Jaunumi

BMW Motorrad prezentē jaunu papildaprīkojumu – sistēmu Connectivity

Multifunkcionāls instrumentu klasteris ar 6,5 collu pilnkrāsu TFT displeju un plašu funkcionalitāti

P90268499_highRes_bmw-motorrad-connect.jpg

Ātri uztverama, skaidra informācija motocikla vadītājam ar minimālu uzmanības novēršanu no ceļa – tas ir iespējams, pateicoties jaunajam papildu aprīkojumam Connectivity ar unikālu BMW Motorrad vadības risinājumu un augstas kvalitātes 6,5 collu pilnkrāsu TFT displeju.

Ātra un droša informācija ar iespējami mazu uzmanības novēršanu no satiksmes

Pateicoties BMW Motorrad multikontrolierim un integrētai pieejai, motocikla vadītājs informācijai un savienojamības funkcijām var piekļūt ātri un komfortabli. Papildus tam jaunais TFT displejs apvieno “klasisko” datu – dzinēja apgriezienu, braukšanas ātruma – atainošanu ar jaunām tehnoloģijām, tādējādi nodrošinot milzīgu informācijas klāstu.

Izstrādājot jauno TFT displeju, BMW Motorrad inženieri vislielākās pūles veltīja tam, lai displeja lietošanas laikā vadītājs uzmanību no ceļa novērstu cik maz vien iespējams. Šajā ziņā BMW Motorrad risinājums nosaka jaunu standartu, piedāvājot displeju, kas ir ideāli piemērots specifiskas informācijas atainošanai. Funkciju un informācijas atlasi var veikt ar sevi lieliski apliecinājušo multikontrolieri.

 

Komfortabla telefona lietošana un mūzikas klausīšanās braukšanas laikā

Ja motocikla vadītājs, izmantojot TFT displeju, savieno viedtālruni un ķiveri, kas aprīkota ar BMW Motorrad komunikāciju sistēmu, viņš vai viņa var viegli piekļūt telefona vai mūzikas atskaņošanas funkcijām. Šo funkciju lietošanai nav nepieciešams uzstādīt papildu lietotni. Ja ar viedtālruni ir izveidots Bluetooth savienojums, motocikla vadītājs var izbaudīt mūzikas klausīšanos gaitā. Protams, vadītājs var viegli un ātri izdarīt izvēli savā mūzikas kolekcijā. Vadītājs TFT displejā var redzēt arī visus tālrunī saglabātos kontaktus un izdarīt zvanus. Ja, esot ceļā, motocikla vadītājs saņem zvanu, viņš var atbildēt vai to noraidīt ar vienu pieskārienu multikontrolierim.

 

BMW Motorrad Connected App: navigācija ar virziena bultām un papildu funkcijām

BMW Motorrad Connected App bezmaksas lietotne ir pasaulē pirmā navigācija, kas ikdienas braucieniem piemērotas, vienkāršas norādes ar virziena bultām ataino tieši TFT displejā.  Navigācija, kā arī piekļuve lietotnes papildu funkcijām tik integrētā veidā šo risinājumu padara patiešām īpašu. BMW Motorrad Connected App piedāvā arī vēl citas iespējas, piemēram, brauciena maršruta ierakstīšanu un brauciena statistiku.

Navigācija ar virziena bultām, kas tiek atainotas tieši TFT displejā, nodrošina ļoti precīzu informāciju, ieskaitot ceļa joslas izvēli. Izmantojot TFT displeju, motocikla vadītājs var viegli izsaukt neseno braucienu galamērķus, kā arī t.s. interešu punktus, piemēram, degvielas stacijas u.c. Šī vienkāršotā navigācija īpaši noderīga var būt motociklistiem, kas dodas ikdienas braucienos vai nelielos ceļojumos un nevēlas līdzi ņemt papildu aprīkojumu.

Motociklistiem, kas dodas garos ceļojumos un pret navigāciju izvirza augstākas prasības, aizvien ir ieteicams BMW Motorrad Navigator, jo tas nodrošina tieši motociklistu vajadzībām specifiski optimizētu navigāciju ar atbilstošu maršruta plānošanu un kritēriju izvēli. Arī Navigator vadība ir īstenota, izmantojot multikontrolieri. Šajā gadījumā uzmanību var viegli pārnest no TFT displeja uz Navigator.

 

Integrēts borta dators Pro ar daudzveidīgām satura un iestatījumu iespējām

Neskaitot pieminētās Connectivity funkcijas, jaunais TFT displejs ataino arī informāciju par braucienu – vizuāli pievilcīgā un skaidri nolasāmā veidā. Arī šajā gadījumā BMW Motorrad multikontrolieris sistēmas lietošanu padara par vieglu uzdevumu.

Jaunais TFT displejs piedāvā ārkārtīgi modernu un vienkāršu pieeju motocikla iestatījumiem un informācijai. Šādā veidā vadītājs var uzzināt, piemēram, gaisa spiedienu priekšējā un aizmugurējā riepā, nenovēršot uzmanību no satiksmes. Turklāt tiek atainots ne vien faktiskais spiediens, bet arī ieteicamais.

 

Jaunā Connectivity sistēma tirdzniecībā nonāks 2017. gada rudenī un sākotnēji būs pieejama ar modeļiem R 1200 GS un R 1200 GS Adventure, bet vēlāk arī ar citiem BMW motocikliem.

 

P90268504_highRes_bmw-motorrad-connect.jpg

P90268505_highRes_bmw-motorrad-connect.jpg

P90268506_highRes_bmw-motorrad-connect.jpg

P90268509_highRes_bmw-motorrad-connect.jpg

P90268510_highRes_bmw-motorrad-connect.jpg

P90268511_highRes_bmw-motorrad-connect.jpg

P90268512_highRes_bmw-motorrad-connect.jpg

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website