Jaunumi

Jaunais BMW K 1600 Grand America

BMW Motorrad paplašina lielo tūrisma motociklu klāstu, tam pievienojot modeli, kas īpaši radīts komfortablai ceļošanai. BMW K 1600 Grand America debiju piedzīvoja pasaulē lielākajā motoizstādē EICMA Milānā.

 

P90280347_highRes_k-1600-grand-america.jpg

 

BMW Motorrad paplašina lielo tūrisma motociklu klāstu, tam pievienojot modeli, kas īpaši radīts komfortablai ceļošanai. BMW K 1600 Grand America debiju piedzīvoja pasaulē lielākajā motoizstādē EICMA Milānā. Izveidots uz BMW K 1600 B bāzes, jaunais modelis apvieno augstākā līmeņa veiktspēju, ko nodrošina tā sešu cilindru dzinējs, un ekskluzīvu aprīkojumu, kas garos braucienus padara komfortablus un fascinējošus amerikāņu lielceļa kreisēšanas stilā, vienalga, vai motocikla vadītājs dotos ceļā viens vai kopā ar pasažieri.

 

Ceļošana amerikāņu garā

BMW K 1600 Grand America dizains atsaucas kaislībai pēc relaksētas luksusa ceļošanas uz diviem riteņiem, kāda īpaši populāra ir ASV. Šim nolūkam stilizējums, kas tika izstrādāts modelim BMW K 1600 B, ir pārveidots un papildināts ar vairākām izteiksmīgām detaļām. Līdzās dinamiski pagarinātajai, lejupkrītošajai sānu līnijai vēl viena viegli atpazīstama iezīme ir pilienveida siluets, ko veido vizuālā saikne starp augsto vējstiklu un zemu novietotajiem sānu koferiem.

Hromētie, paralēli ceļam izvietotie izplūdes sistēmas klusinātāji ir harmoniski integrēti elegantā, plūstošā dizainā. BMW K 1600 Grand America autentisko izskatu noslēdz bagāžas kaste ar integrētu pasažiera atzveltni. Papildus palielinātai bagāžas kapacitātei BMW Grand America, pateicoties papildu sēdēšanas komfortam vadītājam un pasažierim, piedāvā ievērojami uzlabotu piemērotību ceļošanai. Bagāžas kaste ir momentā pamanāma indikācija tam, ka motocikla koncepcija veidota, domājot specifiski par gariem tūrisma braucieniem.

 

P90280348_highRes_k-1600-grand-america.jpg

 

Amerikāņu stils: bagāžas kastē integrēts lukturis

BMW K 1600 Grand America dizainu ir iedvesmojuši amerikāņu pārbūvētie motocikli, un tas atspoguļojas arī BMW Grand America aizmugurē. Papildu bremžu gaisma, kas integrēta bagāžas kastē, aizmugurei piešķir iezīmīgu izskatu. Turklāt tā ir vizuāli harmonizēta ar lukturiem sānu koferos, kas kalpo kā bremžu gaismas un pagriezienu rādītāji. Visos šajos lukturos ir izmantotas modernas diodes.

 

Maksimāla ekskluzivitāte: pakotne Style ar metāliskās krāsas Austin Yellow un Blackstorm salikumu

Bāzes izpildījumā jaunais BMW K 1600 Grand America ir elegantā metāliskajā krāsā Blackstorm. Papildus BMW logo uz apdares elementiem ir modeļa nosaukums ar atsauci uz dzinēja tipu, turklāt degvielas tvertnes vidū izvietota augstas kvalitātes emblēma ar uzrakstu „K 1600 Grand America”.

Pakotne Style, kas radīta īpaši BMW Grand America, nodrošina vēl jo lielāku ekskluzivitāti. Tajā ietverts divu krāsu – metāliskās Blackstorm un metāliskās Austin Yellow – salikums, kā arī hromētas detaļas uz priekšējā dubļusarga.

 

P90280353_highRes_k-1600-grand-america.jpg

 

Sešu cilindru dzinējs ar iezīmīgiem veiktspējas raksturlielumiem

Ievērojama jauda došanos garos braucienos ar BMW K 1600 Grand America padara par relaksējošu baudu. BMW Motorrad sešu cilindru dzinēja jaunākā versija bez kādas piepūles nodrošina dinamiku jebkurā braukšanas situācijā. Kompaktākais no šāda veida sešu cilindru dzinējiem attīsta 118 kW (160 ZS) jaudu pie 7750 apgr./min, savukārt maksimālais griezes moments ir 175 Nm pie 5250 apgr./min. Jaunajā BMW Grand America tas piedāvā ne tikai pazīstamās, neizsmeļamās jaudas rezerves, bet arī atšķirīgus veiktspējas raksturlielumus. Balstoties uz principu „Amerikāņu braukšanas stils”, maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots: motocikls ieskrienas līdz 162 km/h jeb 101 jūdzei stundā. Tas tālab, ka motocikla piemērošana un individualizēšana ar dažādu aprīkojumu tā aizmugurējā daļā var būtiski izmainīt slodzes sadalījumu starp riteņiem, bet šajā gadījumā braukšanas dinamika, stabilitāte un drošība ir garantēta visās situācijās.

