Visi motocikli komplektēti tikai ar likumā paredzētu aprīkojumu (piemēram, atstarotāji pēc Euro 4 standarta). Ilustrācijas šajā mājaslapā var atšķirties.

BMW F 900 XR

Augstāk, ātrāk, tālāk

XR apvieno bezkompromisu sportiskumu un spējas pārliecinoši pieveikt garas distances. Adrenalīna piepildītas dienas, līkumu pēc līkuma. Ar jauno F 900 XR jūs spēsiet bez apstājas doties līkumotu ceļu medībās – vienu kilometru pēc otra. Arī tā izaicinošais dizains liecina par tīru jaudu. Savukārt ērta vertikālā sēdpozīcija un aizsardzība pret vēju un laikapstākļiem parāda, ka par brauciena beigām lēmumu pieņem tikai viena persona – jūs.

Pateicoties plašajam aprīkojuma klāstam, jūs vienlīdz labi varat sagatavoties kā sportiskai braukšanai un ceļošanai, tā arī braukšanai pilsētā. F 900 XR ir motocikls, kas sader ar jums un jūsu sportisko dzīvesstilu. #NeverStopChallenging

 

 

 

Skaidra ķermeņa valoda – unikālais XR

F 900 XR mērķtiecību var manīt jau no pirmā acu uzmetiena. Satriecošās jaunā priekšējā LED luktura gaismu līnijas uzsver F 900 XR uzstājīgo raksturu. Tā ir sajūta, kuru jūs pazīstat vislabāk. Aerodinamiskā motocikla apdare pastiprina šīs dinamiskās emocijas. Precīzas šķautnes definē tā agresīvo dizainu. Slaidā un saīsinātā motocikla astes daļa iemieso šī garo gabalu mērotāja sportisko enerģiju.

+ Lasīt vairāk

Spilgtas krāsas

Visi trīs dizaina varianti akcentē F 900 XR precīzās formas un izteiksmīgās līnijas. Un visus variantus vieno kopīgs motīvs – pilnīga gatavība traukties uz priekšu.

Sport

Krāsa, kas izstaro nelokāmu pārliecību. Harizmātiskais un jaudīgais F 900 XR Sport izteiksmīgajā metāliskajā Racing Blue krāsā ir gatavs jebkuram izaicinājumam.

Triple Black konfigurācija

Pilnvērtīgs braukšanas prieks un nākamā līkuma gaidas: metāliskais Black Storm 2 krāsojums iespaidīgi izceļ šo F 900 XR veiktspējas īpašību.

Light white

Degvielas tvertnes pārsegs un radiatora uzlika metāliskā matētā Granite Grey krāsā ar sudraba krāsas diskiem. Moderni, mērķtiecīgi, lakoniski – piesaistiet sev citu skatienus.

Ērta sēdēšanas pozīcija

Ērta sēdēšanas pozīcija

Pēc garas dienas motocikla odometrā esat sakrājis plānotos kilometrus, un jums vēl ir atlikušas spēka rezerves. Tāda ir F 900 XR ergonomika. Motocikls ir pilnībā radīts sportiskai lielu attālumu veikšanai. Izbrauciet līkumu pēc līkuma, sēžot aiz labi aizsargājoša priekšējā aptecētāja. Maksimāla pielāgošanās spēja te ir princips – ar sēdekļa augstumu no 775 līdz 870 mm, kā arī pilnībā regulējamu sajūga un bremžu rokturi, un divos augstumos iestatāmu vējstiklu. Optimālā kāpšļu un sēdekļa pozīcija ļauj pasažierim izdzīvot braucienu katrā kilometrā.

