Jaunumi

Motosezonas 2014 atklāšanas svētki pie t/c „Mols”

25.aprīlī  12.00 t/c „Mols” telpās notiks preses konference, veltīta motosezonas atklāšanai.  Informēsim par Latvijas motosporta un Motosezonas 2014 notikumiem Latvijā. Preses konferencē piedalīsies somu motodragreisa zvaigzne Miia-Maria Vepsalainena, MCA un MC „Vējabrāļu Ordenis” prezidents Aivars Freimanis , LaMSF pārstāvji , Motopower.lv Anrijs Anspoks, pieckārtējs pasaules čempions Kristers Serģis.

Kristers labākajiem dragreisa braucējiem Motosezonas 2014 atklāšanā dāvās „Arai” ķiveres. Balvas nodrošinās arī oficiālais BMW Motorrad pārstāvis Latvijā Inchcape BM Auto.

„Latvijas Motosezonas 2014” balvas izcīņa sāksies 26.aprīlī BKSB trasē no 09.00.(info www.motopower.lv, www.mca.lv )

 

Motosezona_2014_plakats_small.jpg

 

Informēsim par pirmo reizi Latvija notiekošo balsojumu „Latvijas Gada Motocikls 2014”. Pretendentu modeļi būs izstadīti t/c „Mola” telpās no 22.-25.aprīlim.

26. aprīlī pie t/c „Mols”  laikā no pulksten 10.00 līdz  13.00 pulcēsies vairāk kā 4000 motobraucēju, lai ar svinīgo parādi 13.00.  Rīgas ielās atklātu 2014. gada motosezonu. Motociklu parāde startes no t/c „Mols” maršrutā Krasta iela- Lačplēša iela – Brīvības iela- Brīvības gatve- Šmerļa iela- Eizenšteina iela – BKSB „ Mežciems”.

 Pēc parādes Biķernieku kompleksajā sporta bāzē „Mežciems”  pulksten 14.30 notiks somu dragreisa motosportistes Miia-Maria Vepsalainenas paraugdemonstrējumi. Kā katru gadu svētkus rīko Latvijas Motoklubu asociācija (MCA) sadarbība ar Motopower.lv.

Somu sportistes Miia-Maria Vepsalainen dragreisa  motocikls 25. aprīlī būs apskatāms  t/c „Mols”.

Aivars Freimanis (MCA un MC VBO prezidents): „Motoparāde Rīgas ielās ir kā signāls  pavasara sākumam. Moči izrūc cauri pilsētai un visi saprot – varam sākt sezonas darbus. Šogad  uz motosezonas atklāšanu esam uzaicinājuši somu sportisti Miia-Maria Vepsalainen no Helsinkiem, lai viņa demonstrētu īstu, profesionāli būvētu dragreisa motociklu. Motocikla dzinēju darbina īpaša uz nitro bāzes radīta degviela ar  oktānskaitli 119. ASV ražotāja S&S dzinējam ar 1200 cm3 tilpumu ir 270 Zs. Piķis un zēvele!!!

Vairāk info :

Arnis Blodons
mob.:  29238017
e-pasts: arnisb@tvnet.lv

www.mca.lv, www.motopower.lv

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website