Sprinteris

Ideālā trajektorija katrā līkumā

Vai esat nepiekāpīgs un cīnāties par katru sacīkšu trajektorijas metru? Šī S 1000 XR versija simbolizē koncentrētu veiktspēju. M Endurance ķēde ar samazinātu berzi pievada aizmugurējam ritenim vēl vairāk jaudas, bet titāna sporta klusinātājs rūpējas par atbilstošu skaņas pavadījumu. Arī vizuāli krāsojums apvienojumā ar īso vējstiklu rada jaunu iespaidu un aicina doties pretī kārtējam pagriezienam.

+ Lasīt vairāk
Sporta vējstikls

Sporta vējstiklam ir pret skrāpējumiem izturīgs pārklājums, un tas jūtami atslogo ķermeņa augšdaļu no vēja spiediena.

Sporta klusinātājs

Titāna sporta klusinātājs ar oglekļa šķiedras vāciņu rada iespaidīgu, bagātīgu skaņu, skaidri vizuāli un akustiski paužot atbalstu sacīkstēm.

M pakotne

Nepārspēts ātrums: M pakotne būtiski uzlabo motocikla veiktspēju, ko nekļūdīgi atpazīs citi un noteikti sajutīsiet jūs pats. M pakotnes krāsa un melnie anodētie M kaltie diski jau pirmajā acu uzmetienā liek apjaust to potenciālu. Pakotnē ietilpst arī M Sport sēdeklis ar samazinātas slīdes materiālu, skrāpējumizturīgs Sport vējstikls, par 2000 g vieglāks M Lightweight litija jonu akumulators, titāna sporta klusinātājs ar oglekļa šķiedras vāciņu, kā arī M Endurance ķēde ar DLC pārklājuma veltņiem.

Pagriezienu čempions

Vislabākais laiks, jūsu laiks, labāks laiks

Vai taisne jums nozīmē tikai atelpu pirms kārtējā līkuma? Tad šis XR ar Dinamisko pakotni un kaltiem vieglmetāla M diskiem būs īstais jums. Ar oglekļa šķiedras pakotni un M Lightweight akumulatoru svaru ir iespējams samazināt līdz visnotaļ sportiskiem 223 kg, turklāt ar visu nepieciešamo aprīkojumu, lai drīkstētu piedalīties satiksmē.

Ar mūsu ekskluzīvajām M Performance detaļām jūs varat izveidot savu unikālo, ekskluzīvo, sportisko dizainu.

 

+ Lasīt vairāk
M kalti vieglmetāla diski

Melnie anodētie M kaltie vieglmetāla diski samazina žiroskopisko efektu un uzlabo motocikla izveicību. Ar 5 mm bremžu klučiem tie nodrošina maksimāli efektīvu bremzēšanu. 

Oglekļa šķiedras pakotne

Kvalitatīvā oglekļa šķiedras pakotne akcentē piedzīvojumu sporta motocikla sportisko kvalitāti un dinamisko izskatu. Pakotnē ietilpst priekšējā un aizmugures riteņa spārns, integrēts ķēdes aizsargs un sānu aptecētāji. Pievienojamie komponenti rada augstvērtīgu un sportisku iespaidu ar augsit tehnoloģisku pieskaņu.    

Adaptīvie pagrieziena apgaismošanas lukturi

Adaptīvie pagrieziena apgaismošanas lukturi nodrošina ievērojami labāku līkumu izgaismošanu. Pro priekšējo lukturu sistēmas pagrieziena apgaismošanas lukturi ieslēdzas pie 10° sānsverēm. Tuvās gaismas apgaismo līkuma iekšpusi un sniedz vadītājam būtiskas drošības priekšrocības.   

Dynamic pakotne

Varat droši ļauties – Dynamic pakotnes aprīkojums nodrošinās vajadzīgo atbalstu. Dynamic ESA Pro (elektroniski regulējamā piekare) piedāvā otru piekares režīmu, kā arī automātisku braukšanas pozīcijas kompensēšanu. Pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma Pro ļauj vadītājam ātri pārslēgt augstāku vai zemāku pārnesumus gandrīz pie jebkādas slodzes un dzinēja apgriezieniem, nelietojot sajūgu. Elektroniskā kruīza kontrole saglabā nemainīgu motocikla ātrumu, lai jūs varētu pievērsties būtiskajam. Savukārt apsildāmie rokturi sniedz papildu ērtību.

Kilometru iekarotājs

Neviens galamērķis nav pārāk tāls

Vai jūs pilnībā izmantojat S 1000 XR spējas tālos braucienos? Tad šis XR ar Ceļojumu un Dinamisko pakotni ir radīts tieši jums. No kruīza kontroles līdz apsildāmiem rokturiem, centrālajam balstam un ECALL intelektiskajai ārkārtas sistēmai – jūsu rīcībā ir viss, lai tāli braucieni kļūtu ērti un droši. Savukārt ceļojumu koferis nodrošina, ka nepietrūks vietas bagāžai. 

