Pulse Accelerator

Jūsu pulss mērāms ņūtonmetros

F 900 XR Sport metāliskajā Racing Blue krāsā spilgti apliecinās jūsu aizraušanos ar sportu. Bagātīgā elektronikas komplektācija vēl jaudīgākam sniegumam un Headlight Pro sistēma ar adaptīviem priekšējiem lukturiem sniedz ievērojamas priekšrocības pat tad, ja finiša līniju tikai iztēlojaties.

+ Lasīt vairāk
Dynamic ESA

Dynamic ESA (elektroniski regulējamā piekare) automātiski pielāgo amortizatoru darbību, ņemot vērā braukšanas apstākļus. Izvēlieties dažādus amortizatoru iestatījumus, kamēr jūs braucat, bet iestatiet atsperu priekšslodzi, kamēr stāvat uz vietas.

Pro braukšanas režīms

Ar Pro braukšanas režīmiem iespējams ievērojami paplašināt motocikla pielietojuma veidus, turklāt vadības sistēmas ņem vērā arī motocikla sasveres leņķi. Turklāt droseles reakcija, ABS Pro, MSR un dinamiskās saķeres kontroles (DTC) darbība un Dynamic ESA standarta iestatījumi tiek pielāgoti izvēlētajam braukšanas režīmam.

Pro pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma

Pro pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma gandrīz jebkādā slodzē un dzinēja apgriezienos ļauj ieslēgt augstāku vai zemāku pārnesumu, neizmantojot sajūgu. Šī palīgsistēma nodrošina ievērojami īsāku pārnesumu pārslēgšanas laiku, kā arī atslogo jūsu roku, ar kuru spiežat sajūga rokturi, tādējādi uzlabojot dinamiku, komfortu un braukšanas baudu.

Sportiskā dizaina elementi

Nolokāmi sajūga un bremžu rokturi

CNC tehnoloģijā frēzētie rokturi ir izgatavoti no nekorodējoša anodēta alumīnija, un tos iespējams noregulēt trīs pozīcijās, lai pēc iespējas labāk pielāgotu jūsu satvērienam. Pie noteiktas slodzes tie nolokās, lai izvairītos no potenciāliem bojājumiem negadījuma laikā. Rokturu izskats ir perfekti pieskaņots motocikla dizainam, izceļot jūsu individualitāti.

Regulējami vadītāja kāpšļi

Vadītāja kāpšļi no melna anodēta alumīnija apvieno dinamisku izskatu ar ergonomiku un augstākā līmeņa sportiskumu. Pateicoties rievotai virsmai un trīs pozīcijās regulējamam augstumam, kāpšļi garantē lielisku saķeri un nevainojamu motocikla vadāmību.

Rokturu aizsargi

Rokturu aizsargi skaidri norāda, ka sportiskuma ziņā kompromisi nav pieļauti. Izliektā alumīnija un plastmasas skava uz stūres aizsargā bremžu un sajūga rokturus no ārēju faktoru ietekmes, piemēram, saskares ar citu transportlīdzekli, kā arī bojājumiem negadījuma situācijā.

Dzinēja spoileris

Elegants trīsdaļīgais dzinēja spoileris ir izgatavots no triecienu un UV staru izturīgas plastmasas, garantējot individuālu un sportisku izskatu. Spoilera sānu daļas, kas saskaņotas ar motocikla krāsojumu, piešķir satriecošu vizuālu akcentu.

Pro priekšējais lukturis

Priekšējos lukturos Pro ir iekļauts raksturīgs apgaismojuma elements, kas darbojas kā gabarītlukturis un dienas gaitas lukturis. Apvienojumā ar adaptīvajiem pagrieziena apgaismošanas lukturiem tas ļauj braucējam labāk redzēt un būt redzamam un padara braucienus drošākus.

 

Tonēts sporta vējstikls

Style Sport konfigurācijā motocikls iemirdzas spožajā Racing Red krāsā. Radiatora uzlika un degvielas tvertnes pārsegs tehniskajā metāliskā matētā Granite Grey krāsā, diski Night Black krāsā un amortizatoru dakšas caurules zelta krāsā rada satriecošu kontrastu. Īsāks sporta vējstikls ar tonējumu papildina dinamisko izskatu.

Distance Maker

Vienmēr kustībā

Ikvienam, kurš bez kompromisiem tiecas uz katru nākamo līkumu ar izturību, nav jākautrējas to parādīt pasaulei. Ar Style Triple Black varēsit pierādīt, ka esat pilnībā orientēts uz veiktspēju. Interesanti kontrasti metāliskās Granite Grey matētajā krāsā, riteņi Night Black krāsā, melnas fiksētās dakšu caurules un roku aizsargi papildina sportisko izskatu.

