BMW F 850 GS

Piedzīvojumi asinsritē

Izaiciniet sevi. Brauciet tur, kur citi neuzdrošinās. Pārvērtiet izaicinājumus iespējās: tas ir #SpiritOfGS. Šajā procesā BMW F 850 GS ir kļuvis ideāli piemērots braukšanas bezceļa apstākļos, par ko liecina tā 21 collas priekšējais rats. Svarīga ir tikai jūsu zinātkāre un motivācija – neatkarīgi no tā, cik tālu un uz kurieni vēlaties braukt. F 850 GS plašais standartaprīkojums, kā arī īpašā aprīkojuma un piederumu daudzveidība ļauj jums bez sarežģījumiem atklāt, kas slēpjas aiz horizonta.

 

Svarīgākais katram apvidum

F 850 GS ir gatavs visam, kas stāsies ceļā. Jo īpaši mainīgos braukšanas apstākļos plašās aprīkojuma iespējas sniegs jums drošību, komfortu un, protams, braukšanas baudījumu.

+ Lasīt vairāk
Dynamic ESA
Redzam Dynamic ESA detalizēti.
ABS Pro un DTC kā standartaprīkojums
Redzam F 850 GS bremžu sistēmu.
Ikoniski LED virzienrādītāji
Redzam F 850 GS LED virzienrādītājus.
Funkcionālāki Pro braukšanas režīmi
Redzam Pro braukšanas režīmus F 850 GS TFT displejā.
Regulējams vējstikls un USB pieslēgvieta standartaprīkojumā
Redzam F 850 GS vējstiklu un USB pieslēgvietu.
Savienojamība ar TFT displeju un daudzfunkcionālo slēdzi
Redzam F 850 GS 6,5 collu TFT displeju.
ECALL – uzticams sabiedrotais
Redzam F 850 GS ECALL slēdzi.
Paplašināts sēdekļu klāsts
Redzam F 850 GS sēdekli.

Brauciet savā režīmā

Braukšanas režīmi ietekmē droseles darbību un jūsu F 850 GS braukšanas īpašības. Tikai nospiežot pogu, Rain un Road režīmi ir gatavi braucienam slapjā vai sausā laikā. Dynamic režīms sakopo visu motocikla jaudu, kad jums patiešām nepieciešams paātrinājums uz asfalta, bet enduro režīms jums ļauj iekarot pasaules grantētos ceļus.

+ Lasīt vairāk

Jaudīga piedziņa

70
kW (95 ZS) maks. dzinēja jauda pie 8 250 apgr./min
92
Nm maks. griezes moments pie 6 250 apgr./min
853
cm3 tilpums
15
litru degvielas tvertnes tilpums
Divcilindru, četrtaktu, rindas dzinējs

Ļaujiet sevi aizraut

Ziņkāre un slāpes pēc piedzīvojumiem ir tikai sākums. Divu cilindru rindas dzinējs ar 70 kW (95 ZS) būs atbalsts ikvienā situācijā, īpaši pateicoties lielajam griezes momentam. Tas ir ekonomisks, patērējot tikai 4,2 litrus uz 100 km (saskaņā ar WMTC), saglabājot iespaidīgus veiktspējas rādītājus jebkādā apvidū.

+ Lasīt vairāk

Unikāla skaņa

Unikāls dizains, individuāls stils

Izvēlieties krāsu

Katrs no trim krāsojumiem izceļ F 850 GS raksturu. Kāda būs jūsu izvēle?

GS Trophy

F 850 GS ar GS Trophy dizainu un metālisku Gravity Blue krāsojumu izstaro pārliecību. Spilgtie akcenti un izteiksmīgās svītras izceļ motocikla piedzīvojumu garu. Tour vējstikls un Enduro kāpšļi lieliski iederas bezceļa klejotāja tēlā. Navigator turētājs, kas atrodas virs TFT krāsu displeja, ļauj jebkurā brīdī pārliecināties, vai dodaties pareizajā virzienā.

Racing Red

Ceļā vienā acumirklī: Racing Red krāsas F 850 GS sajūsminās motobraucējus, kam ir svarīgs jaudīgs sniegums. Sarkanais aptecētājs motociklam piešķir īpašu valdzinājumu.

Triple Black konfigurācija

Metāliskais Black Storm 2 krāsojums izceļ motocikla līnijas un lieliski atbilst F 850 GS piedzīvojumu garam. Un kā ir jūsu gadījumā?

Individualizējiet pēc savām vēlmēm

Individualizējiet pēc savām vēlmēm

Pievienojiet pēdējos akcentus. Izceliet sava F 850 GS piedzīvojumu garu no visiem leņķiem ar plašo papildaprīkojuma klāstu. Iedvesmojieties no mūsu sportiskās bezceļu izvēles, kā arī diviem papildu variantiem.

+ Lasīt vairāk

Citi modeļi

spinner