Jaunumi

Uzsākta superbaika S1000RR ražošana

Motociklistu sabiedrības uzmanība pievērsta BMW superbaiku pasaules čempionāta sacīkšu programmai un saistībā ar to dzirdamas dažādas baumas par bavāriešu slepenajiem tehniskajiem risinājumiem. Taču ir lietas, kas ir droši zināmas, proti, komanda, kuras sastāvā ir divi augstākās klases braucēji (Rubenss Čauss un Trojs Korsers), tas, ka BMW sacīkšniekam ir tradicionāla dubultsiju šasijas konstrukcija un rindas četrcilindru dzinējs, ka komandai ir nopietna sacīkšu atbalsta programma un pilnvērtīgs resursu nodrošinājums. Pirmssezonas testi apstiprinājuši BMW motociklu konkurētspēju, tādēļ debijas sezona solās būt cerīga.
Un visbeidzot – mozaīkas trūkstošā daļa. Lai BMW sacīkšniekus oficiāli apstiprinātu dalībai sērijveida motociklu sacīkstēs (arī WSBK formāli tādas skaitās), ražotājam nepieciešams izgatavot un laist tirgū noteiktu partiju motociklu ielas/ceļa specifikācijā.  Janvāra sākumā BMW Berlīnes rūpnīcā uzsākta S1000RR sērijveida ražošana. Kā jau pienākas braucamrīkam, kas paredzēts izmantošanai uz koplietošanas ceļiem, ielas versija aprīkota ar atbilstošiem lukturiem, atpakaļskata spoguļiem, skaņas signālu, tradicionālu degvielas uzpildes sistēmu, kā arī četru kanālu elektronisko ABS/vilkmes kontroles sistēmu. Pēc ražotāja sniegtās informācijas šī vilkmes kontrole ir analoga tai, kas tiek izmantota arī sacīkšu motocikliem. Sērijveida motocikla svars ir 185 kg, bet 999 cm3 R4 dzinēja teorētiskā jauda (oficiālie parametri pagaidām nav publiskoti) – 170...180 ZS.

P0051085.JPG

Neraugoties uz produkta ekskluzivitāti, tas tomēr nav neadekvāti dārgs. Lai gan BMW ir dārgāks par japāņu konkurentiem, taču salīdzinoši nedaudz. Vācijā BMW S1000RR maksā 15’150 eiro. Turpat blakus Yamaha salonā 2009. gada YZF R1 tiek tirgots par 14’895 eiro.

P0051083.JPG

Uzmanību! Ja gadījumā vēlaties vēl šovasar sēsties supersportiskā BMW S1000RR seglos, tad šobrīd ir beidzamais laiks pieteikties rindā!

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website