Jaunumi

BMW parāda savu ugunsbultu

Bavāriešu motociklu ražotāja motoru sporta departaments pakāpeniski un stingri dozēti nodod sabiedrībai informāciju par savu superbaiku programmu. Atgādināsim, ka BMW Motorrad nākampavasar gatavojas debitēt pasaules čempionātā (WSBK). Un tā, starptautiskajā motociklu izstādē Intermot, Ķelnē par sevišķu notikumu kļuva pompoza un skaļa BMW sacīkšnieka S 1000 RR pirmizrāde, kas pulcināja tūkstošiem vācu motoru sporta fanu un vienkāršu vērotāju.

Patiesībā gan izstādē parādīts tikai kaujas krāsās noformēts sacīkšu motocikla prototips, kurš ļauj tikai nojaust BMW ugunsbultas apveidus, un nekāda jauna tehniska informācija atklāta netika. Jāpaciešas... Īsto sacīkšu tehniku izrādīt vēl ir par agru. Kompānijas motoru sporta speciālisti kopīgi ar abiem komandas pilotiem Rubensu Čausu un Troju Korseru joprojām aktīvi testē un pilnveido jaunos sacīkšu močus, lai gatavības maksimumu sasniegtu pavasarī un varētu doties trasē kā līdzvērtīgi konkurenti.

Taču, saprotot sabiedrības sakāpināto interesi par superbaiku programmas attīstības gaitu, BMW ir atvēris speciālu interneta vietni, kur interesenti var iegūt visu informāciju par to un turpmāk būt lietas kursā par jaunumiem šajā jomā. Tostarp tiek solīti arī ekskluzīvi fotouzņēmumi, intervijas ar BMW motoru sporta speciālistiem, braucējiem un vēl daudz interesanta.

Ieskaties www.S1000RR.com! Arī Tev ir iespēja kļūt par aculiecinieku BMW superbaika tapšanai!

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website