Black storm metallic
Style Sport
Style Exclusive

R 1250 R

JAUNAIS BMW R 1250 R

 

Jaunais R 1250 R ir veidots, lai būtu vēl dinamiskāks. Galvenokārt tas tāds ir, pateicoties jaunajam boksermotoram: ar 143 Nm maksimālo griezes momentu dzinējs attīsta lielāku jaudu nekā jebkad agrāk. Vārstu dinamiskās vadības sistēma BMW ShiftCam ir tehnoloģija, kas piedāvā optimālu veiktspēju visā apgriezienu diapazonā. Mierīgi kreisējot vai esot sportiskā braucienā, jūs ik brīdi piedzīvojat priecīgu saviļņojumu un bokserdzinējam tipisko jaudas belzienu.

 

Vēl spēcīgāks boksera sitiens

Jaunā boksermotora izcilās īpašības jūs varat izjust, kolīdz dota komanda braukt: vārstu dinamiskās vadības sistēma BMW ShiftCam nodrošina meistarīgu un vienmērīgu jaudas piegādi visā apgriezienu diapazonā. Ar darba tilpumu, kas palielināts līdz 1254 cm3, un 143 Nm maksimālo griezes momentu, jaunais dzinējs nodrošina ekstra veiktspēju, kas ir pieejama jebkurā mirklī un ar kuru pat no pašiem šaurākajiem līkumu jūs varat sevi katapultēt ar vēl lielāku spēku.

 

Modeļa jaunumi

Priekšējais lukturis Pro

Priekšējā dienas gaitas LED gaisma diennakts gaišajā laikā aizstāj tuvo gaismu un aktivizējas automātiski ar signālu no gaismas sensora vai to ieslēdz manuāli, nospiežot slēdzi. Kad satumst vai motocikls iebrauc tunelī, automātiski ieslēdzas tuvā gaisma.

 

BMW Motorrad Connected

Pievienojot jūsu viedtālruni ar Bluetooth. 6,5 collu TFT displejs jums parāda visu informāciju par motociklu un, izmantojot viedtālruņa aplikāciju, piedāvā dažādas papildu iespējas, piemēram, navigāciju, mūziku un telefona funkcijas.

 

BMW Motorrad Spezial

Tagad jums ir vēl vairāk iespēju BMW R 1250 R padarīt par jūsu īpašo motociklu: gan dizainu definējošā Option 719 frēzēto daļu pakotne Classic, gan HP sērijas pakotne sniedz ļoti ekskluzīvas, augstas kvalitātes motocikla individualizēšanas izvēles. Papildus tam jūs varat motociklu piemērot savai gaumei ar Option 719 riteņiem Classic vai Sport, kā arī ar Option 719 metālisko krāsu Stardust. Tumši brūnais Option 719 sēdeklis un HP sporta klusinātājs ir divi elementi, kas kalpo par elegantu akcentu.

 

 
BMW R 1250 R
Motors  
Tips divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesi, divas augšējās sadales vārpstas uz cilindru, viena balansējošā vārpsta un vārstu dinamiskās vadības sistēma BMW ShiftCam
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens 102,5 mm x 76 mm
Darba tilpums 1254 cm3
Maksimālā jauda 100 kW (136 ZS) pie 7750 apgr./min
Maksimālā grieze 143 Nm pie 6250 apgr./min
Kompresijas pakāpe 12,.5 : 1
Degmaisījuma kontrole/motora vadība elektroniskā degvielas iesmidzināšanas ieplūdes kolektorā
Atgāzu kontrole slēgtas sistēmas 3 pakāpju katalītiskais konvertors, atbilstība izmešu standartam EU-4
CO2 izmeši 110 g/km
Veiktspēja/degvielas patēriņš  
Maksimālais ātrums virs 200 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h 4,75 l/100km
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Degvielas tips bezsvina benzīns, oktānskaitlis 95 (RON), adaptīvā piemērošanās degvielas kvalitātei (91-98 RON)
Elektriskā sistēma  
Ģenerators trīsfāzu ģenerators 508 W (nominālā jauda)
Akumulators 12 V / 12 Ah, bezapkopes
Transmisija  
Sajūgs sajūgs eļļas vannā, ar hidraulisko pievadu
Pārnesumkārba pastāvīgas sazobes 6 pakāpju pārnesumkārba
Pārvads vārpstas piedziņa
Šasija/bremzes  
Rāmis divsekciju rāmis ar pieskrūvētu priekšējo un aizmugurējo daļu, dzinējs nesošais elements
Priekšējā riteņa piekare apvērsta teleskopiskā dakša, 45 mm diametrs
Aizmugures riteņa piekare lieta alumīnija vienpusējs balsts ar BMW Motorrad Paralever; centrālais amortizators, hidrauliska atsperes nospriegošana (bezpakāpju) ar rokratu, ar rokratu regulējama atsitiena amortizācija
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē 140 mm / 140 mm
Riteņu bāze 1515 mm
Izskrējiens 125,6 mm
Stūrēšanas leņķis 62,3°
Riteņi lieta alumīnija diski
Diska izmērs priekšā 3,50'' x 17''
Diska izmērs aizmugurē 5,50'' x 17''
Riepas izmērs priekšā 120/70 ZR 17
Riepas izmērs aizmugurē 180/55 ZR 17
Priekšējās bremzes divi 320 mm peldošie bremžu diski, 4 virzuļu radiālās bremžu skavas
Aizmugures bremzes viens 276 mm disks, 2 virzuļu peldošā bremžu skava
ABS BMW Motorrad Integral ABS (daļēji integrēta), atslēdzama
Gabarīti/svars  
Garums 2165 mm
Platums (ar spoguļiem) 880 mm
Augstums (bez spoguļiem) 1300 mm
Sēdekļa augstums, bez kravas 820 mm (ar zemo sēdekli: 760 mm; ar sporta sēdekli: 840 mm)
Kāju iekšējā garuma loks, bez kravas 1840 mm (ar zemo sēdekli: 1720 mm; ar sporta sēdekli: 1875 mm)
Pašmasa, gatavs braukšanai, ar pilnu degvielas tvertni 1) 239 kg
Sausais svars 2)
Pilna masa 460 kg
Kravnesība (ar standarta aprīkojumu) 221 kg
Degvielas bākas tilpums ap 18 l
Rezerves tilpums ap 4 l

