BMW R 18 100 Years

Mūsu ierobežotā laidiena modelis par godu 100. gadadienai

Pirms simts gadiem R 32 uzsāka unikālu veiksmes stāstu. Šodien svinam savu bagāto vēsturi ar jaunu ikonu: BMW R 18 100 Years. Ierobežots skaits motociklu – 1923 – tas ir modelis absolūtiem entuziastiem, kas pauž nostaļģiju.

Laidiena modelis, kas lepojas ar hromu bagātām vēsturiskām iezīmēm. Piemēram, lāses formas degvielas tvertne ar baltām līnijām – elements, kas padarīja R 5 unikālu jau 1936. gadā. Un, protams, unikālais bokserdzinējs. #SoulFuel visekskluzīvākajā formā.

“ 

100 gadi dvēseles vienā motociklā

 ”
BMW Motorrad R 18 100 Years attēlu kolāža

Viens no 1923

Desmit dekāžu glamūrs var būt tik pārlaicīgs un mūsdienīgs. Šis motocikls bija, ir un paliek dizaina ikona. Apliecinājums. Šis ierobežotais laidiens ir ikona, pateicoties vēsturiskajām detaļām veltītajai uzmanībai. Un tā tieksmei pēc glamūra. Tālu no pieticības. Dāsni izmantotais hroms tam piešķir starojumu. Īsts meistardarbs. Ar 100 Years emblēmu tas ir oficiāli: “1 of 1,923” izsaka visu. Tas nozīmē, kas tas nav motocikls ikvienam, tas piemērots īstiem entuziastiem.

+ Lasīt vairāk

Plašāk par S100 Years motociklu

Viss hromā

Žilbinošs izskats: 100 Years modelim ir hroma dizaina iespēja, kurā iekļautas daudzas elegantas hromētas detaļas, piemēram, rokas un kājas sviras, stūres skavas, priekšējais dzinēja korpusa pārsegs vai spoguļi.

Classic hroms

Classic hromētais krāsojums rada aizraujošus akcentus. Paņēmiens ar krāsošanu uz hroma nodrošina kvalitatīvu izskatu. Baltās līnijas uzsver vēsturisko izcelsmi.

BMW Motorrad R 18 100 Years attēlu un video kolāža.

Leģenda turpina dzīvot

Šis sērijas modelis iemieso nostaļģiju, taču saglabā mūsdienīgumu. R 18 dodas ceļā kā mūsdienīga mūsu vēsturisko motociklu interpretācija. BMW R 18 100 Years vēl satriecošāk rada ikonisko komponentu noskaņu. Neskaitāmas hromētas detaļas atstaro sauli, jums braucot tālumā. Taisnais, hromētais Akropovic aizmugurējais klusinātājs ar iestrādātu BMW Motorrad logotipu un Oxblood Red krāsas sēdekli ar stepētu izskatu padara to unikālu.

+ Lasīt vairāk

100 Years stila piederumi

100 Years dizaina piederumi noslēdz jūsu stilu. Ceļojiet ar stilu ar laidiena 100 Years kolekcijas somu. Un motocikla paklājs ar 100 Years logotipu pārvērš garāžu par jūsu R 18 100 Years izstāžu telpu.

+ Lasīt vairāk

Vairāk par gadadienu

spinner