Mile-maker

Ne kilometru bez komforta

Jūsu galamērķis ir ceļš, katrs pieskāriens gāzes rokturim piepilda iztēli ar domām par to, kas gaida nākamajos kilometros. R 1250 GS ar ceļojumu un komforta pakotni ir radīts tieši jums. Tā vērienīgā LED apgaismojuma tehnoloģija ienes gaismu pat vistumšākajos stūros, bet apsildāmie sēdekļi rūpējas par patīkamu siltumu tālos ceļojumos. Vario augšējais koferis un Vario koferi abiem sāniem piedāvā daudz vietas jūsu bagāžai. Pateicoties uzticamai navigācijas iekārtai, ceļojumi pa nezināmu maršrutu kļūst vēl vieglāki, drošāki un baudāmāki.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Komforta pakotne

Komforta pakotnē ietilpst Keyless Ride sistēma, komfortabli apsildāmie stūres rokturi un hromēta izplūdes sistēma.

Ceļojumu pakotne

Ceļojumu pakotnē ietilpst adaptīvā kruīza kontrole, navigācijas sagatave un roku aizsargi, kā arī koferu stiprinājumi.

LED apgaismojuma tehnoloģija

Adaptīvi priekšējie lukturi

Adaptīvie pagrieziena apgaismošanas lukturi nodrošina ievērojami labāku līkumu izgaismošanu.

Daudzfunkciju indikatori

LED daudzfunkciju indikatori var vienlaicīgi izstarot dzeltenu mirgojošu gaismu un sarkanu bremžu vai aizmugures lukturu gaismu.

LED priekšējie papildlukturi

Spēcīgie LED priekšējie papildlukturi sniedz vēl labāku redzamību nepietiekama apgaismojuma apstākļos.

Sēdekļa apsilde

Atsevišķi vadītājam un pasažierim regulējamā sēdekļu apsilde sniedz papildu komfortu un neierobežotu braukšanas prieku pat vēsākajos gadalaikos.

Option 719 Storm II frēzētu detaļu pakotne

Ekskluzīvā Option 719 Storm II billet pakotne piedāvā dizaina akcentus ar augstas kvalitātes komponentiem sudrabaini pelēkā krāsā.

Glabāšana

Vario augšējais koferis ar augšējā kofera stiprinājumu un atzveltnes polsteri

Ūdensdrošais Vario augšējais koferis ar patentētu divu līmeņu regulācijas mehānismu spēj nodrošināt 25 līdz 35 litru ietilpību. Vario augšējo koferi droši nostiprina ar augšējā kofera turētāju, bet tā atzveltnes polsteris nodrošina vairāk komforta pasažierim gan īsos braucienos, gan tālos ceļojumos.

Vario koferis

Vario koferis ar patentētu regulēšanas mehānismu ļauj mainīt tilpumu no 30 līdz 39 litriem kreisajā pusē un no 20 līdz 29 litriem labajā pusē.

Navigator VI

Navigator VI ir piemērots ne tikai ceļojumu faniem. Šīs sistēmas bagātīgās papildu funkcijas ļaus jums vienmēr atrast īsto ceļu.

Off-road traveller

Pa grants ceļu

Novirzieties no gludā ceļa: R 1250 GS ar enduro un dinamikas pakotni ir jūsu uzticamais sabiedrotais bezceļu pārbaudījumiem. Tas piedāvā visu piedzīvojumiem nepieciešamo ar sportisku rallija stilu. Rallija vējstikls izceļ drosmīgo dizainu, bet sporta klusinātājs piešķir jaudīgu skaņu. Pateicoties alumīnija enduro dzinēja aizsargam un cilindru galvas pārsegam, vairs nekas neierobežo jūsu piedzīvojumu meklētāja garu.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Enduro pakotne

Enduro pakotne ar bezceļa riepām, sporta piekari, stūres starplikām un dzinēja aizsargu padara motociklu piemērotāku bezceļiem.

Dinamiskā pakotne

Dinamiskajā pakotnē ietilpst Dynamic ESA (elektroniski regulējama piekare), Pro braukšanas režīmi un Pro pārnesumu pārslēgšanas palīgs.

