Jaunumi

BMW HP2 Sport – bezkompromisu atlēts

BMW Motorrad divcilindru boksermotori nesaraujami saistīti ar sacīkstēm. Gatavojoties 24 stundu izturības sacensībām BMW Motorrad radīja bezkompromisu sacīkšu motocikla ielas versiju. Aprīkots ar gaisa/eļļas dzeses boksermotoru, kas attīsta 133 zirgspēkus un 115 Nm griezes momentu, BMW HP2 Sport ir bavāriešu sporta motociklu virsotne.

BMW HP2 Sport apvieno vieglu konstrukciju, ekskluzīvas detaļas un vislabākos izejmateriālus. Aerodinamiskās detaļas no oglekļa šķiedras, rūdīti riteņu diski un filigrāni izgatavotas detaļas samazina motocikla svaru līdz 178 kg. Konstrukcijā izmantoti mezgli no sacīkšu motocikliem, piemēram, pārslēgšanās asistents, kas ļauj slēgt pārnesumus neatlaižot gāzi un neizspiežot sajūgu, kā arī DOHC (2 augšējās sadales vārpstas) cilindru galvu ar četriem radiāli izvietotiem vārstiem. Motors sasniedz 9500 apgriezienus minūtē, kas sniedz īstu sacīkšu saviļņojumu. Lielapjoma klusinātājs pēdējā izpūtēja sekcijā zem sēdekļa nodrošina atbilstošu skaņas pavadījumu. Mērskalu panelis, kas aizgūts no Moto GP motocikliem, sniedz vajadzīgo informāciju tikai uzmetot īsu skatu. Šasija, ergonomika un ģeometrija ir pilnībā regulējama, tāpēc katrs BMW HP2 Sport ir pieskaņojams konkrētam braucējam. Oglekļa šķiedras ārējās detaļas izgatavotas ar rokām, tāpēc ikviens eksemplārs ir divkārt unikāls.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website