Jaunumi

BMW Motorrad dienu apmeklē vairāk nekā 100 entuziastu

Pat nejaukie laika apstākļi un pastāvīgais lietus nespēja atturēt motobraukšanas entuziastus no BMW Motorrad dienas apmeklējuma Drošas braukšanas poligonā 333. BMW motociklu fani un tie, kas vēl tikai gatavojas par tādiem kļūt, varēja iepazīties ar aktuālajiem BMW Motorrad nodaļas spēkratiem, bet ar dažiem no tiem pat izbraukt. BMW Motorrad oficiālais dīleris BM Auto atvēlēja izmēģinājuma braucieniem dažādu klašu motociklus, lai par divriteņu BMW priekšrocībām varētu pārliecināties gan enduro, gan sporta motociklu piekritēji. Lai gan lielāka drūzmēšanās bija vērojama asfalta ātrumapļa malā, ekskluzīvākais motocikls „testu parkā” neapšaubāmi bija BMW HP2 Enduro.

Braucēji, kas drošāk jūtas uz četriem, nevis diviem riteņiem, varēja izbaudīt jaunāko tehnoloģiju radītu eksotiku – četrriteni GG Quad. Tas aprīkots ar BMW divcilindru motoru, kas attīsta 95 ZS jaudu. Neparastais braucamrīks uzbūvēts uz oriģināla vieglmetāla rāmja, apgādāts ar sešu pārnesumu ātrumkārbu, kam ir arī atpakaļgaita, un spēj attīstīt ātrumu līdz 170 km/h. GG Quad var vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību. Izjūtās krietni ekstrēmāks ir GG Quad ātrākais radinieks GG Quadster. Tas aprīkots ar 4 cilindru BMW motocikla motoru, attīsta 167 ZS jaudu un ātrumu līdz 210 km/h.

BMW Motorrad dienas noslēgumā notika loterija, kurā viens no pārsteigtajiem viesiem laimēja pilnīgi jaunu Sportintegral ProRace ķiveri. Nākamais BMW Motorrad pasākums notiks pēc gada, kad notiks iepazīstināšana ar jaunajiem modeļiem. Taču tie, kas interesējas par BMW motocikliem, braukšanu ar tiem u.c. ir laipni gaidīti BMW Motorrad Club Latvia, mototūristu mājas lapā Adventurer.lv un BMW Motorrad oficiālā pārstāvja BM Auto motosalonā.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website