Pārskats

Modernais motocikls. Vispirms drošība

Pilnībā izbaudīt motobraukšanu jūs varat tikai tad, ja jūs nepavada nedrošības izraisīts stress. Īpašā brīvība, ko ierasts saistīt ar motocikliem, pieprasa tehnoloģijas, kas drošību pavairo, esot perfekti sinhronizētas un pilnīgi uzticamas. Tieši tāpēc BMW Motorrad turpina strādāt pie inovatīvām idejām un risinājumiem – maksimālai drošībai un braukšanas baudai bez rūpēm.

Visu citu motociklu ražotāju vidū BMW Motorrad izceļas ar absolūti unikālu – harmoniski integrētu – drošības koncepciju. To veido trīs savstarpēji cieši saistīti elementi: inovatīvas motociklu drošības tehnoloģijas; augstas kvalitātes un pirmšķirīgas funkcionalitātes braucēja aprīkojums, kā arī braucēju apmācības programmas, kas ir piemērotas motociklistiem ar atšķirīgu pieredzi un interesēm – no pamatapmācības līdz trases braukšanai un no trases līdz bezceļam.

Nākamā pakāpe koncepcijas īstenošanā ir visu aktuālo modeļu sērijveida aprīkošana ar ABS* jeb bremžu pretbloķēšanas sistēmu. Šādā veidā BMW Motorrad nosaka jaunu drošības standartu visā pasaulē – gan motoindustrijai, gan satiksmes drošības likumdevējiem. Formāli – saskaņā ar Eiropas Savienības noteiktajiem normatīviem – ABS nebūs obligāta līdz pat 2016. gadam. Ieviešot standarta ABS jau tagad, BMW Motorrad skaidri parāda, ka ir priekšā konkurentiem un arī priekšā laikam.

BMW Motorrad drošību uzskata par daļu no savas sociālās atbildības. Tā tas paliks arī nākotnē, un tas ir tas, uz ko droši var paļauties zīmola klienti.

* 2013. gada modeļu motocikliem

 

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website