BMW R 1250 GS

Neapslāpējamas alkas pēc piedzīvojumiem

Neapslāpējama ziņkāre, drosme atkal un atkal atklāt kaut ko jaunu: tas ir R 1250 GS. Tas ir bijis leģendārs jau četrdesmit gadus un turpina iedvesmot ar jaunām funkcijām. Jaunie LED lukturi piešķir motociklam mirdzošu izskatu un nodrošina maksimālu redzamību. To panākt palīdz grozāmie adaptīvie LED priekšējie lukturi un kruīza gaisma. Papildu aprīkojums, piemēram, sēdekļa apsilde, sniedz augstāku komforta līmeni, bet ar septiņiem dažādiem braukšanas režīmiem varat pārliecinoši justies jebkurā braukšanas situācijā. Ar šo GS jūsu alkām pēc piedzīvojumiem nav robežu. Jūs dzīvojat #SpiritOfGS.

Aprīkots visām situācijām

Ātri līkumi, gaisā uzmesta grants, bezgalīgi ceļojumi: ar R 1250 GS jūs pats izlemjat, kāds būs jūsu nākamais piedzīvojums. Šī motocikla neatlaidīgi optimizētā tehnoloģija un bagātīgais aprīkojums ļaus droši, dinamiski un ar komfortu pieveikt jebkuru maršrutu.

 

+ Lasīt vairāk
LED virzienrādītāji standarta aprīkojumā ar kruīza gaismu papildu aprīkojumā
Redzam mirgojošu R 1250 GS LED virzienrādītāju detaļas.
30 mm stūres starplikas
Redzam R 1250 GS ar stūres starplikām.
Enduro pakotne braucieniem bezceļos
Redzam R 1250 GS ar enduro pakotni.
Komfortabls apsildāmais sēdeklis
Redzam G 1250 GS apsildāmo sēdekli.
Adaptīvais priekšējais lukturis ar grozāmu LED gaismu
Redzam R 1250 GS priekšējo lukturi ar LED tehnoloģiju.
Pro un ECO braukšanas režīmi
Redzam Pro un ECO braukšanas režīmus.
DTC un ABS Pro sērijveidā
Redzam R 1250 GS DTC un ABS Pro sistēmas.
Savienojamība ar TFT displeju un USB ligzdu
Redzam R 1250 GS vadītāja vietu, kurā dominē TFT displejs.

Īstais režīms jebkuram piedzīvojumam

Īstais režīms jebkuram piedzīvojumam

Asfalts, slapjš ceļš vai grants: R 1250 GS septiņi braukšanas režīmi nodrošina vienmēr optimālu saķeri un nepārspējamu vadāmību. Kad motocikls nebrauc, izvēlnē varat atlasīt līdz četriem braukšanas režīmiem, kurus vēlāk var ātri un ērti pārslēgt ar režīmu pogu braukšanas laikā. Jaunā dinamiskā dzinēja bremzēšanas kontrole sniedz lielāku stabilitāti un kontroli pār motociklu Pro braukšanas režīmos un nepieļauj aizmugurējā riteņa izbuksēšanu vai rāvienus. Savukārt standarta aprīkojumā iekļautais ECO režīms ļauj maksimāli efektīvi izmantot visu tvertnē esošo degvielu.

+ Lasīt vairāk

Pamaniet un esiet pamanāmi

Pamaniet un esiet pamanāmi

Nevainojami izgaismots katrs līkums: motociklam sasveroties, automātiski ieslēdzas adaptīvie priekšējie lukturi, optimāli izgaismojot līkumus atkarībā no slīpuma un motocikla noslodzes – tas ir būtisks drošības un komforta ieguvums. Aizmugurējie daudzfunkciju LED virzienrādītāji rada pievilcīgu vizuālo tēlu un nodrošina vēl labāku redzamību.

 

+ Lasīt vairāk

Jaudīga piedziņa, vienmērīga darbība

100
kW (136 ZS) pie 7 750 apgr./min
143
Nm maksimālais griezes moments pie 6 250 apgr./min
1,254
cm3 tilpums
4.75
litru degvielas patēriņš uz 100 km pēc WMTC

Veiktspēja, efektivitāte, kontrole

R 1250 GS bokserdzinējs fascinē no pirmā acu uzmetiena. Tā raksturs ir jūtams visā apgriezienu diapazonā, jo tas piedāvā iespaidīgu veiktspēju apvienojumā ar vienmērīgu darbību pie zemiem apgriezieniem. BMW ShiftCam maināmā sadales vārpstas vadība nodrošina vairāk griezes momenta visā dzinēja apgriezienu diapazonā un labāku kontroli ikvienā braukšanas situācijā. Tas nozīmē: lielāku darba tilpumu un labāku veiktspēju ar augstāku efektivitāti, un līdz ar to jaudu, kad tā vajadzīga. Spēcīgā vilce sniedz vairāk brīvības un ļauj retāk pārslēgt pārnesumus. Tādā veidā bokserdzinēja enerģija ir jūtama vēl tiešāk.

+ Lasīt vairāk

Ar raksturu bagātīgi apveltīta skaņa

Radiet savu piedzīvojumu

Pieredze – patiess GS stils – patiess jūs

R 1250 GS dizainu ar izteiksmīgo priekšpusi un raksturīgo GS siluetu nav iespējams sajaukt ar citiem. Taču katram krāsas variantam ir savs raksturs – kurš no tiem vislabāk piestāv jums?

Style Triple Black konfigurācija

Melns no visām pusēm: metāliskā Black Storm/Black/Agate Grey krāsa izceļ jūsu GS spēcīgo stāju ar spīdīgām un matētām detaļām.

Nemetāliska Light White

Bāzes krāsa piešķir GS spilgtu izskatu un veido perfektu kontrastu ar sudraboto rāmi un zeltaino teleskopisko dakšu.

Style Rallye

GS Light White/metāliskā Racing Blue/Racing Red krāsā ir dinamisks un bez kompromisiem. Dinamiskās uzlīmes skaidri parāda, kurā virzienā motocikls dodas.

Veidojiet savu R 1250 GS

Veidojiet savu R 1250 GS

Sagatavojiet savu R 1250 GS piedzīvojumiem ar dažādiem dizaina elementiem un funkcijām. Papildu aprīkojums, piemēram, komforta un ceļojumu pakotnes, roku aizsargiem un koferu stiprinājumiem sniedz papildu komfortu garos ceļojumos. Vienalga, vai braucat pa asfaltu vai bezceļos: šeit atradīsiet neaizstājamus piederumus sev un savam GS.

 

+ Lasīt vairāk

Citi modeļi

spinner