Jaunumi

BMW Motorrad piedāvātais festivāls Pure&Crafted savu otro sezonu svinēs 12. un 13. augustā Berlīnes Postbahnhof stacijā, uzstājoties Noel Gallagher’s High Ffying Birds un Mando Diao.

P90214843_highRes_purecrafted-festival-small.jpg

 

2016. gada 12. un 13. augustā Berlīnes Postbahnhof atgriezīsies festivāls Pure&Crafted ar bagātu roka un alternatīvās mūzikas programmu, krietnu devu motokultūras un New Heritage dzīvesstilu. Ar ekskluzīviem Noel Gallagher’s High Flying Birds un Mando Diao koncertiem Pure&Crafted piedāvās vienu no Vācijas galvaspilsētas festivālu vasaras spilgtākajiem notikumiem.

Minhene. Arī šogad programma, kura norisināsies pie Postbahnhof dzelzceļa stacijas krāšņās sarkano ķieģeļu ēkas netālu no Šprē upes, spēs sajūsmināt it visus atnākušos, bet jo īpaši ģitārmūzikas un motociklu entuziastus.

Noela Galahera balss ir nekļūdīgi atpazīstama starp tūkstoš citām, viņa ģitāras akordi leģendāri, un Pure&Crafted vadošie mākslinieki būs neviens cits kā Noel Gallagher’s High Flying Birds. Noels Galahers spēlēs dziesmas no viņa jaunākā soloalbuma Chasing Yesterday, kā arī klasisko Oasis supergrāvēju izlasi. Uz galvenās brīvdabas skatuves uzstāsies arī zviedru grupa Mando Diao, kura meistarīgi prot pārslēgties no netīriem un skaļiem garāžroka akordiem uz spožām popmūzikas zalvēm ar viņu dziesmām „Dance with Somebody” vai „Black Saturday”.

Par citu spožu priekšnesumu šogad gādās Sauthemptonas rokeri Band of Skulls, kas ar savu masīvo skanējumu liek šūpoties jebkurai publikai. Papildus nosauktajiem mūziķiem uz skatuves kāps arī Treetop Flyers,The King Blues un Frank Carter & The Rattlesnakes. Mākslinieku pulku noslēgs Abby,Tim Vantol, Slaves, Smile And Burn, Otherkin un PINS.

Tiktāl par muzikālo programmu. Taču Pure&Crafted nav tradicionāls mūzikas festivāls, tā ir vesela urbānās kultūras pieredze. Tāpat kā pērn, svarīga festivāla daļa būs pārbūvētie motocikli un viss ar to saistītais, festivālam demonstrējot, kā roku rokā iet motociklu kultūra un mūzika.

Wheels Area ir brīvdabas darbnīca, kur festivāla apmeklētāji var noskatīties, kā strādā dizaineri un mākslinieki. Berlīnes viesiem savas prasmes un preces demonstrēs vairāki rūpīgi izvēlēti meistari. Jau atkal festivāla norises vietā būs uzbūvēts leģendārais Motodrome motobraukšanas cilindrs.

Festivālu Pure&Crafted programmu vainagos New Heritage kultūras aktivitātes. General Store, kas izvietots Postbahnfof stacijas ēkā, ir īstā vieta visiem, kas novērtē gaumīgu modi un dzīvesstila produktus kombinācijā ar izmeklētu ielas virtuvi un lieliskiem dzērieniem. Šogad pārstāvētie zīmoli un ekspozīciju dalībnieki tiks izsludināti jau drīzākajā laikā.

Festivāla biļetes, iegādājoties laikus, maksā  € 59,00. Iespējams nopirkt arī vienas dienas biļetes: uz piektdienas programmu par € 29,00, uz sestdienas programmu par € 39,00. Biļetes pieejamas www.pureandcrafted.com/tickets.Programma:

Piektdien

Mando Diao | Band Of Skulls | The King Blues | Tim Vantol

Sestdien

Noel Gallagher’s High Flying Birds | Frank Carter & The Rattlesnakes | Abby | Smile And Burn | PINS | Treetop Flyers | Otherkin | Special Guests

 

Vairāk infornācijas par festivāla norisi un māksliniekiem meklējiet:

www.bmw-motorrad.com/pureandcrafted

Interneta vietnē: www.pureandcrafted.com

Facebook: www.facebook.com/pureandcrafted

Twitter: www.twitter.com/pureandcrafted

Instagram: www.instagram.com/pureandcrafted

#pureandcrafted

 

BMW Group

Ar trim zīmoliem – BMW, MINI un Rolls-Royce – BMW Group ir pasaulē vadošais augstākās klases automobiļu un motociklu ražotājs, kas nodrošina arī augstākās kategorijas finanšu un mobilitātes pakalpojumus. Kā globāls uzņēmums BMW Group vada 30 ražošanas un montāžas rūpnīcu 14 valstīs un tam pieder globāls tirdzniecības tīkls, kas darbojas vairāk nekā 140 valstīs.

2015. gadā BMW Group visā pasaulē pārdeva ap 2,247 miljonu automobiļu un 137 000 motociklu. Uzņēmuma peļņa pirms nodokļiem 2014. finanšu gadā bija 8,71 miljards eiro, ieņēmumiem sasniedzot 80,4 miljardus. 2014. gada 31. decembrī BMW Group darbaspēku veidoja 116 324 darbinieki.

BMW Group panākumi vienmēr bijuši balstīti uz ilgtermiņa domāšanu un atbildīgu rīcību. Tādējādi uzņēmums ir izveidojis ekoloģisko un sociālo ilgtspēju visā vērtību ķēdē, visaptverošu atbildību par produktiem un skaidru apņemšanos saglabāt resursus, izvirzot to kā savas stratēģijas neatņemamu daļu.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website