Black storm metallic / Glacier silver metallic
Black storm metallic
Opt. 719 Blue planet metallic
Opt. 719 Sparkling storm metallic

K 1600 GT

Ceļotkāre uz diviem riteņiem

Būt kustībā, tvert iespaidus, piedzīvot relaksētas, taču vienlaikus dinamiskas braukšanas baudu: tā izskatās pasaule no K 1600 GT sēdekļa. Tas jums piedāvā vēl vairāk dinamikas un vēl vairāk ceļošanas komforta: sešu cilindru rindas dzinējs ar iespaidīgo jaudas piegādi un vienmērīgo darbību jau tagad tiek uzskatīts par ikonu. Tam jāpieskaita absolūta piemērotība garo distanču braucieniem, aizsardzība no vēja un nokrišņiem, kā arī aprīkojums, kas jūsos rada vēlmi doties ceļā tūlīt pat. Ar K 1600 GT jūs ne vien daudz redzat un piedzīvojat, apskatīt ir vērts arī jūs pašus. Tik tiešām – jūs atstāsiet iespaidu, esot kustībā un pat stāvot uz vietas.

 

Dinamika, ko notvers arī skatieni: dizains

Dinamika un komforts – šīs īpašības atspoguļojas arī K 1600 GT dizainā: Duolever priekšējā piekare, priekšējais ksenona lukturis ar adaptīvajām gaismām, jaudīgais sešcilindru motors un rāmis spēcīgi pastiprina augstas kvalitātes iespaidu.

Motocikla priekšdaļa un sāni ir veidoti atlētiski, nodrošinot sportisku, modernu izskatu. 6–2 izplūdes sistēma  atspoguļo 6 cilindru dzinēja potenciālu – gan vizuāli, gan akustiski.

K 1600 GT izcilo izskatu papildina augstākās kvalitātes krāsojumi: no ekskluzīva un diskrēta līdz sportiskam un dinamiskam. Izvēle ir jūsu ziņā.

 

Pirmās klases sešpaka: tehnoloģijas

Tehniski esot visaugstākajā līmenī, K 1600 GT standarta aprīkojums atbilst pašu prasīgāko motociklistu vēlmēm: ABS Pro, kas garantē drošu bremzēšanu pat tad, ja motocikls sasvērts ceļā līkumā, inovatīvais priekšējais ksenona lukturis un multikontrolieris uz stūres ir tikai daži piemēri.

Jaunums standarta aprīkojumā: Dynamic ESA, piekare ar elektronisko vadību. Vadības bloks ar milisekunžu intervālu saņem datus no piekares un motocikla sasvēršanas sensora. Tādā veidā jebkurā braukšanas situācijā ar dinamiski mainīgiem iestatījumiem tiek sasniegta labākā iespējamā amortizācija. Pat tad, kad motocikls ir sasvērts, tā piekare piedāvā agrāk neiedomājamu amortizācijas komfortu, rezultātā iegūstot konstanti stabilu uzvedību.

Leģendārais sešu cilindru dzinējs. Tas dara prieku ik braucienā: ar vienreizējo darbības vienmērīgumu un jaudas piegādi, uzticami nodrošinot vēlamo dinamiku. 118 kW/160 ZS jauda un 175 Nm maksimālais griezes moments kopā sniedz vienreizēju, vieglu dinamiku. Tādā veidā pat mazākā rokas kustība uz K 1600 GT gāzes roktura nodrošina kontroles iespēju ceļojumos, motociklam uz vadītāja komandām atbildot ar nevainojamu uzvedību un vadāmību.

 

Vai vēlaties vēl vairāk? Papildu aprīkojums

Papildu aprīkojums, piemēram, adaptīvās priekšējās gaismas, bezatslēgas piekļuve vai centrālā atslēga, kas strādā, vien nospiežot pogu, nodrošina vēl vairāk komforta un drošības un tātad arī relaksētāku braucienu.

BMW Motorrad ir pasaulē pirmais motociklu ražotājs, kurš piedāvā inteliģentā avārijas zvana sistēmu, svarīgu drošības papildinājumu. Pateicoties atpakaļgaitas palīgam, manevrēšana un izkļūšana no šaurām stāvvietām vairs neprasa nekādu piepūli, pat ja motocikls atrodas slīpumā. Pārnesumu pārslēgšanas asistents Pro gādā par vēl komfortablāku un dinamiskāku augstāka vai zemāka pārnesuma ieslēgšanu.

Bagāžas kaste un bākas soma no papildu aprīkojuma klāsta papildina dāsnos standarta glabāšanas risinājumus, un jums ir visdažādākās iespējas paņemt līdzi it visu, ko vēlaties, – vienalga, vai tas būtu garš ceļojums vai īss ikdienas brauciens cauri pilsētai.

Kad runa ir par sportisku izskatu un augstākās kvalitātes tehniku un aprīkojumu, K 1600 GT tur solījumu: dinamika un komforts viens otru papildina, dāvājot tīru braukšanas baudu.

