Jaunumi

BMW Motorrad Days 2016

2016. gada jūnija beigās BMW Motorrad devās uz Garmisch - pilsētu Vācijā, kur no 1. līdz 3. jūlijam norisinājās BMW Motorrad Days 2016!
Brauciena apkopojums zemāk.

 

28. jūnijs

28-junijs.jpg

Pirmā diena. Startējām no jaunā BMW Motorrad pagaidu salona Dārzciema ielā 60a. Pēc 700 km pavadītā ceļa, pirmās naktsmājas sasniedzām Varšavā. Kopīgās vakariņas baudījām foršā restorāniņā Varšavas centrā, pavadot vakaru sarunās un smieklos. Noskaņojums labs, ar nepacietību lūkojamies uz tālāko braucienu!

 

29. jūnijs

29-junijs.jpg

Otrā diena. Esam Čehijā, fantastiskā vietā Dvur Stran, kas atrodas Karlovi Vari reģionā.
Ceļš uz šo skaisto nakšņošanas vietu vijās pa gleznainiem kalnu un mežu serpentīniem, kas pēc 800 km garā ceļa pa Polijas autobmaģistrālēm  mums bija kā īsts saldais ēdiens.
Šīs viesu mājas laipnie saimnieki mūs ļoti viesmīlīgi uzņēma. Vakarā  uzkrājām spēkus rītdienas ceļojumam, lai atkal par gleznainajiem Karlo Vivari ceļiem dotos tālāk uz BMW dzimteni - Minheni.

 

30. Jūnijs

30-junijs.jpg

Trešā diena. Mūsu BMW brauciena komanda piedzīvoja daudz skaistus un aizraujošus mirkļus. Ceļojums veda no gleznainās Karlovi Vari uz Bavārijas sirdi - Minheni.
Ceļš vijās pa skaistiem Čehijas kalnu ceļiem un serpentīniem. Arī neliels lietus mūs ceļā nedaudz pārsteidza, bet tas tikai piedeva mūsu braucienam papildus rozīnīti.
Vakarā šīs lieliskās dienas piedzīvojumam punktu pielikām skaistā Bavārijas krodziņā pašā Minhenes centrā. Jau rīt mūs sagaidīs brauciena galvenais notikums - BMW muzeja apmeklējums un BMW Motorrad Days svinīgais atklāšanas pasākums.

 

1. jūlijs

01-julijs.jpg

Ceturtā diena sākās ar karstu sauli Minhenē. Tūliņ pēc brokastīm braucām uz BMW muzeju un BMW Welt. Pēc muzeja apmeklējuma devāmies Garmišas virzienā, pa ceļam dažiem sakarsušākajiem nopeldoties  Alpu ezerā. Un, protams, vakara noslēgumā milzu telts ar dzīvo mūziku, svinīgām uzrunām un ēšanu, un dančiem...

 

2. jūlijs

02-julijs.jpg

Piektās dienas rītā devāmies uz Motorrad Days pasākumu, lai izbaudītu tā atmosfēru un izpētītu visus jaunumus, ko piedāvā BMW rūpnīca un aksesuāru ražotāji.
Pēc tam sāka līt stiprs lietus, bet mums bija jānokļūst 100 km tālāk Austrijas kalnu viesu namiņā. Tur paši gatavojām sev ēst un kopā pavadījām jauku vakaru smieklos un dziesmās.

 

3. jūlijs

03-julijs.jpg


Sestā ceļojuma diena sākās ar dzestru rītu Alpos. Tikai +12 grādi, toties lietus mākoņus bija nomainījusi spoža saule, kas solīja mums izdevušos dienu! Mūsu ceļš veda uz Itāliju. Uzbraucām 2760 m augstajā Passo Stelvio kalnu pārejā. Tas tikai bija piedzīvojums! Diemžēl neiztikām bez maziem starpgadījumiem, jo tik bīstamu ceļu serpentīnu līdz šim bija piedzīvojuši tikai daži no mūsu grupas biedriem. Par laimi, neviens no grupas nopietni necieta, vien iztikām ar pāris skrambiņām uz motocikliem.
Diena noslēdzās Turīnas hotelī ar atdzesētu alus glāzi, turku kebabu un sarunām par dienā piedzīvoto.

 

4. jūlijs

04-julijs.jpg

Septītās dienas rīts iesākās ar pāris lietus lāsēm, izbraucot no Turīnas, tomēr, iebraucot Francijā, mūs jau sagaidīja saulīte ar fantastiskiem Alpu skatiem un kalnu serpentīniem. Pa ceļam izpeldējāmies vienā no tirkīzzilajiem ezeriem. Tālāk mūsu ceļš veda Nicas virzienā caur gleznainajām Verdonas dabas parka ainavām, ziedošiem lavandu laukiem un neaprakstāmi iespaidīgo Verdonas kanjonu. Ceļš gar tā stāvo sienu krastiem vijas līkločos vairāk kā 600 m augstumā, turpat 100 km garumā.
Šī diena neiztika arī bez nelieliem piedzīvojumiem un nestandarta problēmas atrisinājumiem, taču šādās reizēs izpaužas saliedētas komandas darbs un jau pēc divām stundām varējām turpināt ceļu.
Rītdien atkal jauna diena! Mūs gaida Monako!

