Līkumu medībās

Dzīvais centrbēdzes spēks

Jūs zināt, ko mēs ar to domājam: taisns ceļš ir domāts paātrinājumam. Taču pirmais, ko R 1250 R paātrina, braucot līkumos, ir jūsu pulss. Tam ir spēcīga jauda un tieša saskare ar asfaltu, kas, paātrinoties taisnā ceļa nogrieznī, liek ilgoties pēc nākamā līkuma. Protams, jums patīk braukt vienatnē. Un ir skaidrs, ka nav nepieciešams daudz, lai izklaidētos. 

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Vienvietīgais modelis

Brauciens vienatnē: vienvietīgais sēdeklis pārvērš divvietīgo R par īstu Monoposto. Elegantais pasažiera sēdekļa pārvalks rada sportisku izskatu. Turklāt ir noņemti aizmugurējo kāju balstu izvirzījumi un aizmugurējie rokturi. Aizmugurējā daļa ir slaika un izteiksmīga, uzsverot R 1250 R dinamiskās un sportiskās ambīcijas.

Aizsargstikls 6,5" TFT displejam

Aizsargstikls garantē pasargā 6,5” TFT displeju pret netīrumiem, šķembām un bojājumiem. Rūdītajam stiklam ir pretatspīduma un neatstarojoša virsma, tādējādi TFT displejs ir vienmēr viegli nolasāms. Ar BMW Motorrad logotipu.

Brauciens ar pasažieri

Braukšana kopā padara braucienu divtik patīkamu

Vai jums patīk medīt līkumus kopā ar pasažieri? R 1250 R ir lieliski aprīkots arī šim nolūkam. Ja vēlaties braukt kopā ar pasažieri, šī aprīkojuma opcija ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Pasažiera pakotne

Divkāršs braukšanas prieks visiem, kam patīk izbaudīt gaisa plūsmu kopā. Pasažiera pakotne ar pasažiera sēdekli un atbilstošiem pasažiera kāju balstiem nodrošina sportisku ceļojumu divatā.

Option 719

Option 719 Classic frēzēto detaļu pakotne

Option 719 Classic frēzēto detaļu pakotne ietver frēzētus cilindru galvu pārsegus, aizdedzes spoles pārsegu, eļļas uzpildes aizbāzni un dzinēja korpusa pārsegu. Cilindru galvu pārsegi un priekšējais dzinēja korpusa pārsegs ir izveidoti, izmantojot kalšanas sagatavi. Option 719 Classic II frēzēto detaļu pakotne ietver izplešanās tvertnes pārsegu, regulējamus vadītāja pēdu balstus, frēzētu kājas bremzes sviru un sajūga sviru, kā arī regulējamu rokas bremzi un sajūga sviras. Vizuālo tēlu papildina arī frēzētie spoguļi ar īsta alumīnija izskatu.

Option 719 Storm frēzēto detaļu pakotnes

Abas ekskluzīvās Option 719 Storm un Storm II frēzēto detaļu pakotnes piedāvā īpašus dizaina akcentus no augstas kvalitātes materiāliem ar raupju sudrabaini pelēku izskatu. Frēzētās detaļas, kas izgatavotas no anodēta alumīnija, demonstrē jūsu iedziļināšanos detaļās un rada ekskluzīvu vērtību. Option 719 zīmola norāde arī izceļ nepārprotamo riteņa kvalitāti. Katra frēzētā detaļa nevainojami sader ar nākamo, perfekti saskaņojot to ar motocikla dizainu. Option 719 Classic frēzēto detaļu pakotne ietver frēzētus cilindru galvu pārsegus dzinēja zonā, kā arī aizdedzes spoles pārsegu, eļļas uzpildes aizbāzni un priekšējo dzinēja korpusa pārsegu. Option 719 Storm II frēzēto detaļu pakotne ietver spoguļus, frēzētu izplešanās tvertnes pārsegu, regulējamus vadītāja pēdu balstus, frēzētu kājas bremzes sviru un sajūga sviru, kā arī regulējamu rokas bremzi un sajūga sviras.

Option 719 Shadow frēzēto detaļu pakotne

Option 719 Shadow frēzēto detaļu pakotne ar augstas kvalitātes alumīnija komponentiem melnā/sudraba krāsā izceļ motocikla sportisko raksturu. Ietver priekšējo dzinēja korpusa pārsegu un cilindru galvu pārsegus, aizdedzes spoles pārsegu, eļļas uzpildes aizbāzni un aizmugurējo plastmasas slīdni uz cilindru galvu pārsegiem. Option 719 Shadow II frēzēto detaļu pakotne ietver pēdu un rokas sviru, spoguļus un pēdu balstus, kas piešķir milzīgu vērtību un ir nevainojami piemēroti. Frēzētās izplešanās tvertnes apvieno stilu un funkcionalitāti.

Option 719 Classic ritenis un Option 719 Sport ritenis

Stilīgais dizains un augstākās kvalitātes apdare atspoguļojas arī riteņos: izvēle ir jūsu rokās. Option 719 Sport ritenis izceļ R dinamisko pusi. Varat arī izvēlieties Option 719 Classic riteni ar modernu dizainu, kas zināms jau no BMW R nineT. R 1250 R tagad ir pieejams ar bezkameras spieķa riteni, kas ir par 3 kg vieglāks nekā spieķa ritenis ar kameras riepām. Lai ko arī jūs izvēlētos, jūsu motocikla riteņi izceļ jūsu raksturu.  

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Un tas vēl nav viss!

Mūsu plašais piederumu klāsts

Vairāk komforta, vairāk sportiskuma, vairāk drošības – vairāk jūsu? Šeit varat atrast vēl vairāk oficiālo BMW Motorrad piederumu savam rodsteram.

Uz piederumiem
spinner