Jaunumi

BMW Motorrad piesaka BMW Motorrad Spezial

BMW Motorrad individualizācijas dzinējspēks

Minhene: BMW Motorrad Spezial. Motociklu pielāgošana rūpnīcā – tā ir BMW Motorrad atbilde uz aizvien pieaugošo klientu pieprasījumu pēc individuāliem motocikliem.

Laižot klajā R nineT, BMW Motorrad laikus novērtēja tendences motociklu pārveidošanas jomā un spēra nozīmīgus soļus šajā segmentā, 2017. gadā R nineT saimi paplašinot līdz pieciem modeļiem. Tagad BMW Motorrad individualizēšanas iespējas padara vēl plašākas, piesakot programmu BMW Motorrad Spezial, kurā īpašus dizaina un veiktspējas uzlabojumus piedāvā īstenot tieši motocikla izgatavošanas gaitā. Augstākās kvalitātes materiāli, dabīgas virsmas, kvalificēts meistaru darbs un mīlestība uz detaļām ir BMW Motorrad Spezial būtība, ko papildina visu daļu harmoniska integrācija motocikla dizainā. Sākot ar Tour un Heritage sērijas modeļiem, Spezial programma tiks pakāpeniski paplašināta.

No dizaina un konstruēšanas līdz testēšanai daļas no Spezial programmas atbilst BMW Motorrad stingrajiem kritērijiem un tādējādi dabiski papildina aktuālo produktu klāstu pašā augstākajā līmenī. Tas ir sasniegts, pateicoties saspēlei starp daudzu gadu garumā uzkrātas tehniskās izstrādes un dizaina pieredzi un spēju kompleksus ražošanas procesus apvienot ar smalkākajām meistaru prasmēm. Sākot no 2017. gada augusta, Spezial produktu klāstā ir iekļauts ne tikai ekskluzīvs papildu aprīkojums, ko uzstāda rūpnīcā, bet arī produkti no aktuālā BMW Motorrad oficiālo piederumu klāsta.

Individualizējot savu motociklu, klients var iet divus ceļus. No vienas puses, viņam ir iespēja motociklu pielāgot, ekskluzīvā Spezial aprīkojuma uzstādīšanai notiekot izgatavošanas laikā. No otras puses, nākotnē viņam būs iespēja piederumus izvēlēties no “Spezial World”, kas spēs apmierināt visas individualizēšanas vēlmes. Proti, klientam aizvien būs iespēja pārveidot savu motociklu tradicionālā veidā, izmantojot dīlera palīdzību.

Kamēr daudzi citi ražotāji savus piederumus piedāvā uzstādīt tikai pēc motocikla iegādes, BMW Motorrad gadījumā īpaša aprīkojuma pasūtīšana, tā uzstādīšanu izdarot izgatavošanas laikā, ir vairākas desmitgades sena tradīcija. Aprīkojums un piederumi ir iekļauti motocikla pasūtījumā un tādā veidā uz tiem attiecas pilna garantija, turklāt maksa ir iekļauta jauna motocikla cenā, klientam aiztaupot papildu izmaksas un ietaupot laiku. Bez tam klients var turpināt motocikla individualizēšanu arī vēlāk, izmantojot plašu piederumu klāstu no BMW Motorrad Spezial piedāvājuma.

Atklājot BMW Motorrad Spezial programmu, tiks ieviests arī jaunas paaudzes BMW Motorrad konfigurators internetā. Pirmo reizi liela daļa piederumu klāsta būs pilnībā iekļauta R nineT modeļu digitālajā prezentācijā – papildus pilnai rūpnīcā uzstādāmā aprīkojuma izvēlei. Šādā veidā klients varēs konfigurēt savu individualizēto BMW motociklu ar visu īpašo aprīkojumu un Spezial daļām pirms tā izgatavošanas, kā arī aplūkot savu motociklu ar vienu vai vairākiem BMW Motorrad piederumiem.

BMW Motorrad Spezial programma sāk darboties 2017. gada augustā.

P90268216_highRes_bmw-r-ninet-in-speci.jpg

P90268219_highRes_bmw-r-ninet-in-speci.jpg

P90268388_highRes_bmw-r-ninet-pure-wit.jpg

P90268391_highRes_bmw-r-ninet-racer-wi.jpg

P90268395_highRes_bmw-r-ninet-scramble.jpg

P90268398_highRes_bmw-r-ninet-urban-gs.jpg

P90268427_highRes_bmw-k-1600-gt-in-spe.jpg

P90268432_highRes_bmw-k-1600-gtl-in-sp.jpg

P90268437_highRes_bmw-r-1200-rt-in-spe.jpg

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website