Modeļu klāsts

BMW R 1250 RT’
Noliktavas piedāvājuma cena 27 520 €
R 1250 RT ir jūsu ideālais sabiedrotais ceļojumos: Tā leģendārais BMW ShiftCam Boxer dzinējs ir vienlīdz jaudīgs braucot gan pa lauku apvidiem, gan pilsētā. Tā jaunā priekšpuse padara tā izskatu dinamiskāku un sportiskāku, savukārt plašais funkciju klāsts nodrošina papildu komfortu katrā braucienā.
BMW R 1250 GS ADVENTURE
Noliktavas piedāvājumu cenas, sākot no 24 030 €
R 1250 GS ir ceļojumu enduro karalis. Tas neapstrīdami ir radīts neizbraucamiem ceļiem, grūtiem apstākļiem un visattālākajiem galamērķiem. No braucēja palīgsistēmām, apgaismojuma tehnoloģijām un mūsdienīgiem braukšanas režīmiem līdz USB ligzdai – R 1250 GS Adventure piedāvā visu nepieciešamo jaunu ceļu atklāšanai.
BMW F 900 R
Noliktavas piedāvājumu cenas, sākot no 15 780 €
F 900 R sportiskais dizains, ko papildina pārdomātas un tīras līnijas izaicina meklēt jaunus piedzīvojumus un ceļus. F 900 R ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, drošības sistēmām un savienojamību, lai Jūs spētu sajust īstu adrenalīna devu.
BMW F 850 GS
Noliktavas piedāvājumu cenas, sākot no 17 120 €
Izaiciniet sevi. Brauciet tur, kur citi neuzdrošinās. Pārvērtiet izaicinājumus iespējās. BMW F 850 GS ir nevainojami racionalizēts bezceļu braukšanai, un par to liecina arī 21 collas priekšējais ritenis. F 850 GS plašais standartaprīkojums, kā arī īpašā aprīkojuma un piederumu daudzveidība ļauj jums bez sarežģījumiem atklāt, kas slēpjas aiz horizonta.
BMW F 850 GS ADVENTURE
Noliktavas piedāvājumu cenas, sākot no 18 330 €
Šis motocikls tika radīts gariem ceļojumiem un sarežģītam apvidum. F 850 GS Adventure mājas ir pasaule – un ir skaidri redzams, kāpēc. Ar uzlabotu standartaprīkojumu, piemēram, TFT displeju, BMW Motorrad Connected, USB pieslēgvietu, kā arī ABS Pro un DTC, šis dual-sport motocikls ir gatavs vēl drošāk mesties garos pasaules apceļošanas piedzīvojumos.
BMW S 1000 XR’
Noliktavas piedāvājumu cenas, sākot no 22 330 €
Jaunais S 1000 XR ir motocikls, kas nav gatavs kompromisiem. Tas apvieno sportiskumu un gatavību pieveikt garas distances nevainojamā formā. Tas ir mantojis savu sportisko agresiju no RR modeļu saimes. Savukārt tā izcilā ergonomika un vertikālā, atbrīvotā sēdpozīcija ļauj nenogurt, cīnoties par katru līkumu un taisni visas dienas garumā.
BMW K 1600B
Noliktavas piedāvājuma cenas, sākot no 28 320 €
Jūs alkstat asfalta. Ikkatra kilometra. Jaunu apvāršņu. Tad “Bagger” ir īstais motocikls jūsu ceļojumam. Ar 6 cilindriem, izcilu braukšanas vienmērīgumu un iespaidīgu jaudas attīstīšanu nav nekādu šaubu – ceļojums sākas tagad. Motocikls, jūs un ceļš kļūsit par vienotu veselumu, pateicoties tipiskajam “Bagger” siluetam: šķautņainais vējstikls un satriecošā aizmugure neļauj to sajaukt ar ko citu. Aiz tā lieliskā izskata ir daudz inovatīvu tehnoloģiju un augsts komforta līmenis. Jo tie, kas brauc ar “Bagger” ierasti izbauda vēja plūsmu savā sejā. Kruīza stila braukšana ir daļa no standartaprīkojuma. Tāpēc dodieties ceļā un izbaudiet vēju sejā – ar K 1600 B.
BMW K 1600B GA
Noliktavas piedāvājuma cenas, sākot no 28 320 €
Bezgalīgs ceļš. Pat ar to nepietiek. Vienmēr vēlaties doties tālāk, jo nekad neesat juties tik tuvu ceļam. Ar Grand America varat mierīgi baudīt jūdzēm garu braucienu. Kā pilnībā aprīkots luksusa klases ceļojumu motocikls šis ērtais braucamrīks piedāvā maksimālu braukšanas prieku un ērtumu ceļošanai bez rūpēm. Leģendārais sešu cilindru rindas dzinējs triumfē ar nesalīdzināmu braukšanas vienmērīgumu un iespaidīgu jaudas attīstīšanu.