 

 
BMW K 1600 GT
Motors  
Tips Eļļas/šķidrumdzeses četrtaktu 6 cilindru rindas dzinējs, divas augšējās sadales vārpstas, četri vārsti uz cilindru
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens 72 mm x 67,5 mm
Darba tilpums 1649 cm3
Maksimālā jauda 118 kW (160 ZS) pie 7750 apgr./min
Maksimālā grieze 175 Nm pie 5520 apgr./min
Kompresijas pakāpe 12,2:1
Degmaisījuma kontrole/motora vadība elektroniskā degvielas iesmidzināšana ieplūdes kolektorā
Atgāzu kontrole slēgtas sistēmas 3 pakāpju katalītiskais konvertors, atbilstību izmešu standartam EU-4
CO2 izmeši
Veiktspēja/degvielas patēriņš  
Maksimālais ātrums virs 200 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h 5,7 l
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Degvielas tips bezsvina benzīns, oktānskaitlis 95 (RON)
Elektriskā sistēma  
Ģenerators trīsfāzu ģenerators, 580 W
Akumulators 12 V / 19 Ah, bezapkopes
Transmisija  
Sajūgs daudzdisku sajūgs eļļas vannā
Pārnesumkārba 6 ātrumu
Pārvads vārpstas pārvads
Šasija/bremzes  
Rāmis tilta tipa rāmis no lieta alumīnija, dzinējs kā nesošais elements
Priekšējā riteņa piekare BMW Motorrad Duolever; centrālais statnis
Aizmugures riteņa piekare BMW Motorrad Paralever
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē 125mm / 135 mm
Riteņu bāze 1618 mm
Izskrējiens 108,4 mm
Stūrēšanas leņķis 62,2°
Riteņi lieta alumīnija diski
Diska izmērs priekšā 3,50 x 17"
Diska izmērs aizmugurē 6,00 x 17"
Riepas izmērs priekšā 120/70 ZR 17
Riepas izmērs aizmugurē 190/55 ZR 17
Priekšējās bremzes divi 320 mm diski, bremžu skavas ar 4 virzuļiem
Aizmugures bremzes 320 mm disks, bremžu skava ar 2 virzuļiem
ABS BMW Motorrad Integral ABS (daļēji integrēta)
Gabarīti/svars  
Garums 2324 mm
Platums (ar spoguļiem) 1000 mm
Augstums (bez spoguļiem) 1440 mm
Sēdekļa augstums, bez kravas 810/830 mm (ar zemo sēdekli: 800/780 mm)
Kāju iekšējā garuma loks, bez kravas 1830/1870 mm (ar zemo sēdekli: 1775/1810 mm)
Pašmasa, gatavs braukšanai, ar pilnu degvielas tvertni 1) 334 kg
Sausais svars 2)
Pilna masa 540 kg
Kravnesība (ar standarta aprīkojumu) 206 kg
Degvielas bākas tilpums 26.5 l
Rezerves tilpums 4 l

Tehniskajos datos pašmasa norādīta pēc DIN standarta.

1) saskaņā ar direktīvu 93/93/EEC – ar visiem tehniskajiem šķidrumiem un par vismaz 90% uzpildītu degvielas tvertni.

PIRMĀS KLASES CEĻOŠANAS KOMFORTS

K 1600 GT iemieso augstāko tehnisko līmeni un līdz ar tā komfortabli polsterētajiem sēdekļiem piedāvā ievērojamu veiktspēju. Jaunais K 1600 GT ir absolūti dinamisks un relaksēts kompanjons. Turpinājumā apskatītās iezīmes jums tam sniegs apliecinājumu līdz brīdim, kad par tām pārliecināsities, dodoties izmēģinājuma braucienā.

 

ATPAKAĻGAITAS PALĪGS.

VIENKĀRŠS REVERSS

Ar parocīgo griezes kontroles palīgu (TCA) stāvi celiņi un ierobežota vieta populāros tūrisma punktos vai stāvlaukumos vairs nav problēma. Jūs varat manevrēt un novietot motociklu ar smaidu. Palīgu aktivizē, vienkārši nospiežot slēdzi pie stūres kreisās puses roktura, un instrumentu paneļa displejā parādās atbilstoša indikācija. Šādā veidā jūs eleganti, viegli un droši varat izbraukt no stāvvietas, lai dinamiski dotos pretī nākamajam ceļojuma mērķim.

 

ŠASIJA UN PIEKARE

LABĀKAJAM KONTAKTAM AR CEĻU

Standarta aprīkojumā iekļautā Dynamic ESA jau atkal ievērojami palielina K 1600 GT gaitas komfortu. Tā nodrošina labāko saķeri, drošību, kā arī augstāko ērtību līmeni.

Piekares sensori priekšā un aizmugurē kontrolē riteņu vertikālo kustību. Balstoties uz šiem datiem, Dynamic ESA dinamiski regulē amortizāciju atbilstoši braukšanas apstākļiem un manevriem un automātiski tiem piemērojas.