Pašmasa tehniskajos datos norādīta pēc DIN standarta.

1) – saskaņā ar direktīvu VO (EU) 168/2013: ar visiem tehniskajiem šķidrumiem, standarta aprīkojumu un degvielas tvertni, kas uzpildīta par vismaz 90%.

R 1250 R piederumi

HP daļas

 

HP sērijas sporta klusinātājs

Perfekcijas high-end: augstas kvalitātes klusinātājs no titāna un ar oglekļa šķiedras uzgali garantē dobju skaņu un sportisku izskatu. Bez tam Akrapovič ražojuma klusinātājs sver mazāk nekā standarta daļa.

 

01-R1250R-Sportschalldaempfer-652x290.jpg

 

BAGĀŽA

 

Tūrisma koferi un bagāžas kaste

Augstas kvalitātes sānu koferi no izturīgas plastmasas ar 32 un 31 litra tilpumu nodrošina daudz vietas bagāžai vai ķiverei. Šļakatu drošie koferi ir perfekti ceļojumu kompanjoni gan īsos, gan garos braucienos. Tos var plaši atvērt, tā atvieglojot bagāžas ievietošanu. Ar kravnesību līdz 10 kg un izturīgo korpusu tiem ir lieliska ietilpība. Maksimālais ieteicamais ātrums ar šiem koferiem ir 180 km/h. Praktisks papildu aprīkojums ir ūdensdrošas iekšējās somas, kuru forma ir perfekti pieskaņota koferiem.

Ūdensdrošās bagāžas kastes tilpums ir 30 litru un tajā pietiekami vietas ķiveres glabāšanai. Kastes vāks, kas pēc izvēles ir pieejams matētā metāliskajā krāsā Asphalt grey, metāliskajā Black storm vai Light white uni, ir aprīkots ar eņģēm, kas nodrošinu pakāpenisku kastes aizvēršanu, pastiprinot augstas kvalitātes iespaidu. Kastes maksimālā kravnesība ir 5 kg.

 

Iekšējās somas koferiem un bagāžas kastei

Koferiem un bagāžas kastei pieskaņotas iekšējās somas palīdz organizēt bagāžu un atvieglo tās ielikšanu un izņemšanu. Pateicoties rokturim un plecu siksnai, somas ir ērti pārnēsāt, esot prom no motocikla. Somām ir radītas pārdomātas praktiskās detaļas, piemēram, rāvējslēdzis, kas aptver trīs somas malas, un tīklveida nodalījums aizdares iekšpusē.

 

02-R1250R-Innentasche-652x290.jpg

 

Mazā bākas soma, 5-9 litru

Mazā bākas soma, kas izgatavota no poliestera ar poliuretāna pārklājumu, ir ideāls kompanjons īsajos braucienos. Ūdensdrošais galvenais nodalījums ar iekšējo somu, ārējā kabata, no 5 līdz 9 litriem palielināms tilpums, pārnēsāšanas rokturis un noņemama plecu siksna ir praktiski risinājumi, kas somu padara ārkārtīgi piemērotu ikdienas vajadzībām.

 

03-R1250R-Tankrucksack-652x290.jpg

 

DIZAINS

 

Option 719 regulējamie vadītāja kāpšļi

No alumīnija izgatavotie vadītāja kāpšļi ir iestatāmi trīs pozīcijās un sniedz ne vien ergonomiskus ieguvumus, bet arī maksimālu komfortu. Augstas kvalitātes frēzētās daļas no ekskluzīvās sērijas Option 719 var piemērot dažādu augumu vadītājiem un sportiskam braukšanas stilam, nodrošinot vēl lielāku kontroli, piemēram, pārslēdzot pārnesumus, kad motocikls ir sasvērts līkumā.