+ Lasīt vairāk

Divu cilindru rindas dzinējs

77
kW (105 ZS) maks. dzinēja jauda pie 8 500 apgr./min
92
Nm maks. griezes moments pie 6 500 apgr./min
895
Darba tilpums cm3
775
Sēdekļu augstumi no 775 līdz 870 mm

Jūsu miera stāvokļa pulss: 92 Nm

Jūsu miera stāvokļa pulss: 92 Nm

Ar ideālo trajektoriju acu priekšā un skatienu, kas vērsts tālumā, jūs katru līkumu izbraucat mierīgi un pārliecināti. Vienu pēc otra, atkal un atkal. Tas viss ir pavisam vienkārši: #NeverStopChallenging. Ja izjūtiet šo neapturamo vēlmi pēc katras taisnes, un dzinulis vienmēr doties tālāk nav apslāpējams, iepazīstiet ideālos sabiedrotos: divu cilindru rindas dzinējs, kas 4500 līdz 8500 apgr./min diapazonā attīsta 87 Nm lielu griezes momentu. Pēc izvēles pieejamā Dynamic ESA piekare nodrošina optimālu gaitas komfortu un ļoti stabilu vadāmību. Šādi dodoties uz priekšu, visi pārējie paliks aiz muguras.

+ Lasīt vairāk

XR jau no paša sākuma: F 900 XR A2 versija

XR jau no paša sākuma: F 900 XR A2 versija

A kategorija vēl nav kabatā? Tas nav iemesls, lai atteiktos no intuitīvās vadāmības un tāliem ceļojumiem. F 900 XR 95 ZS versiju iespējams pielāgot tā, lai to drīkstētu vadīt arī ar A2 kategorijas vadītāja apliecību.

+ Lasīt vairāk

Burtiski tālredzīgs

Burtiski tālredzīgs

Kad runa ir par ceļa izgaismošanu, F 900 XR nosaka jaunus standartus. Tam ir adaptīvie pagriezienu apgaismošanas lukturi, kas šajā motociklu segmentā ir pieejami pirmo reizi. Tie iebūvēti priekšējā LED lukturī, nodrošinot perfektu ceļa pagriezienu izgaismošanu, kad motocikls tiek sasvērts 7° leņķī – acīmredzama priekšrocība, braucot naktī vai sliktas redzamības apstākļos.

+ Lasīt vairāk

Sistemātiska drošība

Sistemātiska drošība

Par patīkamu un relaksējošu braucienu rūpējas arī dažādi citi jauninājumi. Ārkārtas bremzēšanas laikā, negaidīti atlaižot akseleratoru vai pēkšņi ieslēdzot zemāku pārnesumu, par drošību rūpējas dinamiskā bremžu kontrole (DBC) un dzinēja bremzēšanas kontrole (EBC).

+ Lasīt vairāk

Izbaudiet F 900 XR skaņu

F 900 XR īpašās iezīmes

Divu cilindru rindas dzinējs
Redzam divu cilindru rindas dzinēju tuvplānā.
Dynamic ESA
Redzam Dynamic ESA tuvplānā.
Adaptīvie pagrieziena apgaismošanas lukturi
Redzam F 900 XR gaismas
Sēdekļu augstumi: plašs klāsts, kas būs jums piemērots
Redzam F 900 XR sēdekli.
Vējstikls ar regulējamu augstumu
Redzam F 900 XR vējstiklu.
Esiet vienmēr informēts ar BMW Motorrad Connectivity un TFT displeju
Redzam BMW F 900 XR TFT krāsu displeju.
Ērta bagāžas uzglabāšana
Redzam BMW F 900 XR bagāžas uzglabāšanas iespējas.
ECALL– uzticams sabiedrotais
Redzam uz motocikla stūres uzstādītu ECALL slēdzi.

Mūsu ieteikumi jūsu gaumei

F 900 XR apvieno bezkompromisu sportiskumu un garu distanču veiktspēju. Tomēr katram braucējam ir svarīgas dažādas lietas, tāpēc mēs izstrādājām trīs ieteikumu paraugus.

+ Lasīt vairāk

Citi modeļi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži videoklipā redzamie krāsojuma varianti jaunākajā modeļu klāstā vairs nav pieejami.  

+ Lasīt vairāk
spinner