Motociklu atpirkums

VIEGLI RISINĀJUMI. MOTOCIKLA ATPIRKUMS.

Apmainiet savu esošo motociklu pret jaunu un ietaupiet! Mēs atpirksim Jūsu motociklu – tā Jūs samaksāsiet daļu no jaunā BMW Motorrad cenas.

1.jpg

1. Atbrauciet ar savu motociklu uz  Inchcape BMW salonu.

Tas var būt jebkura ražotāja modelis, jo mēs tirgojam visu marku lietotus motociklus, tāpēc varēsim piedāvāt vislabākos atpirkšanas nosacījumus.

2.jpg

2. Mēs novērtēsim motocikla stāvokli un vienosimies ar Jums par atpirkšanas cenu.

Sniegsim objektīvu un profesionālu motocikla novērtējumu un vienosimies par vislabāko pirkuma-pārdošanas cenu. Kopīgi noteiksim Jūsu motocikla vērtību.

3.jpg

3. Izvēlieties jebkuru Jums vispiemērotākā jaunā motocikla modeli.

Droši izvēlieties no BMW Motorrad visjaunākajiem modeļiem, izmantojiet īpašos piedāvājumus, nokomplektējiet sev vispiemērotāko motociklu. Neaizmirstiet, ka daļu no cenas Jūs samaksājat ar savu esošo motociklu!

4.jpg

4. Palīdzēsim Jums nokārtot visus nepieciešamos dokumentus.

Ātri nokārtosim esošā motocikla pārdošanas un Jūsu jaunā motocikla pirkuma dokumentus. Piedāvāsim lieliskus līzinga un apdrošināšanas nosacījumus. Palīdzēsim motociklu piereģistrēt.

5.jpg

5. Jūs iegādāsieties jaunu motociklu lētāk un ātrāk.

Izvairīsieties no daudzām ar motocikla maiņu saistītām rūpēm, ietaupīsiet laiku un vieglāk iegādāsieties jaunu motociklu.

Uzziniet vairāk: 67828600 vai  office@inchcape.lv
Aicinām izmantot atpirkšanas pakalpojumu un nopirkt sev vispiemērotāko jauno motociklu Inchcape BMW salonā.

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website