 

04-R1250R-Fahrerfussraste-652x290.jpg

 

Option 719 regulējamā bremžu svira un pārnesumu pārslēgs

Anodēta alumīnija bremžu svira un pārnesumu pārslēgs Classic no ekskluzīvās Option 719 sērijas ir individuāli iestatāmi. Esot vadītājam atbilstošā, pareizā pozīcijā, tos ir vieglāk izmantot precīzi un lietot bezceļā, braucot stāvus. Augstas kvalitātes frēzētās daļas vairo motocikla vērtību.

 

05-R1250R-Fahrerfussraste-652x290.jpg

 

Option 719 cilindru galvu vāki

Cilindru galvu vāki no ekskluzīvās Option 719 sērijas ar to sudraba krāsu kalpo par dizaina papildu akcentu un ar anodēto alumīniju izceļ boksermotoru. Ekskluzīvajās daļās ir iestrādāts uzraksts “Option 719”, kas pasvītro motocikla augsto kvalitāti.

 

ERGONOMIKA UN KOMFORTS

 

Vadītāja sēdekļi

Augstais vadītāja sēdeklis, melns

Par 30 mm augstākais, melnais sēdeklis ir īpaši piemērots gara auguma motociklistiem. Komfortablais ceļgalu leņķis vadītājam sniedz ievērojami uzlabotu komfortu un tādējādi vairāk rūpju brīvus kilometrus, it īpaši garo braucienu laikā.

 

Zemais vadītāja sēdeklis, melns 

Par 30 mm zemākais, melnais sēdeklis atvieglo uzsēšanos motociklam un ceļa sasniegšanu ar kājām. Tas atvieglo manevrēšanu un motocikla kontrolēšanu.

 

Vadītāja sēdeklis Sport, melns

Vadītāja sēdeklis Sport ir augstāks un šaurāks nekā standarta sēdeklis un, pateicoties tā formai, atbalsta sportisku braukšanas stilu. Ar 840 mm augstumu un 1875 mm kāju iekšējā garuma loku tas ir īpaši piemērots gara auguma motociklistiem.

 

Pasažiera komforta sēdeklis

Pateicoties lielākam platumam un papildu polsterējumam, komforta sēdeklis pasažierim nodrošina ievērojami uzlabotu komfortu un pat vēl vairāk rūpju brīvus kilometru. Šo pasažiera komforta sēdekli ir iespējams kombinēt ar visu veidu vadītāja sēdekļiem.

 

08-R1250R-Komfortbeifahrersitz-652x290.jpg

 

Tonēts vējstikls Sport

Tonētais vējstikls Sport ar pretskrāpējumu pārklājumu ievērojami samazina gaisa plūsmas spiedienu un sniedz sportisku vizuālo akcentu. Tas neizmaina klasiskais rodstera izskatu, taču garus braucienus pa ātrgaitas šoseju vai ceļojumus padara relaksējošākus.

 

NAVIGĀCIJA UN KOMUNIKĀCIJA

 

BMW Navigator VI

Daudzfunkcionālais Navigator VI maršrutu plānošanu padara par bērnu spēli. Sistēma ar 16 GB atmiņu un 5 collu displeju vienmēr uzticami rāda ceļu. Pateicoties cirkulārajam polarizācijas filtram, informāciju ūdensdrošajā displejā ir viegli nolasīt pat tiešos saules staros. Augstas izšķirtspējas displejs modernam viedtālrunim līdzīgajā korpusā sniedz visu nepieciešamo informāciju un pārskatu ikvienā situācijā. Daudzās papildu funkcijas plānošanu un ceļošanu padara par aizraujošu pieredzi. Tas dod iespēju maršrutus veidot atbilstoši savām interesēm, lai cita starpā izbaudītu, piemēram, braucienus pa līkumotiem, satiksmes nenoslogotiem sānceļiem. Nepazīstamā apvidū īpaši noderīga ir funkcija “Round trip”, ar kuru braucējs vienmēr atgriezīsies brauciena starta punktā.

Bluetooth savienojums ar BMW Motorrad komunikāciju sistēmu un pēc izvēles pieejamā tālruņa piesaistes aplikācija Smartphone Link ceļā nodrošina lielisku multimediju pieredzi: navigācijas paziņojumus, telefona zvanus un mūzikas straumēšanu, kā arī laikapstākļu prognozi un informāciju par satiksmes situāciju. Ja motocikls ir sagatavots navigācijas uzstādīšanai, ir pieejamas vēl citas funkcijas, piemēram, “My Motorcycle” dati, turklāt to var vadīt ar uz stūres izvietoto multikontrolieri.

Izvēloties iepriekš uzstādītus karšu datus, ierīces īpašnieks saņems bezmaksas atjauninājumus bez termiņa ierobežojuma.

 

09-R1250R-Navigation-652x290.jpg

 

DROŠĪBA

 

Dzinēja aizsargstieņi

Robusti dzinēja aizsargstieņi no pulēta nerūsējošā tērauda aizsargā cilindrus no bojājumiem, vienlaikus neierobežojot motocikla sasvēršanu. Stabilā cauruļu konstrukcija var izturēt pat smagus triecienus un novērst ievērojamus bojājumus, motociklam apgāžoties uz asfalta.

 

10-R1250R-Motorbuegel-652x290.jpg

 

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website