Jaunumi

BMW Motorrad Motorsport komandas cīnās par izdzīvošanu 24h sacīkstēs Lemānā

24 stundu sacīkstes motocikliem leģendārajā Lemānas trasē BMW Motorrad vienībai izvērtās visai smagas. Komandas braucēji Ričards Kūpers, Hosē Luiss Nions un Braiens Pariots izturības sacīkstēs 19. un 20. aprīlī smagi cīnījās, lai aizstāvētu vietu pirmajā piecpadsmitniekā. Pēdējā maratona aplī pēkšņi sabojājās Kūpera motocikla motors, un viņš bija spiests nobraukt malā. Tiesneši pēc noteikumiem atvēlēja viņam 5 minūtes finiša līnijas šķērsošanai, lai komandas rezultāts tiktu ieskaitīts. Ar cita motobraucēja palīdzību uzsācis braukšanu Kūpers ar mokām pieveica atlikušos 200 metrus. Taču tiesneši kļūdas dēļ aizraidīja viņu boksu celiņā, uzskatot, ka atvēlētās minūtes jau iztecējušas.

BMW Motorrad Motorsport otra komanda saskārās ar tehniskās problēmām, kad sacīkstes bija pusē un trijotne veiksmīgi turērās TOP 10. Taisnē Stefana Mertensa motocikls sāka zaudēt jaudu, un braucējs apstājās trases posmā pirms Dunlop tiltiņa. Kopā ar komandas mehāniķi Mertenss centās iedarbināt motociklu, taču izdzirdējuši savādas skaņas karterī, izlēma drošības apsvērumu dēļ sacīkstes neturpināt. BMW Motorrad Motorsport braucēju sniegums 24 h sacensību pirmajās stundās liecina par potenciālu, kas noteikti ļauj cīnīties par vietām pirmajā desmitniekā.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website