Šādā veidā tā nodrošina ievērojami uzlabotu kontaktu starp riepām un ceļu pat tad, kad motocikls ir sasvērts. Rezultātā tiek iegūta konstanta motocikla uzvedība, kā arī būtisks komforta un drošības uzlabojums – it īpaši garos ceļojumos. Standarta iestatījums Road nodrošina komfortu pat uz nelīdzena ceļa, savukārt ar Dynamic amortizācija kļūst caurmērā stingrāka, atbalstot dinamisku, sportisku braukšanu.

 

GAISMA

VAIRĀK GAISMAS. VAIRĀK DROŠĪBAS

Standarta lokizlādes jeb ksenona spuldzes ir divtik spilgtākas un patērē par 30% mazāk enerģijas nekā tradicionālās. Tas nodrošina konsekventu ceļa izgaismošanu – it  īpaši nakts laikā un sliktas redzamības apstākļos. Vienlaikus tās padara vieglāk pamanāmāku arī pašu motociklu. Cilindriskie spuldžu ekrāni uz atstarotāja novērš citu satiksmes dalībnieku apžilbināšanu.

BMW Adaptive Headlights jeb adaptīvais priekšējais lukturis no papildaprīkojuma klāsta optimāli izgaismo ceļu, braucot līkumos. Servomotors galvenajā lukturī dinamiski kompensē motocikla sasvēršanu ceļa līkumos, gaismas kūli vēršot optimālā leņķi. Motobraucējam tas nodrošina milzīgu aktīvās drošības uzlabojumu, jo īpaši braucot pa līkumotu ceļu diennakts tumšajās stundās.

 

Komforts

Sēdieties un brauciet relaksētā manierē

Vai jūs dotos ceļojumā vai ikdienas braucienā, K 1600 GT koferi un bagāžas nodalījumi nodrošina pietiekamu vietu visam, ko vēlaties paņemt līdzi. Sākot no dienišķajām lietām, aprīkojuma vai apģērba un beidzot ar suvenīriem, kas iegūti brīvdienu ceļojuma laikā. Papildu aprīkojuma klāstā pieejamā bagāžas kaste pārliecina ar parocīgo formu un standarta iekšējo apgaismojumu.

Jūsu pasažierim patiks nelielā, komfortablā atzveltne. Tādā pašā krāsā kā motocikls, kaste ir perfekti integrēta K 1600 GT dinamiskajā izskatā. Kastes iekšējā soma jums paver pat vēl plašākas iespējas. Ar pārnēsāšanas rokturiem un noņemamu pleca siksnu tā ir ideāls kompanjons braucienos pa pilsētu. Pēc izvēles pieejamais glabāšanas nodalījums bagāžas kastes vākā nodrošina visu nepieciešamo vietu dokumentiem un dažādiem sīkumiem.

 

KRĀSAS UN STILI

JUMS IR IZVĒLE

Trīs krāsojuma varianti uzsver K 1600 GT dinamiskos gēnus un komfortablo pusi. Šādā veidā proporcijas un emocijas iegūst perfektu izteiksmi.

Pamata variants:

Krāsa: metāliska Black storm

Kontrastējošās daļas: matēta metāliskā krāsa Dark slate

Rāmja krāsa: matēta metāliskā Asphalt grey

Dzinēja krāsa: platīna

Alternatīvais variants:

Krāsa: metāliska Mars red

Kontrastējošās daļas: matēta metāliskā krāsa Dark slate

Rāmja krāsa: matēta metāliskā Asphalt grey

Dzinēja krāsa: platīna

Stila variants 1:

Krāsa: metāliska Lupin blue/metāliska Black storm

Kontrastējošās daļas: metāliska Black storm un matēta metāliskā Dark slate

Sporta vējstikls un sēdeklis Pro

Atraktīvi noformēts modeļa nosaukums

Rāmja krāsa: matēta metāliskā Asphalt grey

Dzinēja krāsa: melna

Bremžu skavu krāsa: zelta

 

DROŠĪBA

ĪPAŠS APRĪKOJUMS PAAUGSTINĀTAM KOMFORTAM

Bezatslēgas piekļuve un centrālā atslēga jūsu dzīvi padara vieglāku un drīz kļūst par kompanjoniem, bez kuriem nemaz negribat iztikt.

Tradicionālā atslēga kļūst lieka, un turpmāk, pateicoties bezatslēgas piekļuvei, jūsu rokas būs brīvas. Neērtā, kaitinošā atslēgas meklēšana nu ir pagātne un, lai motociklu atslēgtu un iedarbinātu, gluži vienkārši pietiks, ja atslēga būs kabatā vai uz piekariņa.

Centrālā atslēga sniedz bagāžas nodalījumu un bagāžas kastes satura papildu aizsardzību pret garnadžiem – jums atliek vien nospiest pogu uz stūres. Tādējādi pēc apstāšanās varat doties ekskursijā vēl drīzāk un mierīgāk.

