Jaunumi

Daudzveidīgais un mainīgais

Milānas motociklu izstādē BMW Motorrad pārsteidza publiku ar neparastu un atraktīvu konceptu Lo Rider. Kā uzsver šī projekta autori, te izdevies vienā braucamrīkā veiksmīgi apvienot klasiska motocikla elementus ar moderna baika tehnisko aprīkojumu. Turklāt, kas būtiski, šī ideja paredz katram eventuālajam lietotājam ļaut pašam nokomplektēt savu moci. Pie kam runa nav tikai par aprīkošanu ar dažādiem aksesuāriem. Lo Rider paredzētas neparasti plašas individualizācijas iespējas, tostarp, piemēram, iespējams uzstādīt atšķirīga dizaina priekšējo lukturu blokus, dažādas konfigurācijas un skanējuma tonalitātes izpūtēju sistēmas, pēc lietotāja izvēles vienvietīgu vai divvietīgu sēdekli, hromētus vai melnus dubļusargus u.tml. Bet tas, savukārt, nozīmē, ka šādi tapuša motocikla raksturs arī varētu tikt piemērots konkrētā lietotāja gaumei un variēt visai plašā spektrā – no komfortabla kruīzera līdz pat agresīvam strītfaiterim.

1.jpg

Kā jau var noprast no pirmajiem attēliem, Lo Rider izceļas ar spilgtu, izteikti atlētisku izskatu, kurā būtiska loma gan vizuālajā, gan tehniskajā ziņā, protams, atvēlēta opozītmotoram. Motocikls veidots konstruktīvi vienkāršs un viegls, tam ir zemu novietots smaguma centrs un pazema, relaksēta vadītāja pozīcija. Sportiskas gaitas īpašības tam nodrošina BMW oriģinālā šasijas konstrukcija. Ražotājs nesola, ka šāds koncepts jau drīzumā varētu materializēties reālā motociklā. Tas drīzāk veidots kā savdabīgs barometrs, kas ļauj izpētīt sabiedrības noskaņojumu kopumā, kā arī saprast, kādas stilistiskās tendences ir populārākas motobraucēju vidū. Turklāt šādi BMW parāda, ka ir gatavs dialogam ar saviem klientiem un gatavs likt lietā arī to piedāvātās idejas.

2.jpg

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website