BMW R 1250 RS

Sportiska ceļošana ātrajā joslā

BMW R 1250 RS ir spēcīgs motocikls sportiskai ceļošanai. Tas, ko raksturo divcilindru bokserdzinējs ar BMW ShiftCam tehnoloģiju, jau vizuāli iemieso sportisku dominanci un neviltotu braukšanas prieku. Pateicoties aizsardzībai pret vēju un nokrišņiem, kā arī ērtai sēdēšanas pozīcijai un palīdzības sistēmām, varat baudīt ik līkumu un ik kilometru – neatkarīgi no tā, vai braucat vienatnē vai ar ceļabiedru. Katrs bokserdzinēja darbības grūdiens virza jūs uz priekšu – katru reizi. Katrā braucienā un katrā dinamiskajā sprintā pa ceļam. Jūs pieprasāt vairāk ar pārliecību un uzticēšanos – un motocikls tam atsaucas. Vienkārši sakot – #NeverStopChallenging.

Sportiskums bez grūtībām

Satriecošais LED dienas gaitas lukturis
Priekšdaļa ar R 1250 RS LED dienas gaitas lukturi
Praktiska USB uzlādes ligzda
R 1250 RS USB uzlādes kontaktligzda
Ērti cauruļveida rokturi
R 1250 RS cauruļveida stūre
Komfortabls apsildāmais sēdeklis
R 1250 RS apsildāms sēdeklis
Pārbaudīta 12 V uzlādes kontaktligzda
12 V uzlādes kontaktligzda R 1250 RS aizmugurē
Informatīvs Corescreen Sport
R 1250 RS Corescreen Sport
Augstāka drošības pakāpe standartaprīkojumā, pateicoties DTC un ABS Pro
R 1250 RS bremžu sistēma
Vienvietīgs modelis ar sportisku, slaiku dizainu
R 1250 RS sportiskā aizmugure

Garāki braucieni, mazāk pieturvietu

Garāki braucieni, mazāk pieturvietu

Efektīvais Eco braukšanas režīms tagad pievienots lietus un šosejas braukšanas režīmiem standarta aprīkojumā. Tas ļauj izvēlēties starp efektīvu braukšanu un ierasto dinamisko sportiskumu. Statusa indikators 6,5 collu TFT displejā rāda atlasīto iestatījumu. Un jaunie papildaprīkojuma Pro braukšanas režīmi ar Dynamic un Dynamic Pro nodrošina jūsu braucienam vairāk snieguma.

+ Lasīt vairāk
1254
cm3 darba tilpums
100
kW (136 ZS) pie 7 750 apgr./min
143
Nm maks. griezes moments pie 6 250 apgr./min
3,3
sekunžu paātrinājums no 0 līdz 100 km/h
Divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesi

Vairāk jaudas ikvienā situācijā

Bokserdzinējam ar pārbaudīto BMW ShiftCam tehnoloģiju ir divi dažādi ieplūdes kloķvārpstas profili. Pateicoties variējamajai kloķvārpstas kontroles sistēmai, brauciens atstāj iespaidu ar nepārspējamu darbības vienmērību, ārkārtīgu efektivitāti vai iespaidīgu griezes momenta pieaugumu atkarībā no prasībām: patiesi spēcīgam paātrinājumam. Palielinājums līdz maksimālajai griezes momenta vērtībai 143 Nm jūtams visos ātruma diapazonos: sprintos ātrās satiksmes kustības joslā, kā arī spēcīga paātrinājuma laikā, izbraucot no līkumiem. 

+ Lasīt vairāk

Izteiksmīgs sportiskas ceļošanas motocikls

Vairāk izvēles iespēju

Viens bokserdzinējs, trīs veidoli. Sākot ar klasisko, tūrisma stila, un sportisko, un beidzot ar dinamisko un satriecoši eleganto: katra no šīm trim krāsu kombinācijām ideāli izsaka unikālo R 1250 RS dinamisko sportiskās ceļošanas motocikla raksturu.

Light white

Šis R 1250 RS variants ir izteikti pūrisma stilā. Bokserdzinējs šeit ir sevišķi pievilcīgs.

