Jaunumi

3asy Ride – iespēja braukt ar jaunu BMW motociklu uz izdevīgiem noteikumiem

BMW Financial Services izstrādājusi speciālu finansēšanas programmu motociklu iegādei 3asy Ride*.

BMW Motorrad nodaļa, sekojot klientu interesei un aizrautībai, arvien vairāk paplašina motociklu piedāvājumu. BMW Motorrad oficiālais pārstāvis Latvijā SIA BM Auto patlaban piedāvā gandrīz 20 modeļu motociklus no vismaz piecām atšķirīgām, taču vienlīdz pārliecinošām modeļu sērijām, - sākot ar jauno ceļojumu motociklu K 1600 GT/GTL un beidzot ar īsteniem ekspertiem paredzēto sporta motociklu BMW S 1000 RR. Ikviens BMW motocikls ir augstas kvalitātes izstrādājums, kurā izmantotas jaunākās tehnoloģijas un materiāli.

Lai sapnis par BMW motociklu nepaliktu tikai sapnis, BMW Financial Services izstrādājis speciālu finansēšanas programmu tieši motocikliem - 3asy Ride. Tās pamatā ir motobraukšanas entuziastiem pielāgota finansēšanas sistēma, kuras atslēgas skaitlis ir programmas nosaukumā minētais „3”. 3asy Ride paredz jebkura BMW Motorrad motocikla iegādi ar 33% pirmo iemaksu un mainīgo procentu likmi 3.33% (3 mēn. Euribor) gadā. Līzinga termiņš ir 33 mēneši, pēc kuriem motocikla atlikusī vērtība ir 33% no sākotnējās. Pēc līzinga termiņa beigām klientam ir 3 iespējas – turpināt maksājumus līdz pilnīgai motocikla izpirkšanai, atlikušās vērtības nomaksa vienā paņēmienā vai motocikla atgriešana dīlerim.

„3asy Ride ir izdevīgs ne tikai tāpēc, ka ļauj iegādāties motociklu ar nepieredzēti zemu procentu likmi,” uzskata BMW Financial Services reģionālais pārstāvis Baltijas valstīs Ainārs Cīparsons, „Latvijas līzinga tirgū gandrīz nav kompāniju, kas gatavas finansēt jaunu, turklāt visai jaudīgu motociklu iegādi.” Šī ir pirmā motociklu iegādes finansēšanas programma Latvijā, kas piedāvā motocikla iegādi operatīvajā līzingā. Tā kā motocikla iegādi finansē tieši BMW Financial Services, klienti var rēķināties ar maksimāli ātru lēmuma pieņemšanu. Savukārt zemā procentu likme ļauj apsvērt augstākas klases BMW Motorrad produkta iegādi, nekā to atļāva līdzšinējās finanšu iespējas.

3asy Ride ir pirmais gadījums, kad jebkādu BMW spēkratu Latvijā iespējams iegādāties ar BMW Group finanšu nodaļas tiešu atbalstu. A. Cīparsons: „Tas ir vesels komplekss, kurā apvienoti iespējami izdevīgākie noteikumi. Neviens motociklu ražotājs Latvijā, izņemot BMW Motorrad, līdz šim nav piedāvājis standartizētu un katram saprotamu finansēšanas programmu motociklu iegādei.”

Vairāk informācijas par BMW 3asy Ride programmas iespējām:
Oficiālais BMW Motorrad pārstāvis Latvijā Inchcape BM Auto 
Dārzciema ielā 64a, Rīga, LV – 1073
Tālr.: 67828600,
E-pasts: office@inchcape.lv
www.bmw-motorrad.lv

*[trīzī:raid] Vārdu spēle, izmantojot „Easy Ride” termina un skaitļa 3 kombināciju.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website