Jaunumi

Konkurss “Latvijas Gada motocikls 2016” noslēdzies

Šogad nu jau 3. Gadu pēc kārtas norisinājies konkurss “Latvijas Gada motocikls”, kurā godpilno 3.vietu, kā arī uzvaru kategorijā “Gada Tūrisma motocikls 2016” ieguva BMW R 1200 RS. Nominācijā "Latvijas Šosejas sporta motocikls 2016" uzvaras laurus plūca BMW S 1000 RR.

IMG_7656.jpg

Uzvaru šogad ieguvis "Honda" ceļojumu motocikla modelis "Africa Twin".

Otrajā vietā cīņā par galveno balvu – ceļojošo sudraba balvu – iekļuva retro stila "Yamaha" modelis XSR 900, kurš atzīts arī par uzvarētāju apakškategorijā "Ielas motocikls", bet trešajā – BMW R 1200 RS, kas uzvarējis arī kategorijā "Tūrisma motocikls".

IMG_7643.jpg

Trešās vietas ieguvējs BMW R 1200 RS ir 125 zirgspēku jaudīgs sporta tūrisma motocikls ar divcilindru opozītdzinēju, kas sniedz gan iespaidīgu paātrinājumu, gan ir apbrīnojami viegli vadāms. Tāpēc nav brīnums, ka prestižā ražotāja spēkrats atzīts arī par labāko apakškategorijā "Tūrisma motocikls".

IMG_7640.jpg

Konkursa rezultātus pasākuma rīkotāji ceturtdien paziņoja oficiālā apbalvošanas ceremonijā tirdzniecības centrā "Mols".

IMG_7623.jpg

Kopumā konkursā piedalījās 15 jauni vietējo dīleru piedāvātie spēkrati no BMW, "Harley-Davidson", "Yamaha", KTM, "Can Am", "Honda", SWM, "Mash", "MV Agusta" un "Husqvarna".

6.jpg

Par šī gada konkursam pieteikto motociklu testiem var lasīt šeit.

Pērnā gada "Latvijas Gada motocikls" uzvarētāji apskatāmi šeit, bet 2014. gada konkursa rezultāti te.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website