Jaunumi

BMW prezentē eksperimentālu transportlīdzekli eRR. Supersport klases dinamika un nulle izmešu, pateicoties elektriskajai piedziņai

P90204266-highRes-(Large).jpg

Minhene. Kompānija BMW Motorrad tradicionāli ir noteikusi jaunus virzienus un izvirzījusi idejas, attīstot tēmu “mobilitāte uz diviem riteņiem”. Tam par apliecinājumu kalpojuši jo daudzi koncepti ar skatu nākotnē. Eksperimentālais transportlīdzeklis eRR ir radīts kopprojektā ar Minhenes Tehnisko universitāti un iemieso ideju par BMW Motorrad markas supersport klases elektromotociklu.

P90204267-highRes-(Large).jpg

 

Jau pirms pāris gadiem BMW i nodemonstrēja BMW Group vīziju un ilgtspējas redzējumu, izlaižot automobiļus BMW i3 u i8 ar revolucionāriem konstruktīvajiem risinājumiem (alumīnija šasija un pasažieru kabīne no oglekļa šķiedras), savukārt BMW Motorrad modelis C evolution apliecināja, ka braukšanas prieks, praktiskums un nulle izmešu cits citu neizslēdz.

P90204268-highRes-(Large).jpg

 

Prezentējot eksperimentālo transportlīdzekli eRR, BMW Motorrad sper soli tālāk un demonstrē ar elektrisko piedziņu apgādāta sacīkšu motocikla iespējas. Dizaina un šasijas tehnoloģiju jomā eRR pamatā balstīts uz modeli S 1000 RR, taču tam ir tīra elektriskā piedziņa.

P90204265-highRes.jpg

 

Štefans Šallers, BMW Motorrad vadītājs, uzsver: “Kopš nonākšanas tirgū RR motosporta pārstāvjiem ir licis just tirpas. Paātrinājums, vadāmība vai maksimālais ātrums – RR nosaka standartus. Taču, ja runa ir par pirmajiem metriem un ātrumu līdz 50–60 km/h, RR jāatzīst sakāve cita BMW produkta priekšā: tas ir C evolution ar elektrisko piedziņu.

P90204269-highRes-(Large).jpg

 

Mēs sev jautājām: kas notiktu, ja mēs sakombinētu sporta motociklu un elektrisko piedziņu? Eksperimentālais transportlīdzeklis eRR nulles emisiju un elektrisko piedziņas tēmu paceļ jaunā, aizraujošākā līmenī.”
BMW Motorrad eksperimentālā eRR tehniskās detaļas izsludinās tuvākajā laikā.
Preses materiālus par BMW motocikliem un BMW Motorrad ekipējumu motociklistiem jūs atradīsiet BMW Group PressClub, apmeklējot www.press.bmwgroup.com.

P90204270-highRes-(Large).jpg

P90204271-highRes-(Large).jpg

P90204272-highRes-(Large).jpg

 

BMW Group

Ar trim zīmoliem – BMW, MINI un Rolls-Royce – BMW Group ir pasaulē vadošais augstākās klases automobiļu un motociklu ražotājs, kā arī piedāvā augstākās kategorijas finanšu un mobilitātes pakalpojumus. Kā globāls uzņēmums BMW Group vada 30 ražošanas un montāžas rūpnīcas 14 valstīs, un tam pieder globāls tirdzniecības tīkls, kas darbojas vairāk nekā 140 valstīs.

2014. gadā BMW Group visā pasaulē pārdeva ap 2,118 miljonu automobiļu un 123 000 motociklu. Uzņēmuma peļņa pirms nodokļiem 2014. finanšu gadā bija 8,71 miljards €, ieņēmumiem sasniedzot  80,4 miljardus. 2014. gada 31. decembrī BMW Group darbaspēku veidoja 116 324 darbinieki.

BMW Group panākumi vienmēr bijuši balstīti uz ilgtermiņa domāšanu un atbildīgu rīcību. Tādējādi uzņēmums ir izveidojis ekoloģisko un sociālo ilgtspēju visā vērtību ķēdē, visaptverošu atbildību par produktiem un skaidru apņemšanos saglabāt resursus izvirzot kā neatņemamu daļu no savas stratēģijas.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website