Jaunumi

SLIKTIE PUIŠI izbrauc ielās.

Sestdien, 2014. gada 26. aprīlī, vairāki tūkstoši - lēšams, ka vismaz 4 tūkstoši – Latvijas motobraucēju ar parādes braucienu cauri Rīgai atklāja motosezonu.

IMG_0344.jpg

Motobraucēju pulcēšanos pie tirdzniecības centra "Mols" vēroja vairāki simti cilvēku. Arī sezonas atklāšanas parādi vēroja ļoti daudzi interesenti. Parādes brauciens ir tradīcija jau piekto gadu.

Aivars Freimanis (MCA un MC VBO prezidents): „Motoparāde Rīgas ielās ir kā signāls  pavasara sākumam. Moči izrūc cauri pilsētai un visi saprot – varam sākt sezonas darbus.”

Šogad motosezonas atklāšanas pasākums bija intriga – ar kādu transportlīdzekli parādes priekšgalā brauks MCA prezidents Aivars Freimanis (Frīdis)?

IMG_3709.jpg

Par šo intrigu parūpējās oficiālais BMW un BMW Motorrad pārstāvis Latvijā Inchcape BM Auto. Pie t.c. „Mols” bija izvietota noslēpumaina kaste ar uzrakstu „Dinamīts sliktajiem puišiem”, pie kuras Frīdis aicināja šogad visiem spridzināt pa dzīvi kā vēl nekad, lai šis gads izdotos kā īsts dinamīts: „Tieši tāpēc jāmet runāšanu pie malas un jāķeras vērsim pie ragiem to, ka taimeris skaita minūtes līdz Motosezonas atklāšanai un aicinu doties uz MOLS parking pusi pie kastes, lai beidzot apskatītu, ar ko spridzināšu”.

IMG_3806.jpg

Aicinot palīgā 4 puišus ar beisbola nūjām, Frīdis aicināja  kasti salauzt. Dūmu, efektīvas mūzikas un aplausu pavadībā parādījās jaunais BMW 2. sērijas Coupé.

http://www.youtube.com/watch?v=DBTtXBnE-M8

IMG_3816.jpg

BMW 2. sērijas Coupé ir dinamīts sliktajiem puišiem, jo šis auto iemieso to pasaules uztveri, kas tik tuva motobraucējiem - dzīves baudīšanu, brīvību, braucēja un braucamā perfekto saderību - tas ir īsts dinamīts sliktajiem puišiem. Šis auto tāpat kā mocis ir nevis pārvietošanās līdzeklis, bet partneris un draugs.

http://www.youtube.com/watch?v=dbm7IU1sb0A

IMG_3937.jpg

Plkst. 13.00 motocikli devās Biķernieku virzienā, kur kompleksajā sporta bāzē notika motociklistu pulcēšanās, dragreiss un citas aktivitātes. Inchcape BM Auto bija parūpējušies par īpašu BMW telti, pie kuras bija izvietoti gan jaunākie BMW Motorrad modeļi, gan BMW motociklu īpašnieku spēkrati, gan arī jaunais BMW 2. sērijas Coupé. Pasākuma laikā jebkuram interesentam bija iespēja aizpildīt loterijas anketu, lai laimētu jauno BMW spridzekli - BMW 2. sērijas Coupé – uz nedēļas nogali.

Fotogalerija:

http://www.draugiem.lv/user/8008/gallery/#/gallery/?pid=350646382

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website