 

PĀRSLĒGŠANAS PALĪGS PRO

PĀRSLĒDZIET PĀRNESUMUS KĀ SACĪKSTĒS

Gandrīz vai luksuss, taču patiesībā vēl viens veids, kā izteikt K 1600 GT dinamiku: sākotnēji pārnesumu pārslēgšanas palīgs tika izstrādāts sacīkšu vajadzībām.

Pārnesumu pārslēgšanas palīgu Pro adaptējot tūrismam motociklam, jūs iegūstat iespēju ieslēgt augstāku vai zemāku pārnesumu bez sajūga gandrīz pie jebkādas slodzes vai dzinēja apgriezieniem. Paātrinājuma laikā gāzes rokturis paliek pagriezts, vienlaikus notiekot ātrai un relaksētai pārnesumu pārslēgšanai. Ieslēdzot zemāku pārnesumu ar aizvērtu droseli, sistēma automātiski sajūgu lieto divkārši, nodrošinot perfektu zemāka pārnesuma ieslēgšanu.

Tādā veidā jūsu kreisā roka ir atbrīvota no liekas slodzes un jūs jūtaties komfortabli pat pēc gariem braucieniem. Papildus tam pārslēgšanas laiki kļūst īsāki nekā izmantojot sajūga sviru, rezultātā iegūstot vairāk dinamikas un komforta.

 

Motopiederumi modelim K 1600 GT


HP SĒRIJAS DAĻAS

HP sporta klusinātājs

Amata meistaru darba paraugs: klusinātāji ar smalki sašaurinātu titāna korpusu, nerūsējošā tērauda savienojošo cauruli un iekšējām daļām, un oglekļa šķiedras uzgali. Iespaidīga, dobja skaņa no klusinātāju trim atverēm nozīmē, ka K 1600 GT ir patīkams arī jūsu ausīm.

 • ·        divi klusinātāji dziļai, dobjai skaņai un sportiskam izskatam;
 • ·        pakāpeniski sašaurināts titāna korpuss;
 • ·        iekšējās daļas un savienojošās caurules no nerūsējošā tērauda;
 • ·        trīs izplūdes atveres katrā pusē, oglekļa šķiedras uzgaļi;
 • ·        neliels svars: ap 8,1 kg (par 4,3 kg vieglāki nekā standarta daļas);
 • ·        jauda un griezes momentu kā ar standarta daļām;
 • ·        ar lāzeru iestrādāts, labi redzams HP logo sānos;
 • ·        nodrošina atbilstību izmešu standartam EU-4.

 

BAGĀŽAS GLABĀŠANA

Iekšējās somas bagāžas koferiem

Robustas iekšējās somas atvieglo bagāžas ievietošanu un izņemšanu, turklāt tās atgrūž ūdeni. Praktiski iekšējie nodalījumi nodrošina apģērba un veļas glabāšanu, savukārt sīkās lietas var noglabāt ārējās kabatās. Ar pārnēsāšanas rokturiem un noņemamu pleca siksnu.

 • ·        funkcionālas iekšējās somas no augstas kvalitātes poliestera;
 • ·        efektīvi atgrūž ūdeni;
 • ·        ar perfektu formu, lai maksimāli izmantotu koferu ietilpību;
 • ·        praktiski nodalījumi ar telpu sadalošu tīklu un elastīgu tīklu uz aizdares;
 • ·        ārējās kabatas ar rāvējslēdzi sīklietām;
 • ·        stabila pamatne un pastiprināti sāni, lai saglabātu formu;
 • ·        rāvējslēdži pa perimetru optimālai piekļuvei;
 • ·        noņemama pleca siksna ar regulējamu polsteri, pārnēsāšanas rokturi;
 • ·        krāsa: melna.

 

Koferu aizsargi

Izgatavoti no izturīgas plastmasas, tie aizsargā koferus no sāniem, apakšas un  priekšējā daļā.

 • ·        aizsargā koferu sānus un priekšdaļu no skrāpējumiem un virsmas bojājumiem;
 • ·        2 izturīgi plastmasas aizsargi katrai pusei;
 • ·        krāsa: melna.

 

Koferu aizsargplēve

Pašlīmējošā aizsargplēve kofera augšpusi un sānus pasaudzē no viegliem skrāpējumiem.

 • ·        pasargā koferu krāsojumu sānos un augšpusē no viegliem skrāpējumiem, piemēram, no motozābakiem;
 • ·        2 pašlīmējošas plēves katrai pusei;
 • ·        krāsa: caurspīdīga.

 

Bagāžas kaste

Ūdensdrošajai bagāžas kastei ir integrēta pasažiera atzveltne, iekšējais apgaismojums, velūra paklāja tapsējums un mehānisms, kas automātiski paceļ vāku. Ietilpība ir ap 49 l, un tajā brīvi ietilpinās divas ķiveres. Pieejama aktuālajās modeļa krāsās.

