BMW R nineT 100 Years

Mūsu ierobežotā laidiena modelis par godu 100. gadadienai

Pirms simts gadiem R 32 uzsāka unikālu veiksmes stāstu. Šodien svinam savu bagāto vēsturi ar jaunu ikonu: BMW R nineT 100 Years. Ierobežots skaits motociklu – 1923 – tas ir modelis absolūtiem entuziastiem, kas pauž nostaļģiju. Aprīkots ar lielu skaitu ekskluzīvu Option 719 frēzēto detaļu un, protams, unikālu bokserdzinēju, tas pārstāv #SoulFuel savā visekskluzīvākajā veidā. Metālisks Black Storm krāsojums uz hromētās tvertnes ir svarīga, īpaša šīs versijas iezīme. Šis tradicionālais krāsošanas paņēmiens uz hroma ir veltījums 1969 R 75/5.

 

“ 

100 gadi tīras degsmes

 ”
BMW Motorrad R nineT 100 Years attēlu kolāža

Viens no 1923

Desmit dekāžu glamūrs var būt tik pārlaicīgs un mūsdienīgs. Šis motocikls bija, ir un paliek dizaina ikona. Apliecinājums. Šis ierobežotais laidiens kļūs par kolekciju priekšmetu entuziastiem, pateicoties vēsturiskajām detaļām veltītajai uzmanībai. Tas ir satriecošs, tas izceļas. Tajā iekļautās Option 719 frēzētās detaļas Black krāsā piešķir tam dominējošu, kvalitatīvu izskatu. Īsts meistardarbs. Ar 100 Years emblēmu tas ir oficiāli: “1 of 1,923” izsaka visu. Tas nozīmē, kas tas nav motocikls ikvienam, tas piemērots īstiem entuziastiem.

+ Lasīt vairāk

Plašāk par S100 Years motociklu

Ekskluzīvi un satriecoši

Elegants izskats: 100 Years modelis aprīkots ar kvalitatīvu Option 719 Shadow un Shadow II frēzēto detaļu pakotnēm. Tajās iekļauti, piemēram, stūres galu spoguļi, kāju balstu sistēmas un daudzas citas detaļas. Ir arī Comfort pakotne, kurā iekļautas tādas noderīgas detaļas kā adaptīvie priekšējie lukturi.

Classic hroms

Classic hromētais krāsojums rada aizraujošus akcentus. Paņēmiens ar krāsošanu uz hroma nodrošina kvalitatīvu izskatu. Baltās līnijas uzsver tā vēsturisko izcelsmi.

Galerija ar BMW Motorrad R nineT 100 Years attēliem un video.

Vēl ekskluzīvāks kā jebkad iepriekš

R nineT – kā modelis, kas radīja Heritage pasauli – tas vienmēr nes līdzi daļu BMW pagātnes, nemainīgi saglabājot mūsdienīgumu. BMW R nineT 100 Years vēl satriecošāk rada ikonisko komponentu noskaņu. Option 719 Shadow un Shadow II detaļas piešķir tam izteiksmīgu, ļoti ekskluzīvu izskatu. Daudzie Black krāsas akcenti rada aizraujošu kontrastu Oxblood vienvietīgajam sēdeklim, un Option 719 Classic stūre noslēdz šo ekskluzīvo izskatu. 

+ Lasīt vairāk

100 Years stila piederumi

100 Years dizaina piederumi noslēdz jūsu stilu. Ceļojiet ar stilu ar laidiena 100 Years kolekcijas somu. Un motocikla paklājs ar 100 Years logotipu pārvērš garāžu par jūsu R nineT 100 Years izstāžu telpu.

+ Lasīt vairāk

Vairāk par gadadienu

spinner