Būdams Int. GS Trophy sacensību līdzdibinātājs un vērojis visu iepriekšējo Int. GS Trophy sacīkšu norisi, varu droši apgalvot, ka šis motocikls ir teicami piemērots gan Albānijai, gan daudziem citiem piedzīvojumiem.

 ”

Kristians Pingicers (Christian Pingitzer)

Produktu klāsta stratēģijas vadītājs

Int. GS Trophy 2022 ir teju rokas stiepiena attālumā, ja turp dosieties ar Int. GS Trophy 2022 modeli BMW R 1250 GS. “GS Trophy” Rallye sēdeklis ar nerūsējošā tērauda bagāžas turētāju ir izstrādāts braukšanai sarežģītos bezceļa apstākļos. Melnie riteņu diski ar krustotiem , spožiem nerūsējošā tērauda spieķiem ne tikai izskatās iespaidīgi, bet ir arī lieliski piemēroti braukšanai bezceļa apvidū, pateicoties riepu lielajām rievām.

+ Lasīt vairāk

Uz šo ekipējumu paļaujas arī Int. GS Trophy 2022 sacensību dalībnieki. GS Karakum GTX divdaļīgajam tērpam ir vairāki slāņi, tāpēc tas ir piemērots gan siltam, gan aukstam klimatam. Gaisu īpaši caurlaidīgais materiāls atbilst visstingrākajām prasībām, un nekādā mērā neierobežo nodošanos sportiskai braukšanai. Tikai tie braucēji, kas jūtas ērti un pietiekami aizsargāti, var sasniegt labākos rezultātus un ar azartu pārvarētu katru šķērsli.

+ Lasīt vairāk

Atklājiet vairāk

spinner