Jaunumi

Uz Ķelnes izstādi ar jaunās sezonas kolekciju

Tieši tāpat kā visi citi motociklu ražotāji arī BMW gatavojas rudens galvenajam pasākumam – starptautiskajai ikgadējai motociklu izstādei INTERMOT, kas no 8. līdz 12. oktobrim norisināsies Ķelnē.

Publikas apskatei BMW stendā paredzēts izlikt pilnu aktuālo modeļu gammu, bet kā galvenā pērle šoreiz spožāko starmešu gaismā gozēsies jaunais sporta enduro motocikls BMW G450X. Bavārijas ražotājs gan gatavo vēl dažus citus pārsteigumus, taču par tiem priekšlaicīgi runāt aizliegts. Pretējā gadījumā tie vairs nebūs nekādi pārsteigumi.

Līdztekus lielākiem un mazākiem motociklu jaunumiem BMW stendā būs aplūkojama arī jaunā ekipējuma kolekcija un plašs speciālo aksesuāru klāsts, ar kura palīdzību katram entuziastam ir iespēja individualizēt savu BMW motociklu, atbilstoši savai gaumei un personiskajām vajadzībām.
Uz speciālas brīvdabas skatuves, priekšnesumus sniegs populārais motokaskadieris Kriss Pfeifers. Viņš izpildīs dažādus trikus ne tikai ar savu iecienīto BMW F800, bet arī ar tādu vingrošanai šķietami nepiemērotu moci kā BMW HP2 Megamoto un nodemonstrēs jaunā G450X iespējas.

Tiem apmeklētājiem, kas vēlēsies paši tuvāk iepazīt kādu no jaunajiem BMW modeļiem, izstādes izmēģinājuma poligonā tiks piedāvāta speciāla testu programma Ride Now.

Izstāde INTERMOT
Ķelnes izstāžu kompleksā
No 8. līdz 12. oktobrim.
Apmeklētāju laiks no 9.00 līdz 18.00.

BMW stends būs atrodams 6. hallē, E 19 stendā.
Biļetes cena: 12 eiro (uz divām dienām – 19 eiro);
jauniešiem no 12 līdz 17 gadiem – 2,50 eiro.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website