Jaunumi

Itālijas sarūgtinājums

Enduro pasaules čempionāta priekšpēdējais posms, kas notika Itālijā Pjedilukas mazpilsētiņas apkaimē, izvērtās par grūtu pārbaudījumu BMW Motorrad Motorsport vienībai. Visi komandas dalībnieki – Anderss Eriksons, Simo Kirsi, Žans Fransuā Goblē un Berts Maiers – atzina sauso akmeņaino trasi par nopietnu braucēju fiziskās kondīcijas un mototehnikas izturības pārbaudi.

Francūzis Goblē, kurš bija atgriezies pasaules čempionātā pēc traumas dēļ izlaistiem trijiem PČ posmiem, protams, uzreiz nespēja parādīt savu labāko sniegumu. Tomēr pirmo dienu viņš nobeidza, atrazdamies desmitajā pozīcijā savā Enduro 2 klasē. Diemžēl sacīkstes viņam beidzās otrās dienas ceturtajā posmā, kad nācās izstāties tehnisku problēmu dēļ.

Soms Simo Kirsi, lieliski apzinoties, ka nākamajā nedēļas nogalē pēc Itālijas GP notiks Vācijas čempionāta pēdējais un izšķirošais posms, kurā viņam stāv priekšā cīņa par čempiona lauru vainagu, brauca pārliecinoši, tomēr izvairījās no lieka riska. Pirmajā dienā viņš vēl tā īsti nespēja atrast savu ritmu, taču otrās dienas nobeigumā finišēja 11. vietā.

„Šīs nebija manas labākās sacīkstes,” pēc finiša sarūgtināts secināja somu motobraucējs. „Motocikls darbojās lieliski, komanda strādāja nevainojami, vienīgi man sniegums ir neapmierinošs. No visiem posmiem tikai vienā uzrādīju labu rezultātu, bet pārējos neveicās diez ko labi. Ceru, ka pēdējā posmā Francijā man izdosies sasniegt augstvērtīgākus rezultātus.”

Līdzīgi daudziem citiem sāncenšiem Enduro 3 klasē, septiņkārtējais pasaules čempions Anderss Eriksons tā arī nespēja saprast, kādēļ par spīti izmisīgiem centieniem sausajā, akmeņainajā Pjedilukas neizdevās attīstīt cerēto ātrumu.

„Šīs bija nudien savādas sacīkstes,” atzinās Eriksons. „Jo daudziem sportistiem tā arī neizdevās atrast savu ritmu, tostarp arī man. Es jutos nudien lieliski un mocis darbojās kā pulkstenis, tomēr nekādi nespēju attīstīt cerēto ātrumu. Vienkārši šī nebija mana labākā nedēļas nogale...”

Jaunais vācietis Berts Maijers, startējot junioru klasē, pirmo dienu nobeidza pieticīgā 16. pozīcijā, taču otrajā rezultātu nedaudz uzlaboja un beigās ierindojās 11. vietā.

Nākamais un šās sezonas pēdējais enduro pasaules čempionāta posms notiks 11.- 12. oktobrī Mendē, Francijā.

full.jpg

Itālijas GP rezultāti

Enduro 2:

1. Juha Salminens (Somija, KTM) 1.24:08,99
2. Jonny Obērs (Francija, Yamaha) +1:21,88
3. Alessandro Belometti (Itālija, KTM) +1:41,53
...
11. Simo Kirsi (Somija, BMW Motorrad Motorsport) +5:34:33

 

Enduro 3:

1. Stefans Merimans (Austrija, Aprilia) 1:24:26.47
2. Christofs Nambotīns (Francija, Gas Gas) +34,31
3. Sebastjēns Gijoms (Francija, Husqvarna) +51,16
...
11. Anderss Eriksons (Zviedrija, BMW Motorrad Motorsport) +3:33,13


Junioru klase:

1. Tomass Oldrati (Francija, KTM) 1:27:03.34
2. Oriols Mena (Spānija, KTM) +27,59
3. Vani Kominoto (Itālija, KTM) +49,84
...
11. Berts Maiers (Vācija, BMW Motorrad Motorsport) +3:56,20

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website