+ Lasīt vairāk
Kruīzkontrole

Elektronisko kruīza kontroli iespējams ieslēgt, sākot no 30 km/h, lai saglabātu nemainīgu braukšanas ātrumu. Šādi iespējams izbaudīt arī īpaši garus lielceļa posmus. Bremzēšana šo funkciju deaktivizē, bet iestatītais ātrums atkal tiek uzņemts, nospiežot kruīzkontroles darbības atsākšanas pogu.

Koferu stiprinājumi

Ceļojumu koferus vai mīkstās somas iespējams ērti un droši pievienot vizuāli pievilcīgajiem koferu stiprinājumiem. Ja koferi nav uzstādīti, diskrēto stiprinājumu tikpat kā nevar pamanīt.

 

Mīkstā soma

Augstas kvalitātes mīkstās somas izgatavotas no izturīga poliestera un izceļas ar praktiskām niansēm un 20 litru bagāžas ietilpību (katra). Ūdensizturīga iekšējā kabata, sānu rāvējslēdzējs, pārnēsāšanas rokturis un vieglas noņemšanas stiprinājumi vienkāršai nofiksēšanai uz motocikla garantē drošu novietojumu un praktisku pārnēsāšanu.

 

Ceļojumu koferis

Augstas kvalitātes cietie ceļojumu koferi katrs nodrošina vairāk nekā pietiekamu ietilpību (32 litri) ceļojumu bagāžai vai pat ķiverei. Tie ir slēdzami, droši pret šļakatām, un tos var papildināt ar ūdensizturīgu iekšējo kabatu – nevainojams sabiedrotais tuvākiem un tālākiem braucieniem. Augstas kvalitātes koferu vāki tiek nokrāsoti motociklam pieskaņotā krāsā.

 

Liela degvielas tvertnes soma

Degvielas tvertnes soma no nodilumizturīga poliestera ir aprīkota ar daudzām atjautīgām funkcijām, un tās tilpumu pēc vajadzības var palielināt no 11 līdz 16 litriem. Papildu ietilpību nodrošina karšu kabata un ārējās kabatas. Pārdomāts sprādzējamais stiprinājums ir drošs un ļoti ērti lietojams.

 

Mazā tvertnes soma

Izturīgā un nelielā degvielas tvertnes soma ar piesprādzējamu stiprinājumu ir ideāls sabiedrotais īsiem braucieniem. Galvenais nodalījums ar izņemamu un ūdensizturīgu iekškabatu, atvere uzlādes kabelim, 5,5 litru tilpums, pārnēsāšanas rokturis un noņemamas siksnas – viss nepieciešamais praktiskam ikdienas lietojumam.

Komforta sēdeklis

Pateicoties papildu polsterējumam, komforta sēdeklis ievērojamu komforta uzlabojumu gan vadītājam, gan pasažieriem, ļaujot atstāt aiz sevis vēl vairāk bezrūpīgi nobrauktos kilometrus. Šādi pat brauciens visas dienas garumā var tikt veikts ērti un bez piepūles.

Navigācija

Navigācijas iekārta

Uz stūres novietotais navigācijas sistēmas turētājs un stiprinājums droši nofiksē BMW Navigator vadītāja redzeslokā. Navigācijas sistēmu un papildaprīkojumā pieejamās savienojamības funkcijas iespējams ērti vadīt, izmantojot daudzfunkcionālo slēdzi uz stūres.

 

Navigator VI

Navigator VI ir piemērots ne tikai ceļojumu faniem. Sistēma ļauj vieglāk par vieglu izplānot maršrutu un piedāvā daudzas papildu funkcijas, kas padara ceļojumu par piedzīvojumu. Piecu collu skārienekrāns ir ūdensizturīgs un skaidri saredzams pat tiešā saules gaismā un nodrošina visu nepieciešamo informāciju.

Centrālais balsts

Centrālais balsts ļauj novietot motociklu droši un stabili un ir parocīgs, uzpildot degvielu, uzliekot un noņemot bagāžu un veicot apkopes. Turklāt ilgstošas stāvēšanas laikā tiek atslogotas riepas un piekares elementi.

LED priekšējie papildlukturi

Spēcīgie LED priekšējie papildlukturi nodrošina nepieciešamo perspektīvu sliktas redzamības apstākļos, padarot tos par perfektu papildinājumu galvenajam priekšējam lukturim. LED tehnoloģija kalpo praktiski bez nolietošanās.

