Jaunumi

BMW Motorrad jauno modeļu gamma izstādē „Atpūta un sports 2009”

2009. gads nācis ar vairākiem jauniem BMW motocikliem, kas papildina esošo modeļu gammu, un visi šie lieliskie motocikli būs apskatāmi arī izstādē:

BMW K1300S – atlētisks un avangardisks motocikls, kas ar 175 ZS attīsta tādu vilcējspēku, kas pārspēj daudzus 200 ZS motociklus, bet ar to var arī doties netālā izbraucienā, jo tas ir lieliski piemērots ikdienas gaitām. Vienrindas 4 cilindru motors attīsta tādu jaudu, kas ir gandrīz sajūtama, pat stāvot uz vietas. Šis motocikls ir unikāls arī drošības ziņā – ABS standarta aprīkojumā, bet ASC un ESA kā izvēles elementi. Un ekstru piedāvājums ir pārsteidzošs – automātiskā ātrumu pārslēga funkcija zibenīgai pārslēgšanai, īsta sacīkšu braukšana ar 2D instrumentu paneli.

 full4.jpg

BMW F800R ir izsmalcināts 2 cilindru rodsters – viegls, stilīgs, veikls, kas apvieno lielisku braukšanas prieku ar plašu piemērotību ikdienas izmantošanai. Tas ir pieejams ļoti praktiskā motora ātrumu diapazonā. Šim motociklam ir izcila vadāmība, un BMW F800R piedāvā tādu izvēles diapazonu, kas būs piemērots gan pieredzējušiem, gan jauniem motobraucējiem. Šo spožo piedāvājumu papildina visiem piemērota ergonomika, stingra, stabila šasija un perfekti līdzsvarota ģeometrija: lieliska vadāmība pilsētā un izcila stabilitāte braucieniem lielākos ātrumos pa lauku ceļiem.

full3.jpg


BMW K1300R ir Tīrs adrenalīns, ideāli piemērots sprinta sacīkstēm un ikdienas braukšanai. Izcilākā tehnoloģija, pamatlicēju izstrādāta ergonomika un patiesi neaizmirstams stils. Par spīti lielajai emocionālajai pievilcībai, šis ir viens no visdrošākajiem motocikliem ar vislabāko piemērotību ikdienas vajadzībām: piemēram, ABS un ESA II kā papildu izvēles elementi. Arī aksesuāru piedāvājums ir pārsteidzošs: sacīkšu braucēji izvēlas automātiskās ātrumu pārslēgšanas funkciju, kas ļauj tiem zibenīgi pārslēgt pārnesumus, kā arī MotoGP stila 2D instrumentu paneli – lai apļu laiki būtu oficiāli. Bet, ja vēlaties uzkraut ko vairāk, ir pieejami arī bagāžas risinājumi.

full1.jpg

Gran Tourismo – vai BMW K1300GT gadījumā – gluži vienkārši viens no ātrākajiem ceļiniekiem. Tas atklāj jaunu laikmetu tālo distanču pārvarēšanas mērogos. Turklāt, lai cik iespaidīgi nebūtu šī motocikla vidējie ceļojuma laiki, tā darbība ir pārsteidzoša arī nelielos ātrumos, piemēram, pēc asa pagrieziena. Panākumu formula GT ir daudzu inteliģentu detaļu summa: izcila ergonomika – gan priekšgalā, gan aizmugurē, teicama aerodinamika un aizsardzība pret laika apstākļiem, drošība (ABS standarta aprīkojumā, ASC kā izvēles elements), kas nosaka standartus. Turklāt arī komforta līmenis, kas ļauj ceļot lepni un bez piepūles. Vēl jāpiemin arī izcili precīzā šasija ar zemu smaguma centru, kā arī izvēles elements ESA II šasijas pielāgošanai, nospiežot pogu.

full2.jpg

Šogad izstādes Motocikls 2009 ietvaros oficiālais BMW Motorrad pārstāvis Latvijā SIA BM Auto piedāvās apmeklētājiem sajust īstu BMW motociklu piedzīvojuma garu sadarbībā ar Adventurer.lv veidotajā piedzīvojumu stūrī, kurā būs apskatāmi fotogrāfijās notverti spilgtākie motobraucēju stāsti. Gan tie, gan izstādes stendā izvietotie daudzie BMW motocikli liecina par dinamismu, piedzīvojuma garu un izcilas jaudas klātbūtni.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website