BMW K 1600 GT
Noliktavas piedāvājuma cenas, sākot no 26 130 €
Būt kustībā, tvert iespaidus un piedzīvot relaksētas, taču vienlaikus dinamiskas braukšanas baudu: Tā izskatās pasaule no jaunā K 1600 GT sēdekļa. Tas jums sniedz vēl vairāk neatkarības un dinamikas ar vēl lielāku ceļošanas komfortu. Tā sešu cilindru rindas dzinējs ar iespaidīgo jaudu un vienmērīgo darbību jau tagad tiek uzskatīts par ikonu. Tam jāpieskaita absolūta piemērotība tāliem braucieniem, aizsardzība no vēja un nokrišņiem, kā arī aprīkojums, kas rada jums vēlmi doties ceļā nekavējoties. Inovatīvais aprīkojums, piemēram, standartaprīkojumā pieejamā atpakaļgaita vai intelektiskā ECALL ārkārtas zvana sistēma nevainojami papildina motocikla komplektāciju.
BMW K 1600 GTL
Noliktavas piedāvājuma cenas, sākot no 28 300 €
Tikai uz priekšu. Bez apstājas. Dodieties pretim horizontam ar stilu un eleganci, vadot šo augstas veiktspējas luksusa ceļojumu motociklu. Jaunais BMW K 1600B GTL ar tā leģendāro sešcilindru rindas dzinēju ir augstas kvalitātes un komforta virsotne. Tagad jau standartā aprīkots ar jaunākās paaudzes Dynamic ESA un integrētu ABS Pro, kā arī ar atpakaļgaitu un adaptīvo priekšējo lukturi. Padariet savu ierašanos elegantu ar jaunā dizaina sānu paneļiem. Esiet mierīgs un nosvērts jebkādos laikapstākļos, mērojot jebkādu attālumu.
BMW R nineT Urban GS
Noliktavas piedāvājuma cenas, sākot no 18 340 €
Traukties taisnā virzienā? Nē, mērķis ir tieši izmest līkumu. Un, runājot par grants ceļiem, arī uz tiem R nineT Urban G/S darbojas nevainojami. Tā dizains atgādina pirmos G/S modeļus. Šis ir leģendārais BMW R 80 G/S. Ar to roku rokā iet doma, ka jebkas ir iespējams. Tā konstrukcija ar vertikālu, relaksējošu sēdvietas pozīcija, labi sabalansētā vadāmība un bokserdzinējs ar tā nepārprotamo skaņu izaicina jūs pārrakstīt vēsturi ar R nineT Urban G/S – jūsu vēsturi.
BMW R nineT
Noliktavas piedāvājuma cenas, sākot no 17 556 €
Izteikti minimālistisks. Un tomēr pilnībā klātesošs. BMW R nineT. Ar kvalitatīvajiem materiāliem un rūpīgo izgatavošanas kvalitāti vissmalkākajās detaļās šis klasiskais rodsters iemieso vairāk nekā 90 gadus ilgu motociklu dizaina aizrautību un inovācijas. Tā leģendārais bokserdzinējs tagad vēl labāk iederas oriģinālajās proporcijās. Tas nemanot aprij kilometrus, pateicoties uzlabotajai griezes momenta līknei. Neskaitāmas individualizēšanas iespējas sniedz pilnīgu pašizpausmes brīvību. Kļūstiet par daļu no #Soulfuel kopienas un parādiet, kas esat patiesībā, ar savu R nineT.
BMW G 310 GS
Noliktavas piedāvājumu cenas, sākot no 7 330 €
Esiet spontāns. Salauziet rutīnu. Ar BMW G 310 GS jūsu ikdiena pārvēršas piedzīvojumā. Pateicoties optimizētajam dzinējam ar Ride by Wire droseles slēdzi un sajūgam ar brīvgaitas mehānismu, jūs valdīsiet pilsētas džungļos un tuvākajā apkārtnē. Piedzīvojumam nav jābūt lielam, lai tas būtu neaizmirstams.
BMW R18
Noliktavas piedāvājumu cenas, sākot no 22 900 €
R 18 Classic ir mūsdienīgs kruīzers ar nostaļģisku BMW dizaina pieskaņu. Tas atgādina par pirmsākumiem, par pirmajiem ceļošanai piemērotajiem kruīzeriem. Tam ir arī citas vienmēr aktuālas detaļas, kas atgādina par mūsu motociklu vēsturi, piemēram, R 18 Classic First Edition dubulto līniju akcenti. Spēkrata sirds neapšaubāmi ir vislielākais bokserdzinējs, kādu mēs jebkad esam izgatavojuši. Tas ir kā radīts relaksējošiem ceļojumiem un neviltotam braukšanas priekam.