Style Rallye

Style Rallye izceļ ceļojumu enduro motocikla sportisko potenciālu

Sporta klusinātājs

No titāna izgatavotais sporta klusinātājs ar oglekļa šķiedras uzgali rada robustu skaņu, pārvēršot katru braucienu acīm un ausīm baudāmā pieredzē.

Dzinēja aizsargs

Enduro alumīnija dzinēja aizsargs

Šis izturīgais enduro alumīnija dzinēja aizsargs ir īpaši paredzēts lietošanai bezceļa apstākļos un nodrošina optimālu dzinēja apakšdaļas aizsardzību.

Cilindru galvas pārsegs

Cilindru galvas pārsegs no anodēta alumīnija aizsargā cilindru galvu pret bojājumiem un padara motociklu vizuāli pievilcīgāku.

Glabāšana

Alumīnija augšējais koferis

Šis robustais alumīnija augšējais koferis ar 32 litru tilpumu ļauj novietot ķiveri un ir pārsteidzoši efektīvs pat ekstremālos apstākļos.

Alumīnija koferis ar kofera stiprinājumu

Robustais alumīnija koferis piedāvā 36 litru ietilpību labajā pusē un 44 litrus kreisajā. Jūs patīkami pārsteigs tā praktiskums pat ekstremālos apstākļos. Stabilais kofera stiprinājums no pulēta nerūsējošā tērauda abās pusēs ļauj ērti un droši nostiprināt ceļojumu koferi.

Palielinātas ietilpība alumīnija koferu komplekts, 40 Years GS ierobežotā sērija

Palielinātas ietilpības alumīnija koferu komplekts palielina koferu ietilpību par 13,5 litriem katrā pusē, kopā iegūstot papildu 27 litrus.

Tonēts Rallye vējstikls

Tonētais Rallye vējstikls uzlabo motocikla vizuālo tēlu.

The Elegant

Melns no visām pusēm

Ekskluzīvam izskatam: R 1250 GS Style Triple Black ir aprīkots ar spīdīgām un matētām detaļām un lepojas ar melno krāsu no visām pusēm. LED apgaismojuma tehnoloģija ne tikai izgaismo siluetu, bet arī nodrošina pilnvērtīgu gaismu. Melnie diski ar krustotiem spieķiem, tonētais vējstikls un augstas kvalitātes Option 719 billet alumīnija detaļas melnā un sudraba krāsā rada satriecošu izskatu un elegantus akcentus.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Style Triple Black konfigurācija

Style Triple Black dizains piešķir ceļojumu enduro motociklam ieturētu, elegantu izskatu.

Apgaismojuma pakotne

Apgaismojuma pakotnē ietilpst Pro priekšējais lukturis ar dienas gaitas lukturi un adaptīvo lukturi, kā arī kruīza gaisma priekšā un daudzfunkciju indikatori aizmugurē.

Melns disks ar krustotiem spieķiem

Stingrie diski ar krustotiem spieķiem ir pilnībā piemēroti bezceļa apstākļiem un piestāv tiem.

Option 719 Shadow un Shadow II frēzētu detaļu pakotne

Option 719 Shadow billet pakotne akcentē motocikla sportisko raksturu ar augstas kvalitātes alumīnija komponentiem melnā/sudraba krāsā.

Enduro alumīnija apakšas aizsargs, melns

Izturīgais un vieglais enduro dzinēja aizsargs no melni krāsota alumīnija aizsargā pret akmeņiem un bojājumiem, it īpaši bezceļa apstākļos.

Tonēts vējstikls

Tonētais vējstikls uzsver motocikla sportisko izskatu. Tā īpašais pārklājums nodrošina arī uzticamu aizsardzību pret skrāpējumiem.

“Style” radiatora aptecētāji melnā krāsā

Nerūsējošā tērauda "Style" radiatora aptecētāji melnā krāsā izceļ spēkrata dinamisko raksturu.

Veidojiet savu R 1250 GS

No krāsas līdz oriģinālajam BMW Motorrad aprīkojumam – konfiguratorā varat izveidot savu personīgo sapņu motociklu.

Uz konfiguratoru
spinner