 • ·        ūdensdroša augšējā bagāžas kaste motocikla krāsā;
 • ·        liels tilpums (ap 49 l), pietiekami vietas divām ķiverēm;
 • ·        komfortabls iekšējais aprīkojums ar apgaismojumu un velūra paklājiņu;
 • ·        atzveltne ir standarta aprīkojums, nodrošina augstu komfortu pasažierim;
 • ·        2 gāzes amortizatori vieglai atvēršanai;
 • ·        papildus iespēja: iekšējā soma, glabāšanas nodalījums (soma) kastes vākā, papildu bremžu gaisma.

 

Bagāžas kastes iekšējā soma

Praktiskā augstas kvalitātes iekšējā soma atgrūž ūdeni un efektīvi izmanto bagāžas kastes formu. Iespējama vienlaicīga lietošana ar papildu nodalījumu kastes vākā, iespējami daži ierobežojumi.

 • ·        funkcionāla iekšējā soma no augstas kvalitātes poliestera;
 • ·        efektīvi atgrūž ūdeni;
 • ·        perfekta forma, lai pilnībā izmantotu kastes ietilpību;
 • ·        stabila pamatne un pastiprināti sāni, lai saglabātu formu;
 • ·        2 ārējās kabatas ar rāvējslēdžiem sīklietu glabāšanai;
 • ·        divvirzienu rāvjēslēdzis ap trim malām optimālai bagāžas pieejamībai;
 • ·        noņemama pleca siksna ar regulējamu polsteri, 2 pārnēsāšanas rokturi (noglabājami sānos);
 • ·        krāsa: melna.

 

Bagāžas kastes papildu nodalījums (soma)

Praktisks risinājums dokumentu, rakstāmpiederumu vai piezīmjdatora glabāšanai: ar četriem fiksatoriem iestiprināta bagāžas kastes vākā, šī dokumentu soma atvieglo mazās bagāžas organizēšanu un nodrošina ātru piekļuvi svarīgiem priekšmetiem.

 • ·        soma dokumentu, rakstāmpiederumu vai piezīmjdatora glabāšanai;
 • ·        kastes vākā iestiprināta ar četriem fiksatoriem;
 • ·        rāvējslēdzis pa perimetru;
 • ·        praktiski nodalījumi A4 formāta dokumentiem, 2 nodalījumi sīklietām un rakstāmajiem;
 • ·        2 robusti pārnēsāšanas rokturi;
 • ·        izmēri: 37x22x4 cm;
 • ·        ārējais materiāls: augstas kvalitātes poliesters;
 • ·        krāsa: melna.

 

Otrā bremžu gaisma bagāžas kastei

Papildu LED bremžu gaisma ar caurspīdīgu korpusu paaugstina pasīvo drošību un perfekti iekļaujas esošajā bagāžas kastes dekorā.

 • ·        papildu LED bremžu gaisma augšējai bagāžas kastei;
 • ·        16 diodes un caurspīdīgs korpuss ar hromētu ietvaru;
 • ·        paaugstinātai drošībai satiksmē;
 • ·        diožu joslas garums: ap 30 cm.

 

Bākas soma

Bākas somas galveno ūdensdrošo nodalījumu var paplašināt no 10 līdz 12 l, un tam ir neliela caurspīdīga kabata ar izņemamu paneli. Sīklietas var droši noglabāt 2 ārējās un vienā iekšējā kabatā. Somai pārnēsāšanas rokturis un noņemam pleca siksna.

 • ·        īpaši funkcionāla bākas soma;
 • ·        ietilpība: ap 10 l, palielināma līdz 12 l;
 • ·        ūdensdrošs galvenais nodalījums ar ielaminētu oderi un sporta somas tipa aizdari;
 • ·        neliela caurspīdīga kabata ar noņemamu paneli;
 • ·        2 ūdeni atgrūdošas ārējās kabatas un viena iekšējā kabata sīklietām;
 • ·        regulējama, noņemama pleca siksna;
 • ·        pārnēsāšanas rokturis priekšpusē;
 • ·        ārējais materiāls: augstas kvalitātes poliesters;
 • ·        precīzas formas pamatne no EVA, ar pretslīdes pārklājumu;
 • ·        krāsa: melna;
 • ·        papildu iespēja: Vario ieliktnis.

 

Bākas somas ieliktnis Vario

Ar praktisko bākas somas ieliktni jūs paši varat izvēlēties, kā organizēt somas telpu, nodrošinot, ka viss atrodas tieši tur, kur vēlaties, pat braucot pa līkumoties ceļiem.

 • ·        elastīga bākas somas iekšējās telpas pārdalīšana;
 • ·        ar Velcro stiprinājumu regulējams ārējais loks (GxA: ap 100x13 cm);
 • ·        2 gari un 2 īsi sadalošie ieliktņi ar Velcro stiprinājumiem abos galos;
 • ·        maza, ar Velcro piestiprināma kabata, ar BMW Motorrad logotipu;
 • ·        Vario ieliktnis piemērots visām BMW Motorrad bākas somām ar 11 litru un lielāku tilpumu;
 • ·        materiāls: elastīgs EVA, ar poliestera pārklājumu;
 • ·        krāsa: pelēka.

