Jaunumi

Gatavo motociklu sēriju neliela auguma braucējiem

Labas ziņas tiem, kam patīk BMW motocikli, bet pagaidām tādu nav izdevies iegādāties sava mazā auguma dēļ. Bavārijas koncerns gatavojas laist tirgū veselu modeļu sēriju ar pazeminātu piekares augstumu.

Tādējādi BMW kļūs par pirmo ražotāju, kura asortimentā būs motocikli, piemēroti dažāda auguma braucējiem. Agrāk šāda problēma tika risināta ar t.s. lowering kit (speciāls komplekts seglu augstuma pazemināšanai) palīdzību. Tādu tika piedāvāts iegādāties un uzstādīt par papildu samaksu (200...300 eiro) mazāka auguma braucējiem, kas, sēžot uz moča, nespēja sasniegt zemi. Taču tas ļāva seglu augstumu pazemināt ne vairāk par 5 cm.

BMW ieklausījies maza auguma, tostarp arī sieviešu motobraucēju viedoklī, kas iepriekš sūdzējās par bavāriešu motociklu pārlieku augstajām piekarēm un neveiklību, kādu nākas pieciest, vadot šādu augstu motociklu. Pieredze liecina, ka daudziem un ne tikai īskājainiem motociklistiem zemāka sēdēšana rada labāku komforta sajūtu. Tad nu tagad izstrādātas zemākas, īsāka gājiena piekares, turklāt, kas būtiski, neizmainīti palikuši to tehniskie parametri, tātad katram modelim specifiskā darbība.

full.jpg

Komplektācijā ar pazeminātu piekari drīzumā varēs pasūtīt sešus populārākos BMW modeļus: sporta visurgājēju F800S, sportisko tūristu F800ST, rodsteru R1200R, lielo tūristu R1200RT, kā arī jaunos enduro močus F650GS un R1200GS. Piemēram, F sērijas modeļiem (F800S un F800ST), samazinot piekares augstumu, seglu vietas augstumu var pazemināt no 840 mm līdz pat 760 mm, t.i., par 8 cm (!).

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website