BMW S 1000 XR

Līkumu un kilometru izaicinājums

Nepiekāpieties – pieprasiet visu. Ne tikai no sevis, bet arī no sava spēkrata. Vienmēr cīnieties par ideālo trajektoriju – katrā līkumā dažus grādus zemāk, dažus milimetrus tuvāk iekšmalai. Un tā kilometru pēc kilometra. Jaunais S 1000 XR ir motocikls, kas nav gatavs kompromisiem. Tas apvieno sportiskumu un gatavību pieveikt garas distances nevainojamā formā. Tas ir mantojis savu sportisko agresiju no RR modeļu saimes. Savukārt tā izcilā ergonomika un vertikālā, atbrīvotā sēdpozīcija ļauj nenogurt, cīnoties par katru līkumu un taisni visas dienas garumā. Trases finišs ir tur, kur to vēlaties jūs. Tieši tā, kā tam jābūt. Tā mēs redzam XR. Un jūs? #NeverStopChallenging.

Ideālā trajektorija – pat dizainā

Priekšējo aptecētāju un apgaismojuma sistēmu raksturo asas šķautnes. Apvienojumā ar izteiksmīgo ieloci tās veido kopējo motocikla siluetu – agresīvu un līdz galam viendabīgu. Tā nav nejaušība, ka īsā aizmugure vizuāli atgādina sporta motociklu.

Raksturīgais priekšējais spārns, augstais siluets un komfortablā stūre izstaro nepārvaramu apetīti pēc kilometriem. Tālām distancēm piemērotajā sēdpozīcijā kilometri sagādā prieku, pat vairākas dienas pēc kārtas. To palīdz nodrošināt arī pilnveidotā aerodinamika un aptecētājs. Tas nodrošina vēl labāku aizsardzību pret aukstumu, braukšanas troksni un nokrišņiem. Regulējamais vējstikls ļauj nenovērst skatienu no ceļa un no odometra bez ķiveres kustēšanās.

+ Lasīt vairāk

Izteiksmīgas krāsas

Jau S 1000 XR krāsas vien pauž nepārprotamu vizuālo signālu. Izteiktās un precīzās krāsas izceļ motocikla sportisko, šķautņaino raksturu līdz vissmalkākajai detaļai.

Light White/M Motorsport

Krāsojuma kombinācija, kas ir gan solījums, gan pienākums. Lūk, šeit vislabāk izpaužas S 1000 XR mantojums – tieši no sacīkšu trases uz ceļa. Iekļauts tikai M pakotnē.

Triple Black konfigurācija

Nekādu kompromisu, nekādas piekāpības, nekādu ierunu: S 1000 XR Triple Black modelis metāliskajā Black Storm 2 krāsā izstaro degsmi mesties cīņā.

Racing Red 2

Šī krāsojuma kombinācija nezina, ko nozīmē mierā būšana. Katrs milimetrs ir svarīgs katrā līkumā, un katrs dienā nobrauktais kilometrs ir nozīmīgs, panākot pilnvērtīgu braukšanas prieku.

Četru cilindru rindas dzinējs

228
DIN pašmasa kg kopā ar M Lightweight akumulatoru, Ceļojumu un Dinamisko pakotni
114
Nm maks. griezes moments pie 9 250 apgr./min
121
Jauda kW/165 ZS pie 11 000 apgr./min
999
cm3 tilpums

Līkne, kas izraisa atkarību: griezes moments

Līkne, kas izraisa atkarību: griezes moments

S 1000 XR dzinējs ir veidots uz jaunā RR augstas veiktspējas bāzes un ir īpaši optimizēts, lai bez grūtībām spētu pieveikt lielus attālumus: tam ir īpaša profila sadales vārpstas un pielāgoti kolektori, kas attīsta iespaidīgu griezes momentu jau no vidējiem apgriezieniem un piedāvā visplašāko lietojamo apgriezienu diapazonu savā klasē. Pagarinātie augstākie pārnesumi nodrošina jūtami un dzirdami vienmērīgāku darbību.

+ Lasīt vairāk

Dinamiskāks, pateicoties samazinātam svaram

Dinamiskāks, pateicoties samazinātam svaram

Dinamika ir atkarīga arī no masas. Pat pilnībā aprīkots S 1000 XR ir veselus 10 kg vieglāks par tā priekštečiem. Visvieglākajā konfigurācijā pilnībā braukšanai gatavs motocikls sver tikai 223 kg. Neviens no zaudētajiem gramiem jums nepietrūks, bet jūs tos izjutīsiet katrā metrā kā straujāku paātrinājumu, labāku izveicību, īsāku bremzēšanas ceļu un vieglāku manevrēšanu.

+ Lasīt vairāk

Izbaudiet R 1000 XR skaņu

Spilgtākais no S 1000 XR

Dzinējs un veiktspēja
Redzam dzinēju tuvplānā.
Dynamic ESA Pro
Redzam Dynamic ESA attēlu.
Satriecošs priekšpuses dizains ar Pro priekšējo lukturi
Redzam dinamisko priekšpuses dizainu ar Pro priekšējo lukturi.
Piederumu klāsts, piemēram, oglekļa šķiedras dzinēja aizsargs
Redzam elementu no piederumu klāsta ar oglekļa šķiedras dzinēja aizsargu fokusā.
Optimizēts svars
Redzam S 1000 XR ieslīpi no priekšas.
TFT displejs ar BMW Motorrad Connectivity
Redzam 6,5 collu TFT displeju.
Koferu sistēma un augšējais koferis
Redzam bagāžas sistēmu un augšējo koferi.
Gudri risinājumi, nodalījums caurlaidēm
Redzam nodalījumu caurlaidēm.

Ātra palīdzība pilnīgi visur

Ātra palīdzība pilnīgi visur

BMW Motorrad izstrādātā ECALL "inteliģentā ārkārtas zvana" sistēma automātiski sazinās ar BMW dispečeru centru, ja notiek negadījums. Sistēma ir uzstādīta uz stūres un maksimāli ātri izsauc glābšanas dienestus. Ir pierādīts, ka ECALL sistēmas lietošana ļauj glābšanas dienestiem sasniegt negadījuma vietu ātrāk un būt labāk informētiem.

+ Lasīt vairāk

Jūsu motocikls, mūsu ieteikumi

S 1000 XR piedāvā bezkompromisu sportiskumu ar efektivitāti tālos braucienos. Plašā aprīkojuma izvēle ļauj izveidot motociklu atbilstoši tieši jūsu vēlmēm. Mēs esam sagatavojuši trīs ieteikumus dažādu stilu braucējiem.

+ Lasīt vairāk

Citi modeļi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži videoklipā redzamie krāsojuma varianti jaunākajā modeļu klāstā vairs nav pieejami.

+ Lasīt vairāk
spinner