 

DIZAINS

Kaltie riteņu diski

Kaltie alumīnija sakausējuma diski ar pulētu virsmu piesaista skatienus un motociklam piešķir īpaši solīdu, cienīgu izskatu.

 • ·        kalti augstas stiprības alumīnija diski, krāsoti Orbit grey krāsā;
 • ·        iespaidīgs izskats, pateicoties deviņiem pulētiem, aploces virzienā sašaurinātiem spieķiem;
 • ·        motociklam piešķir īpaši solīdu izskatu;
 • ·        aploču izmērs: 3,5x17 collas priekšā un 6,0x17 collas aizmugurē.

 

Hromētas daļas – koferu/kastes un vējstikla dekors

Izvēle ir jūsu ziņā: augstas kvalitātes brīnišķīga dizaina hromētās daļas jūs varat kombinēt pēc saviem ieskatiem, jūsu K 1600 GT piešķirot spilgtus un elegantus dizaina akcentus.

 • ·        augstas kvalitātes, brīnišķīga dizaina hroma elementi motocikla izskata individualizēšanai;
 • ·        hromētas vējstikla uzlikas, hromēts dekors koferiem un/vai bagāžas kastei.

 

Apakšējais apgaismojums

Kad kļūst vēls un satumst: apakšējais apgaismojums ar LED tehnoloģiju izgaismo laukumu zem motocikla un atvieglo tā novietošanu. Ja vēlaties, arī pēc tam, kad izņemta aizdedzes atslēga.

 • ·        modernākā LED tehnoloģija laukuma izgaismošanai zem motocikla;
 • ·        tumsā atvieglo vietas atrašanu, kur motociklu novietot stabili. Padara vienkāršāku arī sānu vai centrālā balsta izmantošanu;
 • ·        labāka redzamība, uzkāpjot un nokāpjot;
 • ·        ieslēdzas, aktivizējot centrālo atslēgu vai ieslēdzot aizdedzi;
 • ·        automātiski izslēdzas, uzsākot braukšanu vai izņemot aizdedzes atslēgu, vai tad, kad pagājis iepriekš iestatītais laiks.

 

ERGONOMIKA UN KOMFORTS

Zemais vējstikls

Zemais vējstikls K 1600 GT piešķir sportisku izskatu, saglabājot labu aizsardzību no vēja un nokrišņiem.

 • ·        sportisks izskats ar labu aizsardzību no vēja un nokrišņiem;
 • ·        zemāks (ap 70 mm), bet ar tādu pašu platumu kā standarta daļai;
 • ·        pretskrāpējumu pārklājums ilglaicīgai caurspīdības saglabāšanai;
 • ·        ar pielaidi izmantošanai kopsatiksmē.

 

Viendaļīgais sēdeklis

Rada jūsos vēlmi tūlīt pat sēsties virsū: individualizētais, platais sēdeklis ar dekoratīvajām šuvēm un bagātīgu polsterējumu nodrošina izcilu garo braucienu komforta vadītājam un pasažierim. Pieejams trīs sēdēšanas augstuma variantos. Visiem papildu aprīkojuma sēdekļiem ir elektriskā apsilde.

 • ·        viendaļīgs sēdeklis, ievērojami platāks un biezāk polsterēts pasažiera daļā;
 • ·        vairāk komforta ilgos braucienos vadītājam un pasažierim;
 • ·        pieejams trīs izpildījumos ar atšķirīgu sēdēšanas augstumu: 750 mm, 780 mm, 810 mm;
 • ·        kāju iekšējais loks: 1720 mm, 1770 mm, 1830 mm;
 • ·        krāsa: melna.

 

Augstumā regulējams vadītāja sēdeklis

Zemāks sēdeklis atvieglo uzsēšanos un nokāpšanu. Pieejams arī kā papildu aprīkojums.

 • ·        atvieglo ceļa sasniegšanu ar kājām, vienkāršojot līdzsvara noturēšanu apstājoties;
 • ·        regulējams augstumā: 780/800 mm (standarta: 810/830 mm);
 • ·        kāju iekšējais loks: 1775/1810 mm (standarta: 1830/1870 mm);
 • ·        krāsa: melna;
 • ·        pieejams arī kā papildu aprīkojums.

 

Pārnesumu pārslēgšanas palīgs Pro

Lieciet lietā pārnesumu pārslēgšanas palīgu Pro, lai komfortabli ieslēgtu augstākus un zemākus pārnesumus, neizmantojot sajūga sviru. Pieejams arī kā papildu aprīkojums.

