BMW R 1250 R

Izteiksmīgs rodsters ar boksera tēlu

Nepārspējams braukšanas prieks ar klasisko bokserdzinēja efektu: BMW R 1250 R. Vienīgais, kas ir tikpat izcils, kā tā piedziņas sistēma, kurā izmantota BMW ShiftCam tehnoloģija, ir tā daudzpusīgā būtība: neatkarīgi no tā, vai tas ir sportisks un dinamisks, tīrs un klasisks vai viegls un relaksējošs: Šis rodsters sniedz nesalīdzināmu braukšanas pieredzi. Izsakieties skaidri ar tā transmisiju un 143 Nm maksimālo griezes momentu – kad vien vēlaties. Un, pateicoties tā vadāmībai, jūs būsiet noteicējs katrā kilometrā – kā vien vēlaties. Vienkārši sakot – #NeverStopChallenging.

 

Aprīkots visam: svarīgākie elementi

Jauni pārsteidzoši LED lukturi
Jauni pārsteidzoši LED lukturi
Ekskluzīvs Option 719 Classic ritenis
Ekskluzīvs Option 719 Classic ritenis
Vienvietīgs modelis ar sportisku, slaiku dizainu
Vienvietīgs modelis ar sportisku, slaiku dizainu
Praktisks Core Screen Sport
Praktisks Core Screen Sport
Praktiska USB uzlādes ligzda
Praktiska USB uzlādes ligzda
Komfortabls apsildāmais sēdeklis
Komfortabls apsildāmais sēdeklis
Noderīga 12 V kontaktligzda
Noderīga 12 V kontaktligzda
ABS Pro drošai braukšanai pagriezienos un DTC standartaprīkojumā
ABS Pro drošai braukšanai pagriezienos un DTC standartaprīkojumā

Redzams sportiskums

Redzams sportiskums

Sajūtiet un izbaudiet griezes momentu, ko šis boksera tipa motocikls nodrošina ar katru rokas pagriezienu. Ar Core Screen Sport šis sportiskums vārda tiešākajā nozīmē tagad ir jūsu rīcībā. TFT displejs sniedz informāciju, piemēram, par DTC intervencēm, pašreizējo un maksimālo slīpumu, kā arī bremžu intervences spēku. 

+ Lasīt vairāk

Eco režīms efektīvākai braukšanai

Eco režīms efektīvākai braukšanai

Spēja viegli un nemainīgi mierīgi dreifēt ar spēcīgo boksera tipa dzinēju: tā ir arī daudzpusības pazīme. Izmantojot R 1250 R jauno Eco režīmu, katru reizi, kad uzpildāt degvielas tvertni, varēsit veikt maksimālu nobraukumu. TFT displejs parāda, cik efektīvs ir jūsu braukšanas stils. Lai nodrošinātu maksimālu sniegumu, jebkurā laikā varat ātri un vienkārši pārslēgties uz citu braukšanas režīmu. Standarta Rain un Road braukšanas režīmos tagad iekļauti arī ABS Pro un DTC. Turklāt papildaprīkojumā pieejamie Pro Dynamic un Dynamic Pro braukšanas režīmi palīdz pilnībā atraisīt R 1250 R potenciālu.

+ Lasīt vairāk

Sniegums, ko var sajust

1.254
cm3 darba tilpums
100
kW (136 ZS) pie 7 750 apgr./min
143
Nm maks. griezes moments pie 6 250 apgr./min
18
l degvielas tvertnes tilpums
Divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesi

Leģendāra jaudas piegāde

R 1250 R būtība ir tā iespaidīgā spēja nevainojami pielāgoties situācijai: Tā 1254 cm3 boksera tipa dzinējam ir BMW ShiftCam tehnoloģija un maināma sadales vārpstas vadība. Tas nozīmē izcilu un vienmērīgu jaudas padevi. Neatkarīgi no tā, kā vēlaties braukt. Viss ir iespējams – no mierīga izbrauciena līdz spontānam sprintam. Un, kad sajutīsit šī motocikla maksimālo griezes momentu ar 143 Nm pilnā jaudā, sapratīsit to neatkārtojamo boksera spēku, kādu spēj sniegt tikai rodsters.