Sport

Light White / metāliska Racing Blue / Racing krāsa ir skaidrs veltījums BMW Motorsport. Vienvietīgā motocikla sportisko izskatu papildina balts rāmi un zelta bremžu suporti.

Triple Black konfigurācija

Uzmanību, dizaina fani: metāliska Black Storm krāsa ar Agate Grey rāmi ideāli akcentē līnijas. Zelta bremžu suporti un nerūsējošā tērauda dzinēja spoilers rada satriecošus akcentus.

Sportisks no priekšdaļas līdz aizmugurei

Sākot ar satriecošo priekšdaļu ar ikoniskajiem dienas gaitas lukturiem un no jauna izstrādātajiem LED virzienrādītājiem, augsto vējstiklu un pilnu apdares paneli un beidzot ar īso, sportisko vienvietīgo sēdekli: R 1250 RS ir tīrasiņu sportiskas ceļošanas motocikls. Pārliecināts un drošs. Tā prioritāte ir veiktspēja un dominance. Ērts un tā vien gaida līkumus. Gluži kā to sola motocikla līnijas. Tieši tā, kā jūs to vēlaties.

+ Lasīt vairāk

Ideālais pilnais komplekts

Katrs R 1250 RS apvieno sportiskumu un piemērotību ceļošanai. Tagad jūs izlemjat, kurp vēlaties, lai ceļš jūs ved – šī vārda patiesākajā nozīmē. Esam jums sagatavojuši trīs risinājumu pakotnes, kas īpaši pielāgotas jūsu vēlmēm. 

+ Lasīt vairāk
Dynamics pakotne

Vai katru taisno ceļa posmu redzat kā ieskrējiena joslu līdz nākamajam pagriezienam? Mūsu dinamikas pakotne nodrošina atbalstu jūsu tieksmē pēc jaudas.

  • Ar Dynamic un Dynamic Pro – Pro braukšanas režīmi piedāvā divas pilnībā uz sniegumu vērstas programmas.
  • Dzinēja bremzēšanas momenta kontrole novērš aizmugurējā riteņa izslīdēšanu, nodrošinot lielāku stabilitāti un kontroli.
  • Pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma Pro ļauj veikt pārnesumu maiņu bez sajūga sviras izmantošanas.
  • Dinamiskā ESA piedāvā plašu klāstu, sākot no komforta un beidzot ar tīru sportiskumu. Ar automātisko amortizāciju un atsperes priekšslodzi, tā nodrošina vislabāko saķeri, pat sasveroties.
Comfort pakotne

Ar Comfort pakotni katru braucienu varat īstenot viegli. Viss, kas ir svarīgi, ir padarīt braucienu vieglu un patīkamu vēl pirms iekāpšanas.

  • Pateicoties Keyless Ride varat iedarbināt savu motociklu, neizņemot atslēgu no savas kabatas – netērējot milzum daudz laika atslēgas meklēšanai.
  • Turklāt šajā pakotnē ir iekļauta riepu spiediena kontroles sistēma (RDC), kā arī apsildāmi rokturi, lai jūsu pirksti būtu silti.
  • Ja vēlaties, lai jūsu motocikls patiešām izceltos, varat izvēlēties arī hromētu izplūdes sistēmu vai hromētu kolektoru.
Tour pakotne

Ja patiešām izbaudāt braucienu un laiku uz sava motocikla, varbūt vēlēsities mērot vēl dažus kilometrus, un Tour pakotne nodrošina ērtu ceļošanu.

  • Un, protams, šajā komplektācijā ir iekļauts navigācijas ierīces turētājs, kā arī kruīzkontrole.
  • Centrālais balsts nodrošina stabilu un drošu motocikla stāvokli pat tad, ja uz abiem bagāžas turētājiem ir piestiprinātas smagas somas.

Vairāk individualitātes

Pateicoties mūsu plašajam papildaprīkojuma un oriģinālo BMW Motorrad piederumu klāstam, varat padarīt R 1250 RS par motociklu, kas precīzi atbilst jūsu vajadzībām. Klāsta piedāvājumā ir viss, sākot ar sēdekļu variantiem un koferiem, un beidzot ar kvalitatīvajām Option 719 apdares iespējām.

Uz individualizēšanu

Vēl vairāk baudas, ko sniedz bokserdzinējs

spinner