 • ·        ļauj ieslēgt augstāku vai zemāku pārnesumu bez sajūga sviras un neatlaižot gāzes rokturi pie slodzes un apgriezieniem, kas atbilst vairumam braukšanas situāciju;
 • ·        pieejams arī kā papildu aprīkojums.

 

Palīgs braukšanas uzsākšanai pret kalnu

Apstājieties un atkal uzsāciet gaitu ar Hill Start Control jeb palīgu braukšanas uzsākšanai pret kalnu – vēl jo vairāk, ja uz borta ir pasažieris un maksimāla bagāža. Pieejams arī kā papildu aprīkojums.

 • ·        Hill Start Control novērš motocikla nekontrolētu ripošanu atpakaļgaitā slīpumā;
 • ·        atvieglo kustības uzsākšanu pret kalnu;
 • ·        īpaši pievilcīgs aprīkojums tiem, kam bijusi pieredze ar smaga, spēcīgi nokrauta tūrisma motocikla vadīšanu;
 • ·        aktivizē, stingri nospiežot bremžu sviru;
 • ·        automātiski atslēdzas, uzsākot gaitu 1. vai 2. pārnesumā vai vēlreiz nospiežot bremžu sviru;
 • ·        sistēma pieejama arī kā papildu aprīkojums.

 

NAVIGĀCIJA UN SAKARI

Navigator V

Kur es esmu, kurp es dodos, kāds ir labākais maršruts līdz galamērķim? Tie ir jautājumi, kas rodas ik ceļojumā, taču ar BMW Motorrad Navigator V atbildēt ir ļoti viegli! Viegli uzstādāma, tā ir ideālā GPS navigācijas sistēma.

Ērti vadāmai pat ar cimdiem rokās, tai piemīt parametri, ar ko patiesi var lepoties: 5 collu displejs, 8 GB atmiņa, beztermiņa karšu atjaunošana, Bluetooth bezvadu tehnoloģija un pēc izvēles pieslēgšanās viedtālrunim aktuālās satiksmes un sastrēgumu informācijas saņemšanai.

Piegādes komplektā ir iekļauta neliela somiņa ierīces pārnēsāšanai, esot prom no motocikla. Apvienojumā ar komplektu lietošanai automobilī (papildu aprīkojums) BMW Motorrad Navigator var izmantot arī auto – kā brīvroku sistēmu.

 • ·        Bluetooth savietojama GPS navigācijas ietaise, optimizēta lietošanai uz motocikla;
 • ·        liels, spilgts 5 collu displejs;
 • ·        pieejama ar Eiropas vai Ziemeļamerikas1 karšu datiem vai bez iepriekš uzstādītiem karšu datiem;
 • ·        bezmaksas beztermiņa karšu atjaunošana (ja iepriekš uzstādītas);
 • ·        K 1600 GT instrumentu panelī pilnībā integrēts stiprinājums;
 • ·        stāvēšanas laikā aizsargāta pret zādzību ar nolaistu vējstiklu;
 • ·        komfortabla un droša vadīšana, izmantojot multikontrolieri pie stūres kreisā roktura;
 • ·        navigācijas komandas var tikt atskaņotas audiosistēmas (papildu aprīkojums) skaļruņos vai ķiverē ar BMW Motorrad sakaru sistēmu;
 • ·        ataino MyMotorcycle datu lapas, kā arī brīdinājumus un statusu;
 • ·        pēc izvēles ar Garmin pieslēgumu viedtālrunim sastrēgumu, laikapstākļu un citu ziņu saņemšanai reāllaika režīmā;
 • ·        papildu iespēja: aprīkojums izmantošanai automobilī.

1 – pieejams tikai ASV.

Attēlā redzamais GPS iekārtas turētājs nav daļa no Navigator V, bet to var iegādāties kā papildu aprīkojumu.

 

Divkāršais USB lādētājs ar pieslēgvadu 12V ligzdai

Uzlādējiet savu viedtālruni vai digitālo kameru, esot gaitā – ar divkāršo USB lādētāju tas ir vienkārši! Pateicoties lādētāja pieslēgumam borta strāvai un divām USB ligzdām, vienlaikus  iespējams uzlādēt divas iekārtas.

 • ·        lādētājs divu viedtālruņu vai citu ierīču vienlaicīgai uzlādēšanai, izmantojot 12V ligzdu;
 • ·        paredzēts, piemēram, viedtālrunim, mobilajam telefonam, planšetei, MP3 atskaņotājam, digitālajai fotokamerai u.c.;
 • ·        2 USB ligzdas;
 • ·        divu garumu pieslēgvadi 12V ligzdai: 60 vai 120 cm.

 

Audiosistēma

Radio ar AM un FM uztvērēju, satiksmes ziņu kanālu, Bluetooth, pieslēgvietām MP3 atskaņotājam, iPod (izmantojot adaptera vadu), USB un AUX ligzdu var vienkārši vadīt, izmantojot multikontrolieri uz stūres. Komplektā ietilpst aprīkojums navigācijas ietaises uzstādīšanai.

