Pārlaicīgums

Vienmēr perfektā stilā

R nineT Option 719 Aluminium krāsā izstaro pārlaicīgu eleganci, kuru varat nevainojami papildināt ar Classic frēzēto alumīnija detaļu pakotni. Kvalitatīvie melnie oglekļa šķiedras ieplūdes caurules pārsegi un aizdedzes un stūres slēdzene rada kontrastu. Varat noslēgt tēlu ar divkrāsu Option 719 lietajiem diskiem, piešķirot savam motociklam sportisku noskaņu. Savukārt, adaptīvā pagrieziena apgaismošanas sistēma padara jūsu braucienus daudz drošākus un baudāmākus.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Alumīnija pakotne

Option 719 Aluminium krāsa ar caurspīdīgu matētu laku uzsver matētā alumīnija faktūru.

Option 719 Classic frēzētu detaļu pakotne

Option 719 Classic frēzētu detaļu pakotne piešķir jūsu motociklam ekskluzivitāti ar kvalitatīvajiem komponentiem un īsta alumīnija izskatu.

Option 719 Sport riteņi

Ekskluzīvo divkrāsaino Option 719 Sport disku komplekta dizains akcentē ar kontrastējošo frēzējumu.

Oglekļa šķiedras gaisa ieplūdes caurules pārsegs

Kvalitatīvais oglekļa šķiedras gaisa ieplūdes caurules pārsegs apvieno eleganto izskatu ar ideālo – vieglo, augsto tehnoloģiju – materiālu.

Adaptīvie pagrieziena apgaismošanas lukturi

Adaptīvie pagrieziena apgaismošanas lukturi nodrošina ievērojami labāku līkumu izgaismošanu.

Spēcīgs kontrasts

Dinamiskam izskatam

Vai vēlaties izrādīt savu sportisko pusi? Tad izvēlieties R nineT Option 719 matētā Night Black/matētā Aluminium krāsā. Jo ar sarkanu galveno rāmi un mūsdienīgu uzlīmju dizainu noteikti izskatīsieties satriecoši. Option 719 Shadow un Option 719 Shadow II frēzētu detaļu pakotne, esot braucienā, piešķir vēl sportiskāku izskatu, pateicoties kvalitatīvajām frēzētajām detaļām. Option 719 Classic stūre un sporta klusinātāja stiprinājums noslēdz motocikla ārkārtīgi dinamisko izskatu.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Option 719 matēta Night Black/matēta Aluminium

Option 719 matētā Night Black/matētā Aluminium krāsā apvieno izcilu materiālu ar mūsdienīgu stilu.

Option 719 Shadow frēzētu detaļu pakotne

Option 719 frēzēto detaļu pakotne Shadow uzsver motocikla sportisko raksturu ar augstas kvalitātes alumīnija komponentiem melnā/sudraba krāsā.

Option 719 Shadow II frēzētu detaļu pakotne

Option 719 frēzēto detaļu pakotne Shadow II uzsver motocikla sportisko raksturu ar augstas kvalitātes alumīnija komponentiem melnā/sudraba krāsā. Pakotnē iekļauta regulējama rokas svira un pēdas balsta sistēma, kā arī frēzēta izplešanās tvertnes apdare un aizmugurējais pēdas balsts. Frēzētie stūres spoguļi ir īpašs akcents. 

Option 719 Classic ritenis

Option 719 Classic ritenis ir ar spieķiem, bezkameru riepām un mūsdienīgu dizainu, kā arī tas ir par 3 kg vieglāks nekā ritenis ar spieķiem un riepām kameru.

Sporta klusinātāja stiprinājums, pacelts

Stiprinājums palīdz droši pie rāmja piestiprināt pacelto sporta klusinātāju.

Izveidojiet pats savu BMW R nineT dizainu

R nineT ir radīts individualizēšanai. Pateicoties plašajam īpašā aprīkojuma klāstam un oriģinālajiem BMW Motorrad piederumiem, varat izveidot motociklu, kas atspoguļo jūsu raksturu.

Uz konfiguratoru
spinner