Jaunumi

Pirmie lauri ar G 450 X

Aizvadītajā nedēļas nogalē, izcīnot uzvaru enduro Vācijas meistarsacīkšu noslēdzošajā posmā, somu motobraucējs Simo Kirsi kļuva par čempionu prestižajā XCPro klasē.

full1.jpg

Vācijas čempionāta pēdējās sacensības, kas notika Šeflencas mazpilsētiņas apkaimē, izvērtās veiksmīgas visai BMW Motorrad Motorsport komandai ar G 450 X močiem. Lidojošā soma triumfam beļģis Džefs Goblē pievienoja izcīnītu godpilno trešo vietu, savukārt jaunais vācu braucējs Berts Maiers finišēja devītais, ar to nopelnot bronzas godalgu GCC seriāla kopvērtējumā.

full2.jpg

„Manu sīvo divcīņu ar Sirilu (Kulonu) palīdzēja uzvarēt komanda, kas lieliski nostrādāja, kad pienāca laiks papildināt degvielu,” atzīstas Kirsi. „Es esmu priecīgs par uzvaru un gribu pateikties visiem, kas man palīdzēja pie tās tikt, jo sevišķi savam brālim un mehāniķim Juho. Neraugoties uz saspringto psiholoģisko gaisotni un intensīvo darba režīmu, mūsu nometnē valdīja lieliska atmosfēra un vienots komandas gars.” Jāatzīmē, ka Simo kļuva par Vācijas čempionu tikai dienu pēc savas 29. dzimšanas dienas.

 full3.jpg

GCC kopvērtējums (punktos) XCPro klasē

1. Simo Kirssi (Somija, BMW) - 175
2. Sirils Kulons (Francija, Yamaha) - 155
3. Berts Maiers (Vācija, BMW) - 127
4. Stefens Albrehts (Vācija, Yamaha) - 119
5. Endijs Bollers (Vācija, KTM) - 104
6. Falko Karbuckis (Vācija, KTM) - 100

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website