 • ·        radio ar FM un AM uztvērēju un 24 staciju iegaumēšanas funkciju;
 • ·        satiksmes ziņas (ja raida satiksmes informācijas kanāls);
 • ·        iespēja uztvert Sirius XM satelītradio (tikai ASV un  Kanādā);
 • ·        savietojamība ar MP3 atskaņotājiem vai iPod/iPad un skaņdarbu sarakstu/mapju atbalsts;
 • ·        vadība ar multikontroliera ripu un 4 pogām uz vadības paneļa (motocikla kreisajā pusē);
 • ·        atskaņošana ar borta skaļruņiem vai ar Bluetooth ķiverē, izmantojot BMW Motorrad sakaru sistēmu;
 • ·        ar braukšanas ātrum saistīta skaļuma regulēšana;
 • ·        kokpita multifunkciju displejā atainota radiostacija, skaņdarba nosaukums utt.;
 • ·        ūdensdrošs, slēdzams nodalījums audio iekārtai (ar audio pieslēgvietu) motocikla labajā pusē (ja izvēlēts papildu aprīkojums 0417 „Centrālā atslēga”, nodalījums tiek aizslēgts kopā ar visiem citiem nodalījumiem);
 • ·        komplektā ietilpst aprīkojums Navigator V pilnībā integrētai uzstādīšanai.

 

DROŠĪBA

Aizsargstienis

Robusts, divdaļīgs aizsargstienis no matēta nerūsējošā tērauda pasargā dzinēja korpusu no ievērojamiem bojājumiem un prefekti iekļaujas K 1600 GT kopējā dizainā.

 • ·        robusts, divdaļīgs dzinēja aizsargstienis no matēta nerūsējošā tērauda;
 • ·        eleganta, matēta virsma;
 • ·        aizsargā dzinēju no būtiskiem bojājumiem un minimizē to sekas;
 • ·        svars: ap 1,9 kg (abas puses, ieskaitot stiprinājumu);
 • ·        piegādes komplektā iekļauta uzstādīšanas instrukcija.

 

Papildu LED lukturi

Uzlabota drošība slikta redzamības apstākļos: redziet un esiet redzami citiem ar LED papildu lukturiem – miglā, lietū vai snigšanas laikā. Pieejami arī kā rūpnīcā uzstādāms papildu aprīkojums.

 • ·        spēcīgi LED papildlukturi lieta alumīnija korpusos;
 • ·        vairāk drošības uz ceļa: labāka redzamība, vieglāk pamanāms motocikls;
 • ·        diodes kalpo praktiski neierobežotu laiku, tāpēc darbojas bez defektiem un neprasa apkopi;
 • ·        diametrs ap 70 mm, garums ap 110 mm;
 • ·         pieejami arī kā rūpnīcā uzstādāms papildaprīkojums.

 

Pretaizdzīšanas signalizācija (bez centrālās atslēgas sistēmas)

Sistēma reaģē uz motocikla izkustināšanu un vibrācijām ar skaļiem akustiskajiem signāliem un pagriezienu rādītāju mirgošanu. Pieejama arī apvienojumā ar  centrālās atslēgas sistēmu.

 • ·        pretaizdzīšanas signalizācija bez tālvadības pults;
 • ·        akustiski un vizuāli trauksmes signāli motocikla pozīcijas izmainīšanas vai vibrācijas gadījumā;
 • ·        aktivizējas, izslēdzot motocikla aizdedzi;
 • ·         pieejama arī kā rūpnīcā uzstādāms papildu aprīkojums kopā ar centrālo atslēgu.

 

SERVISS UN UZTURĒŠANA

Bremžu diska saslēgs ar pretaizdzīšanas signalizāciju

BMW Motorrad bremžu diska saslēgs ar pretaizdzīšanas signalizāciju ir ideāla aizsardzība, esot ceļā. Ar integrētu signalizāciju, kā arī korpusu un bultu no īpaši rūdīta tērauda, saslēgs nodrošina uzticamu aizsardzību pret zādzību un manipulācijām ar saslēgu. Papildus tam nelielais izmērs ļauj saslēgu viegli noglabāt.

 • ·        bremžu diska saslēgs motocikla aizsardzībai;
 • ·        drošs un neliela izmēra, ar integrētu signalizāciju;
 • ·        augstākais drošības līmenis pēc SRA (Sécurité et Reparation Automobile) klasifikācijas;
 • ·        13 mm bulta, korpuss un citas daļas izgatavotas no īpaša rūdīta tērauda;
 • ·        ja signalizācija detektē mazāko kustību vai vibrācijas, tā iedarbina akustiskus trauksmes signālus;
 • ·        akustiski trauksmes signāli vismaz 100 dB skaļumā 15 sekundes, tad automātiska reaktivācija;
 • ·        īpaša slēdzene nodrošina augstākā līmeņa aizsardzību pret manipulācijām;
 • ·        saslēga izmēri: 115x67x42 mm.

 

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website