Jaunumi

Jaunā K 1600 sērija

K1600 GT 

VĪZIJA KĻŪST PAR REALITĀTI

Gran Turismo – vai Grand Touring – ātruma un veiktspējas lielisks apvienojums ar stilu un komfortu, lai pat tāls un ilgs brauciens kļūst par neaizmirstamu piedzīvojumu. BMW Motorrad iecere bija radīt motociklu, kas pilnībā izpaustu šo Gran Turismo būtību. Un tieši tas ir panākts jaunajā K 1600 GT. Šis izcilais tūrisma motocikls viegli pieveic pat vistālākos ceļus, un itin viss tajā – no dizaina līdz piekarei – atspoguļo tā unikālo raksturu. Tā dinamiku nodrošina viskompaktākais jebkad izgatavotais motocikla sešu cilindru rindas motors – ar 160 zirgspēku (118 kilovatu), kas apvieno ātru droseles reakciju ar nepārspētu darbības vienmērību. Kopā ar inovatīvo adaptīvo priekšējo lukturi, kas pieejams kā izvēles elements, GT ir izcils motociklu konstrukcijas un dizaina piemērs itin visās jomās. K 1600 GT. NEBEIDZAMS CEĻOJUMS.

Sešu cilindru rindas motors
Acumirklīga jauda.

BMW sešu cilindru rindas motori ir automobiļu industrijas leģenda. Un tagad šī leģenda ienākusi K 1600 GT – savā visu laiku viskompaktākajā formā. 1649 cm3, 160 zirgspēki (118 kilovati) un maksimālais griezes moments 175 ņūtonmetri – tie ir visai iespaidīgi rādītāji. Taču tie nobāl salīdzinājumā ar braukšanas baudījumu. Šķērseniski novietotais motors darbojas pārsteidzoši klusi un vienmērīgi, vienlaikus nodrošinot izcili dinamisko sniegumu. Momentāns paātrinājums ir pieejams arī pie zemiem motora apgriezieniem – 70 procenti no maksimālā griezes momenta tiek sasniegti jau pie 1500 apgr./min. Taču, ja motora veiktspēja ir milzīga, tā gabarīti ir izteikti kompakti. Tikai 102,6 kilogramus smagais un tikai 560 milimetrus platais motors ir visu laiku viskompaktākais augsti jaudīgais motocikla sešu cilindru rindas motors. Tas nozīmē lielisku vadāmību, iespēju motociklu sasvērt zemāk ātros pagriezienus un no jauna iepazīt braukšanas prieku ar tūrisma motociklu. 

Adaptīvais priekšējais lukturis

Jau no pirmā acu uzmetiena ir skaidrs – K1600 GT nav parasts tūrisma motocikls. Ksenona priekšējais lukturis ar optiskās šķiedras gredzeniem piesaista skatienu un izgaismo jebkuru ceļu. Turklāt vēl labākai redzamībai, braucot pagriezienos, GT ir pieejams ar unikālu jauninājumu un motociklu būvē vēl neizmantottu tehnisko risinājumu   adaptīvo priekšējo lukturi kā izvēles elementu. Gudrāks un drošāks tas gādā, lai motocikla vadītājs tiešām redzētu priekšā esošo ceļu. Tas ir aprīkots ar inovatīvu elektroniku, kas automātiski kompensē sasvēršanās leņķi, braucot pagriezienos, un nodrošina, lai priekšējā luktura gaismas stars vienmēr būtu pavērsts uz priekšā esošo ceļu.

Integrēta navigācijas sistēma

Braucot ar K 1600 GT, jūs vienmēr visu droši pārraugāt. Pateicoties multikontrolleram, motocikla sistēmu vadība un uzstādījumu maiņa ir tik vienkārša kā vēl nekad. TFT krāsu monitors kalpo kā displejs borta datoram, ESA II, izvēles audiosistēmai un pat izvēles adaptīvā priekšējā luktura uzstādījumu noteikšanai. Turklāt multikontrollera ergonomiskais novietojums stūres labajā pusē ļauj motocikla vadītājam rīkoties ar to, neatraujot rokas no stūres.

Visa informācija par K 1600 GT

 

K 1600 GTL

IZPĒTIET NEAPGŪTO TERITORIJU

Pilnīgi jauna luksusa dimensija – jaunais K 1600 GTL – augstas klases mūsdienīgs tūrisma motocikls, kas pārspēj visu līdz šim redzēto. Ar visu laiku kompaktāko un ekonomiskāko sešu cilindru rindas motoru tas nodrošina izcilu dinamiskas veiktspējas un komforta apvienojumu. Lieliskā ergonomika ļauj gan vadītājam, gan pasažierim ar prieku izbaudīt katru brauciena kilometru. Jaunā piekare nodrošina vienmērīgi līganu gaitu, turklāt šis motocikls ir bagātīgi aprīkots ar tehnoloģiskām inovācijām, kuras visas ir ērti vadāmas ar multikontrollera palīdzību. Šis ir arī pirmais motocikls, kas aprīkots ar izvēles elementu – adaptīvo priekšējo lukturi maksimālai aktīvajai drošībai. Katra detaļa rūpīgi izstrādāta, lai radītu īpašu braukšanas baudījumu. Rezultātā iegūts motocikls, kas nosaka jaunus standartus braukšanas baudai. K 1600 GTL. NEBEIDZAMS CEĻOJUMS.

Visa informācija par K 1600 GTL

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website