Jaunumi

Par otro superbaiku pilotu izvēlas Korseru

Gatavojoties nākamsezon paredzētajai debijai superbaiku pasaules čempionātā, BMW motoru sporta departaments atradis arī otru braucēju savai komandai – uz diviem gadiem noslēgts līgums ar austrālieti Troju Korseru. Ja atceraties, jau vasaras vidū BMW ziņoja, ka par pirmo numuru komandā nolīgts trīsdesmitgadīgais spāņu motobraucējs Rubens Čauss, kurš šosezon WSBK pārstāv Ducati vienību.

Korsers ir nudien vērtīgs ieguvums jaunveidojamajai bavāriešu motociklu ražotāja sacīkšu komandai. Austrāliešu veterāna pūrā ir nodien ievērojams panākumu saraksts. Viņam ir 36 gadi un izcīnīti divi pasaules čempiona tituli superbaiku pasaules čempionātā (1996. ar Ducati un 2005. gadā ar Suzuki). Savas motobraucēja karjeras laikā viņš kopumā startējis vairāk nekā 300 sacīkstēs, tostarp 126 reizes kāpis uz goda pjedestāla. Pēdējās divas sezonas Korsers WSBK startē Yamaha rūpnīcas komandas sastāvā.

full.jpg

Dzimis 1971. gada 27. novembrī Volongongā, Austrālijā, šobrīd Trojs Korsers kopā ar sievu Semiju un diviem bērniem – piecgadīgo dēlu Kalani-Greju un trīsgadīgo meitu Kelisu-Ilianu – dzīvo Monako. Motosacīkšu starplaikos viņš relaksējas visdažādākajos veidos kā, piemēram, spēlējot golfu, vizinoties ar ūdensslēpēm, veikbordu u.tml. Korsers ir pazīstams arī kā ekskluzīvu automobiļu cienītājs – līdzās desmitam dažādas sportiskuma pakāpes močiem un Mercedes ML55 džipam viņa garāžā goda vietā gozējas divi Lamborghini Diablo.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website