BMW MOTOCIKLU IEZIEMOŠANAS SERVISA PIEDĀVĀJUMS.

BMW MOTOCIKLU IEZIEMOŠANAS SERVISA PIEDĀVĀJUMS.

Brīdī, kad kokiem sāk dzeltēt lapas un lietainas dienas ir biežāk, nekā saulainas, motobraucējiem ir skaidrs, ka ir jādomā par sava dzelzs rumaka ieziemošanu. Jūsu BMW motocikls ir godam kalpojis šajā sezonā un ir pelnījis SPA  procedūru veiksmīgai pārziemošanai un drošai nākamās sezonas sākšanai.

 

ZIEMAS UZGLABĀŠANAS PIEDĀVĀJUMS:

 

IZVĒLOTIES ZIEMAS UZGLABĀŠANAS PIEDĀVĀJUMU, JŪSU MOTOCIKLAM NODROŠINĀSIM PILNU IEZIEMOŠANAS SERVISA PROGRAMMU (IETILPST CENĀ):

 

 

BMW MOTOCIKLU SAŅEMŠANAS UN PIEGĀDES PAKALPOJUMS.

Jūsu ērtībām - BMW Motorrad saņemšanas un piegādes serviss, kas palīdzēs taupīt Jūsu laiku. Tikai viens zvans vai e-pasta vēstule mums un mūsu BMW motociklu saņemšanas un piegādes speciālists ieradīsies Jūsu motociklam pakaļ, lai mūsu servisā veiktu tam nepieciešamo apkopi vai remontu.

 

 

 

PAPILDUS SERVISA DARBI*

 

Piesakiet sava BMW motocikla  ieziemošanas servisu, motocikla ziemas glabāšanu vai saņemšanas / piegādes pakalpojumu pa tālr.: 67828600 vai šeit.

 

Pie mums Jūsu motocikla uzglabāšana ir speciālās tīrās, sausās un apsildāmās telpās slēgtā apsargājamajā teritorijā.

*Par papildus servisa darbu izmaksām aicinām sazināties ar mūsu BMW Motorrad servisa speciālistiem.

 

Piedāvājums spēkā līdz 30.12.2018.
Cenas norādītas, iesk. PVN.

 

Lejupielādēt piedāvājumu

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website