Apraksts

Apraksts

Inchcape BMW misija

Inchcape BMW ir BMW automašīnu un motociklu, kā arī MINI automašīnu pilnvarotais pārstāvis Latvijā, un tādēļ mūsu misija ir palīdzēt saviem esošajiem un nākamajiem klientiem arvien pilnīgāk atklāt BMW un MINI sniegtās iespējas un sniegt viņiem pastāvīgu atbalstu šo iespēju izbaudīšanā. Katra pārdotā automašīna vai motocikls, aksesuārs vai papildaprīkojums, katrs servisa apmeklējums nav tikai darījums starp uzņēmumu un pircēju, tā ir uzticības un kopējas aizrautības saite. Ikviens mūsu klients līdz ar auto vai motocikla atslēgām ir ieguvis sev uzticamu draugu, kurš savu lojalitāti nemēra iegādātā motora tilpumā vai apmaksas termiņā.

Inchcape BMW piemīt visas nepieciešamās zināšanas, pieredze un aizrautība, lai piepildītu savu misiju – kalpot saviem klientiem viņu iepazītajā jaunajā pasaulē, kurā braukt ir bauda. Inchcape BMW dod iespēju saviem darbiniekiem apgūt unikālas prasmes, vairot kompetenci un kvalifikāciju darbam ar visjaunākajām industrijas tehnoloģijām, tā pilnveidojot viņu meistarību un stiprinot profesionālo lepnumu par savu piederību pasaules autobūves avangardam.

 

Vērtības

Atsaucība – mēs esam atvērti klientu, darbinieku un sabiedrības vēlmēm un vajadzībām sniedzot precīzas, kompetentas atbildes, pakalpojumus vai risinājumus.

Aizrautība – mūsu komandas darbs ir orientēts uz jau gūto rezultātu nostiprināšanu, un to vainagos klientu gandarījums, darbinieku lojalitāte savam uzņēmumam, mūsu izaugsme, BMW un MINI labās slavas (reputācijas) nesatricināmā stabilitāte Latvijā. Mūsu darba bauda ir iespēja dot to cilvēkiem.

Klienti – mūsu lielākā vērtība ir gandarīti klienti, mūsu pūles un darbs ir veltīts viņu interešu, vēlmju un vajadzību apmierināšanai, un mūsu komandai ir zināšanas un pieredze, izmantojot BMW un MINI pasaules pieredzi un iespējas, lai rastu tam rast labākos risinājumus.

Drošība un atbildība – Inchcape BMW uzņemas atbildību par savu klientu labklājību un iesaka tiem BMW un MINI sniegtās iespējas līdzsvarot ar izpratni par satiksmes drošību un iejūtību pret pārējiem satiksmes dalībniekiem: braukt droši un ar baudu!

 

Vīzija

Inchcape BMW mērķis ir būt par pašsaprotamu izvēli gan klientiem, tiem vēloties saņemot BMW un Mini apkalpošanas un pārdošanas pakalpojumus, gan arī potenciāliem darbiniekiem; kļūt par lielāko šo zīmolu pārstāvi Latvijā, nodrošinot sev plašu gandarītu klientu loku, kā arī augsti profesionālu un uzņēmuma attīstībā motivētu darbinieku komandu.

Mēs pārzinām Jūsu motociklu:ekspertiem!

 

Mēs pārzinām Jūsu BMW motociklu:

Motocikla vizuālā pārbaude
Katru reizi veiksim Jūsu motociklam bez maksas vizuālo pārbaudi, lai brauciena laikā Jums nebūtu negatīvu pārsteigumu.

Profesionāla servisa komanda
Mūsu servisa darbinieki ir apmācīti, saskaņā ar ražotāja prasībām, lai nodrošinātu kvalitatīvu servisu Jūsu BMW motociklam.

Atbilstošs servisa aprīkojums
Pastāvīgi atjaunojam servisa aprīkojumu un darba instrumentus saskaņā ar ražotāja jauninājumiem.

Liela pieredze
Mēs pārzinām BMW motociklus, jo mums ir liela pieredze un zināšanas daudzu gadu garumā un izmantojam šīs zināšanas, lai rūpētos par Jūsu BMW.

Labākais piedāvājums
Centralizēta automobiļu rezerves detaļu iepirkšana ļauj mums nodrošināt īpašus piedāvājumus Jums.

Kvalitāte
Mūsu mērķis ir nodrošināt labāko apkalpošanu Jums un īpašas rūpes par Jūsu motociklu!

Vērtība
Ar mūsu servisa apkalpošanas vēsturi Jūs paaugstināsiet sava motocikla tālākpārdošanas vērtību

 

BMW Motorrad komanda

 

53-BalticPictures-5T6A3938.jpg

BMW Motorrad zīmola vadītājs Jurģis Bergs
Tālr.: 67828600
E-pasts: office@inchcape.lv

 

51-BalticPictures-5T6A3924.jpg

Jānis Žēlastība – BMW Motorrad produktu ģēnijs

 

 

Gaidīsim Jūs Inchcape BMW servisā Dārzciema ielā 64a. Tālr.: 67828600

 

liaa.jpg

 

Latvijas Pilnvaroto Autotirgotāju asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr.  L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website