Jaunumi

Visu laiku ekskluzīvākais BMW motocikls – BMW HP4 RACE

Ikgadējā motoizstādē EICMA Milānā atklāts BMW motocikla prototips ar oglekļa šķiedras rāmi un oglekļa šķiedras riteņu diskiem. Sērijveida motocikla izgatavošana sāksies 2017. gadā.

 

P90242020-highRes.jpg

 

Minhene/Milāna. Šā gada motoizstādē EICMA BMW Motorrad sniedz pirmo ieskatu par to, kāds būs markas visu laiku ekskluzīvākais modelis: BMW HP4 RACE.

 

P90242021-highRes.jpg

 

Jau sākotnēji nolemts, ka jautājums par to, kādā mērā prototips atspoguļo sērijveida modeli, paliks atklāts. Vienīgā noteiktā informācija, ko sniedza BMW Motorrad prezidents Stefans Šallers attiecas uz motocikla rāmi un riteņiem: “HP4 RACE būs no oglekļa šķiedras izgatavots rāmis un riteņu diski – kā izstādē redzamajam prototipam. Vairāk informācijas par šo modeli mēs sniegsim nākamā gada pavasarī.”

Droši zināms arī tas, ka HP4 RACE izgatavos nelielās, ierobežotās sērijās, izmantojot roku darbu. Motociklu piegāde sāksies 2017.gada otrajā pusē.

 

P90242022-highRes.jpg

 

 

BMW Group

Ar trim zīmoliem – BMW, MINI un Rolls-Royce – BMW Group ir pasaulē vadošais augstākās klases automobiļu un motociklu ražotājs, kas nodrošina arī augstākās kategorijas finanšu un mobilitātes pakalpojumus. Kā globāls uzņēmums BMW Group vada 31 ražošanas un montāžas rūpnīcu 14 valstīs un tam pieder globāls tirdzniecības tīkls, kas darbojas vairāk nekā 140 valstīs.

2015. gadā BMW Group visā pasaulē pārdeva ap 2,247 miljonu automobiļu un gandrīz 137 000 motociklu. Uzņēmuma peļņa pirms nodokļiem 2015. finanšu gadā bija 9,22 miljardi eiro, ieņēmumiem sasniedzot 92,18 miljardus. 2015. gada 31. decembrī BMW Group darbaspēku veidoja 122 244 darbinieki.

BMW Group panākumi vienmēr bijuši balstīti uz ilgtermiņa domāšanu un atbildīgu rīcību. Tādējādi uzņēmums ir izveidojis ekoloģisko un sociālo ilgtspēju visā vērtību ķēdē, visaptverošu atbildību par produktiem un skaidru apņemšanos saglabāt resursus, izvirzot to kā savas stratēģijas neatņemamu daļu.

 

www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter: http://twitter.com/BMWGroup

YouTube: http://www.youtube.com/BMWGroupview

Google+: http://googleplus.bmwgroup.com

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website