+ Lasīt vairāk

Izteiksmīgs dizains

Viens rodsters, trīs veidoli

Neatkarīgi no jūsu stila šis motocikls piedāvā trīs autentiskus rodstera veidolus: no pūrisma stila līdz sportiskam un līdz klasiski elegantam.

Sport

Metāliskā Racing Blue krāsa ar baltu rāmi un melnu sporta stūri simbolizē sportiskumu. Šo dinamiku izceļ zelta bremžu kaliperi, zilais priekšējais spoilers un vienvietīgais sēdeklis.

Triple Black konfigurācija

Black Storm metālika, elegance līdz pēdējai detaļai: ahāta pelēks rāmis, nerūsējošā tērauda radiatora pārsegs un motora spoilers. Tāpat kā īsais vienvietīgais sēdeklis, zelta bremžu suporti lieliski iekļaujas šajā koncepcijā.

Ice Grey uni

Motocikls ar Ice Grey uni krāsu un melnu rāmi iemieso vienkāršu pūrismu. Tikai pagriežot roku, varat izlemt, cik krāšņs būs jūsu brauciens.

Pārsteidzošs bokseris-rodsters

Pārsteidzošs bokseris-rodsters

Pārsteidzošie jaunā dizaina LED lukturi ar ikoniskajiem pusmēness formas LED gaismas pavedieniem piešķir R 1250 R raksturīgo Roadster seju. Un tikpat nepārprotams ir arī nākamais jautājums: stikls vai apmales apdare? Nav vajadzības: var sajust, cik daudz jaudas tiek izlikts uz ceļa. Par laimi. Jo šī jauda ir atgriezeniskā saite, kas padara braukšanu tik patīkamu. Un pēc izvēles pieejamais jaunais vienvietīgais sēdeklis pilnveido R 1250 R sportisko izskatu.

+ Lasīt vairāk
Dynamic pakotne

Lieliski piemērota brīžiem, kad rodas vēlme pārvietoties: Papildu Dynamic un Dynamic Pro braukšanas režīmi ir paredzēti snieguma uzlabošanai.  
Dinamiskā dzinēja bremžu kontrole novērš aizmugurējā riteņa izslīdēšanu, nodrošinot lielāku stabilitāti un kontroli. Turklāt Shift Assistant Pro palīgsistēma palīdz pārslēgt pārnesumus uz augšu/uz leju gandrīz visos slodzes un dzinēja apgriezienu diapazonos, neizmantojot sajūgu. Lai nodrošinātu perfektu braukšanu, Dynamic ESA piedāvā plašu iestatījumu klāstu: no komfortablas līdz asai un sportiskai braukšanai.

Comfort pakotne

Ar Comfort pakotni varat vienkārši relaksēties un izbaudīt braucienu. Viss, kas ir svarīgi, ir padarīt braucienu vieglu un patīkamu vēl pirms iekāpšanas. Pateicoties Keyless Ride, varat iedarbināt motociklu ar atslēgu kabatā. Turklāt šajā komplektā iekļauta riepu spiediena kontroles sistēma (TPC), kā arī apsildāmi rokturi, lai jūsu pirksti būtu silti. Ja vēlaties, lai jūsu motocikls patiešām izceltos, varat izvēlēties arī hromētu izplūdes sistēmu vai hromētu kolektoru.

Tour pakotne

Varbūt tikai nedaudz tālāk? Tour pakotne nodrošina ērtumu garu braucienu laikā. Un, protams, šajā komplektā ir iekļauts navigācijas ierīces turētājs, kā arī kruīza kontrole. Centrālais balsts nodrošina stabilu un drošu motocikla stāvokli pat tad, ja uz abiem bagāžas turētājiem ir piestiprinātas smagas somas.

Padariet R 1250 R par savu rodsteru

Ar mūsu plašo BMW Motorrad oriģinālo piederumu klāstu un atbilstošo papildaprīkojumu varat padarīt R 1250 R par savu īpašo rodsteru.

Uz personalizēšanu

Vairāk #NeverStopChallenging

spinner