Jaunumi

Kaskadieris pēc pārliecības

Triku meistaram Krisam Pfeiferam nav konkurentu, toties ir daudz tādu, kas gribētu viņam līdzināties. 38 gadus vecajais vācietis ar BMW F 800 ir trīs gadus pēc kārtas triumfējis Eiropas mototriku (Stunt Riding) čempionātā, uzvarējis pēdējos divos frīstaila pasaules čempionātos telpās, kā arī ASV populārajās kaskadieru sacīkstēs Stuntwars.
Pfeifers ir apbraukājis daudzas zemes un piedalījies Red Bull moto šovos Eiropā, Āzijā Amerikā, Āfrikā un Austrālijā, sajūsminādams tūkstošu-tūkstošus ekstrēmo sporta veidu fanu ar savām satriecoši izsmalcinātajām rotaļām uz motocikla un ar to. Viņa pastāvīgais pavadonis nu jau vairākus gadus bijis austriešu TV un video producents Bernds Haufaufs, kas iemūžinājis teju vai katru viņa kustību un nule kā laidis klajā aizraujošu filmu DVD formātā – Stunting for Life.
Filma ļauj saprast, cik daudz darba, izdomas un emociju Kriss Pfeifers savā ikdienā ziedo motobraukšanai un iemaņu pilnveidošanai, un ļauj noprast to, cik daudz sviedru jāizlej, lai visu gravitācijas noslēpumus un nonāktu līdz virtuozas braukšanas augstākajām virsotnēm, kas nodrošina viņam apbrīnu un skaļas fanu gaviles visā pasaulē. Bez aizraujošajiem mototrikiem filmas veidotājs ļauj fonā novērtēt, cik atšķirīga ir dažādas mentalitātes skatītāju reakcija, vērojot Pfeifera šovu – no atturīgiem japāņu aplausiem līdz sajūsminātā pūļa histērijai Nigērijas arēnā.

full.jpg

„Tas ir bija garš un nogurdinošs darba cēliens kā Krisam, tā arī man. Mēs kopumā bijām nofilmējusi vairāk nekā 100 stundu garu materiālu, pēc tam bija nepieciešams gandrīz pusgads, lai to izrediģētu un beigās izveidotu emocionāli un dinamisku 80 minūšu DVD. Ar rezultātu varam būt apmierināti,” secina Bernds Haufaufs. „Es ceru, ka motobraukšanas entuziasti novērtēs mūsu veikumu.”
„Mums ir izdevusies laba filma,” gandarīts teic Kriss Pfeifers. „Tā ļaus cilvēkiem saprast, cik smagi es strādāju, lai nonāktu līdz kvalitatīvam šovam. Es ceru, ka BMW braucēji un citi frīstaila fani to novērtēs.”
Kriss ir pateicīgs tēls BMW motociklu reklāmai. Tā 2006. gadā ASV kaskadieru šovā Stuntwars viņš izcīnīja uzvaru ar jauno F 800 sērijas moci, kas vēl pat nebija piedzīvojis savu oficiālo prezentāciju. Savukārt, šoruden starptautiskajā Milānas motociklu izstādē EICMA (Itālijā) viņš sniedza aizraujošu priekšnesumu ar jauno 87 zirgspēku F 800 R. Vēlāk visi interesenti varēja aplūkot jaunā modeļa prototipu ar lieliskā kaskadiera autogrāfu uz bākas BMW Motorrad stendā. Nojaušms, ka ražotājs saista lielas cerības ar šo aizraujošo braucamrīku.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website