+ Lasīt vairāk
Ceļojumu koferis

Kvalitatīvais cietais ceļojumu koferis ar aptuveni 30 litru ietilpību piedāvā daudz vietas bagāžas vai ķiveres uzglabāšanai. Ūdensizturīgie koferi melnā krāsā ir slēdzami un ir neatsverami palīgi tuvākos vai tālākos ceļojumos.

M oglekļa šķiedras dzinēja aizsargs

Kvalitatīvais M oglekļa šķiedras dzinēja aizsargs ir tikpat izturīgs kā tērauds, bet sver tikai 620 gramus katrā pusē. Šis materiāls ļauj izgatavot plānu konstrukciju, kas ir integrēta motociklā un ir aerodinamiska. Šis unikālais, augsti tehnoloģiskais komponents apvieno sportisku izskatu un izcilu aizsardzību, nebojājot motocikla izskatu vai sānsveres spējas.    

Komforta sēdeklis

Komforta sēdeklis sniedz braucējam būtiski uzlabotu sēdēšanas komfortu, pateicoties 10 mm papildu polsterējumam. Arī pasažiera sēdeklim ir platāka putu konstrukcija. Īpaši ievērības cienīgs ir siltumu atstarojošais materiāls, kas samazina sēdekļa temperatūru tiešā saules gaismā par līdz pat 15°C.

Centrālais balsts

Centrālais balsts ļauj novietot motociklu droši un stabili un ir parocīgs, uzpildot degvielu, uzliekot un noņemot bagāžu un veicot apkopes. Turklāt ilgstošas stāvēšanas laikā tiek atslogotas riepas un piekares elementi.    

Tour pakotne

XR jūs nogādās jebkurā galamērķī, bet Tour pakotne braucienu padarīs patīkamāku. Ceļojumos īpaši noderēs bagāžas turētājs ar integrētu augšējā kofera noņemšanas mehānismu. Jums atliek tikai integrēt savu navigācijas ierīci esošajā sistēmā un varat doties ceļā. Pateicoties Keyless Ride bezatslēgu piekļuves sistēmai, varat vienkārši uzkāpt uz motocikla un braukt. Plaukstu aizsargs ceļošanu padara vēl ērtāku. Riepu spiediena kontroles sistēma (RDC) kokpita displejā regulāri nodrošina spiediena mērījumu datus un laikus brīdina par spiediena samazināšanos. Savukārt, nonākot galamērķī, centrālais balsts ļaus stabili novietot motociklu.

Ainavu mednieks

Pilsētas spogulī

Vai jums patīk māju rindas, šauras ieliņas un pilsētu laukumi, kuros kūsā dzīvība? Tad šis S 1000 XR ir radīts tieši jums. Ar priekšējiem lukturiem Pro, dienas gaitas lukturiem un priekšējiem papildlukturiem jūs redzēsiet un būsiet redzams. Ērtību un komfortu katrā braucienā nodrošina arī Keyless Ride un ECALL sistēmas. 

 

+ Lasīt vairāk
Priekšējie lukturi Pro un dienas gaitas lukturi

Pro priekšējos lukturos ir iekļauts raksturīgs apgaismojuma elements, kas darbojas kā gabarītlukturis un dienas gaitas lukturis. Apvienojumā ar adaptīvajiem pagrieziena apgaismošanas lukturiem tas ļauj braucējam labāk redzēt un būt redzamam un padara braucienus drošākus.  

Priekšējie papildlukturi

Jaudīgie LED priekšējie papildlukturi alumīnija korpusā ar savu unikālo izskatu ļauj acumirklī atšķirt jūsu motociklu no automobiļiem, tā padarot braukšanu drošāku. Vienlaikus, pateicoties dienas gaismai pietuvinātajai gaismas krāsai, tie nodrošina labāku ceļa apgaismošanu. LED tehnoloģija kalpo praktiski bez nolietošanās.  

Tonēts vējstikls

Tonētais vējstikls uzsver motocikla sportisko izskatu. Skrāpējumizturīgs pārklājums ilgmūžīgam caurspīdīgumam. Tonētais vējstikls ir pieejams arī par 70 mm garākā versijā.    

Keyless Ride

Ar Keyless Ride funkciju atslēgas var palikt jums kabatā. Bezatslēgu piekļuve ir ārkārtīgi ērta, ļaujot vadītājam iedarbināt savu motociklu tikai ar pogas spiedienu. Šādi iespējams atslēgt arī sabloķētu stūri un degvielas tvertnes vāciņu. Šīs funkcijas devīze: vienkārši kāpiet uz motocikla un dodieties ceļā!    

ECALL

Ja noticis negadījums, intelektiskais ārkārtas zvans automātiski sazinās ar BMW zvanu centru, lai pēc iespējas ātrāk aktivizētu glābšanas procedūru. Tiek pārraidīta motocikla atrašanās vieta un, ja iespējams, tiek veikta sākotnējā saruna ar iesaistīto personu. Sistēmu iespējams arī aktivizēt manuāli, piemēram, lai palīdzētu citiem satiksmes dalībniekiem.    

Izveidojiet savu S 1000 XR

S 1000 XR

spinner