 

5. jūlijs

05-julijs.jpg

Astotās dienas rīts mūs modināja ar spožu sauli un tas solīja mums karstu un skaistiem skatiem bagātu dienu, jo tūlīt pēc brokastīm mēs sēdāmies uz motocikliem un no Nicas devāmies uz Monako. Tur mūs sagaidīja Monaco pilsonis un uzņēmējs Arnis, kurš mūs laipni izvadāja pa visām nozīmīgākajām Monako un Monte Carlo vietām. Viņš ir profesionāls fotogrāfs, kas ļāva iemūžināt mūsu grupu vietās, kurās pat vietējie Monako iedzīvotāji reti kad ir bijuši.
Dienas noslēgumā peldējāmies Monako pludmalē un paēdām gardas vakariņas vienā itāļu krodziņā netālu no vietas, kur startē F1 formulas.
Šī ir īpaša pilsēta, ir vērts katram turp vismaz reizi aizbraukt. Mēs tajā pavadījām visu dienu, tādēļ redzējām arī Monako pilsētas vakara dzīvi, kas krasi atšķiras no dienas. Mūsu grupai šī diena ļoti patika!
Nu ko, rīt jau sāksim doties atpakaļceļā. Nākamā pietura Itālijā, Pizā!

 

6. jūlijs

06-Julijs.jpg

Devītā diena. Pēc dienas Monako mēs vēlreiz nakšņojām Nicas viesnīcā un no rīta gar gleznainajiem Vidusjūras krastiem devāmies Itālijas virzienā.
Diena bija ļoti karsta, tādēļ dienas otro pusi nolēmām braukt pa autobāni, lai vakarā pietiktu spēka aplūkot Pizas pilsētas vēsturisko zvanu torni. Apmetāmies ļoti mājīgā itāļu ģimenes viesnīciņā ar ziedošu dārzu visapkārt. Mirkli vēlāk visi sēdāmies uz motocikliem un braucām aplūkot šīs pilsētas skaistākās vietas. Tur arī pavakariņojām itāļu restorāniņā Pizas torņa pakājē un, gandarīti par dienā piedzīvoto, atgriezāmies viesnīcā.

 

7.jūnijs

07-Julijs.jpg

Desmitās dienas rīts mums iesākās ar spožu sauli, kā jau esam ieraduši, tādēļ, lieki nekavējoties, uzreiz pēc brokastīm devāmies pāri Itālijai ziemeļaustrumu virzienā. Mērķis šai dienai bija Venēcija. Ceļš mūs veda caur nelieliem Itālijas ciematiem, kalnu serpentīniem un vēsturiskām celtnēm. Lai gan dienas kopējais attālums nebija pārāk liels, tomēr karstums un līkumotie, vietējās nozīmes ceļi galamērķi mums ļāva sasniegt tikai ap sešiem vakarā. Tas bija karsts, bet skaists brauciens. Apmetāmies kempingā netālu no Venēcijas. Pēc kāda laika, kad bijām nedaudz atguvušies no dienas brauciena, devāmies uz turpat netālu esošo kuģīti, kas mūs aizveda līdz pašai Venēcijas sirdij. Diena bija izdevusies - kuģojot mājās jau tumsā nosprieda grupa! Venēcijas šarms nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu!

 

8. jūlijs

08-julijs.jpg

Vienpadsmitās dienas rītā turpinājām ceļu uz mājup. Nākamā plānotā pieturvieta bija Austrijas galvaspilsēta Vīne. Lai gan attālums no Venēcijas līdz Vīnei bija mazliet vairāk par 600km, tas mums padevās itin viegli, jo gaisa temperatūra bija ievērojami zemāka kā līdz šim bija piedzīvots un arī ceļš veda tikai pa automaģistrālēm. Skaisto Vīni mēs sasniedzām pēc septiņiem vakarā. Iekārtojāmies viesnīcā, mazliet atpūtāmies pēc garā ceļa un tad sēdāmies uz motocikliem lai dotos apskatīt Vīnes centru. Jā, Vīne patiešām ir skaista pilsēta arī naktī! Ar šo atziņu mēs devāmies atpakaļ uz viesnīcu lai uzkrātu spēkus nākamai dienai!

 

9. jūlijs

09-julijs.jpg

Divpadsmitās dienas rīts iesākās ar nelielu lietu, taču vēlāk tas mūsu ceļā netraucēja un mēs pavisam mierīgi varējām virzīties uz savu dienas galamērķi- Varšavu. Jāatzīst, ka gan Čehijā, gan Vācijā lielie autoceļi ir teicamā stāvoklī. Līdz ar to jau ap plkst. 19 vakarā mēs bijām galamērķī - viesmīlīgā Varšavas viesu namiņā.
Pēc dienas garā un nogurdinošā brauciena beidzamo vakaru nolēmām atzīmēt izsmalcinātā poļu krodziņā ar dzīvo mūziku fonā, atsaucot atmiņā brauciena spilgtākos momentus.
Vakara gaitā grupa pateicās savam kapteinim Jurģim Bergam par lielisko braucienu un izteica vēlēšanos pievienoties šāda veida BMW organizētiem pasākumiem arī nākamgad.
Tā nu jauki pavadījuši kopā šo vakaru, mēs devāmies pie miera, lai no rīta vēl veiktu beidzamo attālumu no Varšavas līdz mājām.

 

10. jūlijs

10-julijs.jpg

Trīspadsmitās-noslēdzošās dienas rīts iesākās ar dzestru, vējainu un saulainu laiku. Atvadījušies no viesmīlīgā viesu namiņa Varšavā, devāmies700 km garajā ceļā uz mājām. Ceļš mums bija labvēlīgs un jau ap septiņiem vakarā DUS stacijā pirms Ķekavas apļa varējām paspiest viens otram rokas un pateikties par lieliski kopā pavadītām 12 dienām! Tā šis mūsu lieliskais piedzīvojums - BMW Motorrad Days 2016 ir veiksmīgi noslēdzies! Ceļā pavadīti 5928,5 km.

Gaidīsim turpinājumu nākamgad!

 

MAKE LIFE A RIDE!

 

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website