BMW F 850 GS Adventure

Pasaule kļūst par piedzīvojumu

Šis motocikls tika radīts gariem ceļojumiem un sarežģītam apvidum. F 850 GS Adventure mājas ir pasaule – un ir skaidri redzams, kāpēc. Ar uzlabotu standartaprīkojumu, piemēram, TFT displeju, BMW Motorrad Connected, USB pieslēgvietu, kā arī ABS Pro un DTC, šis dual-sport motocikls ir gatavs vēl drošāk mesties garos pasaules apceļošanas piedzīvojumos. Piedzīvojiet #SpiritofGS ar sabiedroto, kas ļauj jūsu ziņkārei vaļu – neatkarīgi no tā, kur ceļš jūs vedīs.

Svarīgākais īstiem pasaules apceļotājiem

Gatavs ceļam nezināmajā. F 850 GS Adventure pieveiks jebkādu segumu – vienalga, vai tas ir asfalts vai bezceļš. Jaunais standartaprīkojums un plašais papildaprīkojuma klāsts sniedz jums iespēju individualizēt šo GS pēc jūsu ieskatiem.

+ Lasīt vairāk
Dynamic ESA
Redzam Dynamic ESA detalizēti.
ABS Pro un DTC kā standartaprīkojums
Redzam F 850 GS Adventure bremžu sistēmu.
Liela degvielas tvertne lieliem plāniem
Redzam F 850 GS Adventure degvielas tvertni.
Funkcionālāki Pro braukšanas režīmi
Redzam Pro braukšanas režīmus TFT displejā.
Regulējams ceļojumu vējstikls un USB pieslēgvieta
Redzam F 850 GS ceļojumu vējstiklu un USB pieslēgvietu.
Paturiet visu redzeslokā ar BMW Motorrad Connectivity sistēmu un 6,5 collu TFT krāsu displeju
Redzam F 850 GS Adventure 6,5 collu TFT displeju.
ECALL – uzticams sabiedrotais
Redzam F 850 GS Adventure ECALL slēdzi.
Komfortabls brauciens ar komforta sēdekli
Redzam F 850 GS Adventure komforta sēdekli.

Laba sajūta katrā kilometrā

Šis GS ir gatavs jebkādam apvidum, kuru jūs grasāties šķērsot. Standarta dzinēja aizsargkonstrukcija ir robusta, tomēr tajā pašā laikā neierobežo jūsu braukšanas brīvību. Ja plānojat garāku ceļojumu, vienkārši palieliniet bagāžas novietošanas iespējas ar alumīnija augšējo un sānu koferiem.

+ Lasīt vairāk

Jaudīga piedziņa

70
kW (95 ZS) maks. dzinēja jauda pie 8 250 apgr./min
92
Nm maks. griezes moments pie 6 250 apgr./min
853
cm3 tilpums
23
litru degvielas tvertnes tilpums
Divcilindru, četrtaktu, rindas dzinējs

Jauda, kas pietiks katram bezceļu izaicinājumam

Šis motocikls vēlas doties pasaulē.  Spēcīgais un no jauna izstrādātais divu paralēlu cilindru dzinējs ar 70 kW (95 ZS) remdēs jūsu slāpes pēc piedzīvojumiem. Jaunā dzinēja koncepcija pārsteigs jūs ar spēcīgu skaņu, iespaidīgu 70 kW (95 ZS) jaudu pie 8 250 apgr./min un vienmērīgu darbību, tajā pašā laikā saglabājot samērīgu degvielas patēriņu (4,2 l uz 100 km saskaņā ar WMTC). Ar 92 Nm griezes momentu pie 6 250 apgr./min šis dual-sport motocikls būs pietiekami jaudīgs jebkādiem bezceļu izaicinājumiem, ko vēlēsities pārvarēt.

+ Lasīt vairāk

Spēcīga skaņa

Satriecošs dizains, individuāls stils

Jūsu piedzīvojums – jūsu stils

Satriecošie sānu paneļi un tipiskā GS kontūra definē F 850 GS Adventure. Katram dizainam ir savs unikālais raksturs, kas parāda daļiņu no jūsu personības.

Rallijs

Ceļa jūtīs jau no pirmā rūciena: F 850 GS Adventure Rallye motocikls metāliskā matētā Kalamata 2 krāsā ar zelta krāsas anodētiem diskiem un zeltainām dakšas caurulēm.

Light white

F 850 GS Adventure motocikls Light White krāsā atstāj paliekošu iespaidu. Visos kontinentos.

Triple Black konfigurācija

Metāliskais Black Storm 2 krāsojums izceļ motocikla līnijas un lieliski atbilst F 850 GS Adventure piedzīvojumu garam. Un kā ir jūsu gadījumā?

Aprīkots katram izaicinājumam

Aprīkots katram izaicinājumam

Tagad viss ir atkarīgs no jums. Radiet savu F 850 GS Adventure tieši tādu, kādu vēlaties. Mums ir ieteikums īstiem pasaules apceļotājiem, tāpēc izveidojām jums divus papildu variantus. Iedvesmojieties un padariet F 850 GS Adventure par savu īpašo motociklu.

+ Lasīt vairāk

Citi modeļi

spinner