City Collector

Pilsētvides piedzīvojumi

Braucot cauri sastrēgumiem, jums vienmēr prātā ir kāds ātrāks maršruts. Jūs intuitīvi atrodat ceļu cauri pilsētas džungļiem. Jūsu motocikls ir ideāli pieskaņots jūsu dzīvesstilam, pateicoties ergonomiskajai daudzveidībai un dažādiem pieejamiem sēdekļu augstumiem (no 775 mm līdz 870 mm). Sākt lietot Keyless Ride ir pavisam vienkārši. Praktisks, un vienmēr jums līdzi – mazais augšējais koferis tikai pašam nepieciešamākajam.

 

Pamata modelis Light White krāsojumā demonstrē sportiskumu bez jebkādas piepūles. Radiatora uzlika un centrālais degvielas tvertnes pārsegs izceļas ar metālisku Granite Grey matēto krāsojumu, bet sēdeklis ir melnā krāsā. Matēti diski metāliskā White Aluminium krāsojumā papildina lakonisko dizainu.

+ Lasīt vairāk
Keyless Ride

Ar Keyless Ride funkciju atslēgas var palikt jums kabatā. Bezatslēgu piekļuve ir ārkārtīgi ērta, ļaujot vadītājam iedarbināt savu motociklu tikai ar pogas spiedienu. Šādi iespējams atslēgt arī sabloķētu stūri un degvielas tvertnes vāciņu. Šīs funkcijas devīze: vienkārši kāpiet uz motocikla un dodieties ceļā!

Apsildāmi stūres rokturi

Nosalušas plaukstas lai paliek pagātnē. Elektroniski apsildāmi stūres rokturi nodrošina vairāku līmeņu kontroli. Tie rūpējas par komfortu un arī drošību, jo ar siltām rokām un labāku sajūtu pirkstos jūs varat daudz labāk vadīt motociklu. Rokturu apsildi iespējams ērti vadīt ar daudzfunkcionālo slēdzi uz stūres.

Rokturu aizsargi

Rokturu aizsargi skaidri norāda, ka sportiskuma ziņā kompromisi nav pieļauti. Izliektā alumīnija un plastmasas skava uz stūres aizsargā bremžu un sajūga rokturus no ārēju faktoru ietekmes, piemēram, saskares ar citu transportlīdzekli, kā arī bojājumiem negadījuma situācijā.

Bagāžas turētājs

Droši un ērti novietojiet augšējo koferi vai citas bagāžas vienības uz stabilā bagāžas turētāja, kas izgatavots no pulverkrāsota lieta alumīnija. Augšējā kofera platforma ir nostiprināta pie motocikla un aizsargāta no vibrācijām, tāpēc jūs ievērosiet, cik ļoti uzlabojusies jūsu motocikla vadība, kad tam uzstādīts augšējais koferis.

Mazais augšējais koferis

Mazais augšējais koferis, 30 l

Ūdensnecaurlaidīgajā plastmasas augšējā koferī ar 30 litru tilpumu ir pietiekami vietas ķiverei. Pēc izvēles iespējams pasūtīt kofera vāku Racing Red, Light White vai metāliskā Asphalt Grey matētā krāsojumā, kā arī mīkstās aizvēršanas eņģes, kas atstāj augstas kvalitātes iespaidu.

Riepu spiediena kontrole (TPC)

Riepu spiediena kontrole (TPC) informē braucēju par pašreizējo gaisa spiedienu riepās un laikus brīdina par varbūtēju bīstamību, ko varētu radīt spiediena zudums. Šo informāciju iespējams parādīt kokpita displejā. Par būtisku nobīdi no normas automātiski ziņo dzeltens simbols un sarkana brīdinājuma gaisma.

ECALL

Ja noticis negadījums, intelektiskais ārkārtas zvans automātiski sazinās ar BMW zvanu centru, lai pēc iespējas ātrāk aktivizētu glābšanas procedūru. Tiek pārraidīta motocikla atrašanās vieta un, ja iespējams, tiek veikta sākotnējā saruna ar iesaistīto personu. Sistēmu iespējams arī aktivizēt manuāli, piemēram, lai palīdzētu citiem satiksmes dalībniekiem.

Oriģinālie BMW Motorrad piederumi

Padariet savu F 900 XR unikālu. Mūsu piederumu katalogā atradīsiet visu nepieciešamo, lai izveidotu savu personīgo F 900 XR.

+ Lasīt vairāk

Lejupielādēt piederumu katalogu

2021. gada oriģinālo BMW Motorrad piederumu katalogs
PDF   |   53.99 MB   |   Angļu valodā
Šis ir atrunas teksts attiecībā uz gpx lejupielādes failiem.

Veidojiet pats savu F 900 XR

F 900 XR

spinner