Jaunumi

BMW G 450 X godam iztur sešu dienu pārbaudījumu

Visi trīs BMW Motorrad Motorsport vienības braucēji – zviedrs Anders Eriksons, somu veterāns Kari Tiainens un spānis Džkobs Agra – sekmīgi sasnieguši International Six Days Enduro sacensību finišu. Šīs bija pirmās enduro maratonsacīkstes, kur BMW startēja ar jaunajiem G 450 X močiem, un tie smagajā pārbaudījumā pierādīja sevi kā izturīga un uzticama tehnika. Ražotāju vērtējumā BMW komanda ieņēma astoto vietu, kas uzskatāma par panākumu jauna modeļa debijai.

No BMW braucējiem individuāli augstāko rezultātu sasniedza Eriksons, kurš finišēja 12. vietā E2 klasē (4-taktu motocikliem līdz 450 cm3). Viņš palīdzēja Zviedrijas komandai izcīnīt septīto vietu Nāciju Kausa vērtējumā. Septiņkārtējais pasaules čempions Tiainens sešu dienu sacensību beidza 15. vietā E3 klasē (4-taktu motocikliem no 475 līdz 650 cm3), taču deva zināmu artavu Somijas 5. vietai nacionālo komandu vērtējumā. Agra finišēja 30. vietā E2 klasē, bet viņa valsts vienība kvalificējās cetrtajā vietā Nāciju Kausa ieskaitē.

full.jpg

Ražotāju vērtējumā kārtējo uzvaru ISDE izcīnīja KTM: Juha Salminens, Marko Terkala (abi Somija) un Ivans Servantess (Spānija), bet Nāciju Kausā laurus plūca Francijas vienība (Žuljens Gotjē, Jordans Kurvēls, Rodrigs Teins, Kristofs Nambotīns, Sebastjēns Gijoms un Nikolā Deparuā).

Anderss Eriksons pēc finiša atzina: „Es cerēju uz augstāku rezultātu, jo treniņos mājās Zviedrijā biju pārliecinājies par jaunā G 450 X ātruma īpašībām un vieglo vadāmību. Taču man neklājās viegli putekļainajā, sausajā un ārkārtīgi akmeņainajā trasē, apstākļos, kādos nekad neesmu juties sevišķi komfortabli. Taču varbūt pat svarīgāk par augstu individuālu rezultātu ir tas, ka mēs, trijatā startējuši, pēc sešām dienām visi trīs bez tehniskām problēmām arī sasniedzām finišu.”

Jau pēc nelielas atelpas BMW Motorrad Motorsport komanda turpinās startus enduro pasaules čempionātā – vēl priekšā posms 27., 28. septembrī Pjediluko, Itālijā un 11., 12. oktobrī Mendē, Francijā.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website