Jaunumi

Aicinām piedalīties Foto konkursā MoTo=FoTo

Adventurer mudina visus moto braukšanas entuziastus pārskatīt savus foto arhīvus un uzmeklēt veiksmīgākās, izteiksmīgākās, atraktīvākās, smieklīgākās, oriģinālākās un visādi citādi ievērojamākās bildes, kas tapušas saistībā ar motobraukšanu.

Ja arī Tu vēlies šajā akcijā piedalīties un esi kāda interesanta foto uzņēmuma autors, sūti to uz:mg@adventurer.lv līdz 2009. gada 31. janvārim. Viens dalībnieks drīkst iesūtīt maksimāli trīs foto uzņēmumus.

Sākotnēji akcijai iesūtītās fotogrāfijas būs apskatāmas mājas lapāhttp://www.adventurer.lv/galerija/thumbnails.php?album=8. Virtuālo izstādi vērtēs kompetentā un cienījamā žūrija: motobraucējs, fotogrāfs, Roberts Ozoliņš, ceļotājs un fotogrāfs Edgars Zaķis un motobraucējs un fotogrāfs Ivars Kukainis. Žūrija izvērtēs iesūtītās fotogrāfijas un izvēlēsies 15 labākās.

Mājas lapas apmeklētāji varēs balsot par iesūtītajām fotogrāfijām un balsojuma rezultāts noteiks 5 labākās bildes.

No žūrijas vērtējuma atlasītajām un skatītāju balsojuma rezultātā izvēlētajām 20 fotogrāfijām tiks radīta ceļojošā izstāde "MoTo=FoTo!". Trīs labāko fotogrāfiju autori saņems balvas un trīskārt "urā!!!". Īpaša balva tiks tās oriģinālākās fotogrāfijas autoram, kurš būs iemūžinājis kādu īpašu "BMW moča mikli".

Virtuālās izstādes atklāšana paredzēta 2009. gada 18. februārī

Papildus informācija par projektu meklējama Adventurer mājas lapā www.adventurer.lv vai saņemama, sūtot vēstuli uz mg@adventurer.lv

Veiksmi konkursā!

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website