 

P90280357_highRes_k-1600-grand-america.jpg

 

Elektroniskā piekare Dynamic ESA un atpakaļgaitas palīgs kā standarta aprīkojums

Līdzās dzinējam BMW Grand America izcilās gaitas īpašības, ko raksturo dinamiskums, komforts un stabilitāte, papildina elektroniski kontrolētā piekare Dynamic ESA. Kad darbojas bāzes iestatījums Road, amortizatori automātiski adaptējas, nodrošinot augstākā līmeņa komfortu un lielisku saķeri burtiski uz jebkura ceļa seguma. Pēc vēlēšanās vadītājs var ieslēgt iestatījumu Cruise, kas gaitu padara īpaši mīkstu un sniedz uzsvērtu komfortu.

Atpakaļgaitas palīgs, vēl viens bāzes aprīkojuma elements, palīdz BMW Grand America manevrēt reversā. To aktivizē, nospiežot pogu uz paneļa stūres kreisajā pusē. Lai uzsāktu kustību, vadītājs šajā gadījumā izmanto startera pogu.

 

P90280362_highRes_k-1600-grand-america.jpg

 

Relaksēta „kājas priekšā” sēdpozīcija garo distanču ceļojumiem

Relaksēta motocikla vadītāja un pasažiera sēdpozīcija ir vēl viena iezīme, kas veido BMW K 1600 Grand America piedāvāto, ne ar ko nesalīdzināmo komfortu – pat ekstrēmi garos braucienos. Modelis jau standartā ir aprīkots ar kāju balstiem, kas vadītājam ļauj ieņemt ārkārtīgi ērtu „kājas priekšā” sēdpozīciju. Komfortablu sēdpozīciju var baudīt arī motocikla pasažieris – to nodrošina zems aizmugurējais rāmis un sēdekļa augstums, kas samazināts par 70 mm. Arī pasažierim kā papildu aprīkojums pieejami kāju balsti.

 

Perfekta aizsardzība no nokrišņiem, pateicoties augstam vējstiklam

BMW Grand America standarta aprīkojumā ir iekļauti arī augstas kvalitātes dzinēja aizsargstieņi, apsildāmie stūres rokturi, apsildāmais sēdeklis, kruīza kontrole un šim modelim specifisks, īpaši augsts vējstikls. Pateicoties platai priekšējai daļai, kas ietiecas uz aizmuguri, tas perfekti pasargā no vēja un nokrišņiem. Integrētie gaisa virzīšanas elementi motocikla vadītājam pēc vajadzības padod svaigu gaisu. Audiosistēma, kas papildināta, lai varētu uzstādīt navigācijas sistēmu, ir vēl viens elements, kas pieder pie bāzes aprīkojuma.

Savukārt aprīkojumam, ko var uzstādīt papildus, pieder pārnesumu pārslēgšanas asistents Pro, inteliģentais avārijas zvans eCall, kas Eiropas tirgos pieejams kopā ar Connected Drive, komforta pakotne, drošības pakotne, dažāda augstuma sēdekļi un kalti stūres rokturi. BMW Motorrad oriģinālo piederumu programma paver iespējas motocikla tālākai individualizēšanai.

 

P90280366_highRes_k-1600-grand-america.jpg

 

BMW K 1600 Grand America pārskats īsumā:

 • absolūta luksusa tūrisma motocikls amerikāņu stilā;
 • autentisks, harmonisks dizains ar dinamiski pagarinātu, lejupkrītošu sānu līniju;
 • bagāžas kaste ar integrētu pasažiera atzveltni un palielinātu kapacitāti īpaši gariem braucieniem;
 • sānu koferi un bagāžas kaste ar integrētiem lukturiem;
 • pakotne Style ar divu krāsu – metāliskās Blackstorm/ metāliskās Austin Yellow metāliskā – salikumu;
 • sešu cilindru rindas dzinējs, kas atbilst EU4 normatīvam, ar 118 kW (160 ZS) jaudu pie 7750 apgr./min un maksimālo griezes momentu 175 Nm pie 5250 apgr./min;
 • elektroniski ierobežots maksimālais ātrums: 162 km/h jeb 101 jūdze stundā;
 • elektroniski vadītā piekare Dynamic ESA ar amortizācijas režīmu Road un Cruise kā standarta aprīkojums;
 • atpakaļgaitas palīgs iekļauts bāzes aprīkojumā;
 • efektīva aizsardzība no nokrišņiem, pateicoties īpaši augstam vējstiklam;
 • zems aizmugurējais rāmis, par 70 mm pazemināts pasažiera sēdeklis un ergonomiski adaptēts kāpšļu novietojums;
 • pēc izvēles kāju balsti pasažierim – pieejami kā daļa no BMW Motorrad oriģinālo piederumu klāsta;
 • pārnesumu pārslēgšanas palīgs Pro augstāku un zemāku pārnesumu ieslēgšanai bez sajūga – pieejams kā papildu aprīkojums;
 • inteliģentais avārijas zvans ātrai palīdzībai, ja noticis negadījums vai ārkārtas situācija, kā papildu aprīkojums (pieejams tikai Eiropas tirgos kopā ar Connected Drive);
 • standarta aprīkojumā iekļauti arī dzinēja aizsargstieņi, apsildāmie stūres rokturi, sēdekļa apsilde, multikontrolieris, trīs braukšanas režīmi (Rain, Road, Dynamic), kruīza kontrole, audiosistēma ar aprīkojumu navigācijas uzstādīšanai;
 • plašs papildaprīkojuma klāsts (adaptīvā līkumu gaisma, dienas gaitas gaisma, bezatslēgas piekļuves sistēma Keyless Ride, sistēma kustības uzsākšanai pret kalnu Hill Start Control, centrālā atslēga u.c.);
 • plašs BMW Motorrad oriģinālo piederumu klāsts (kalti riteņu diski, hromētas atpakaļskata spoguļu korpusu uzlikas, navigācijas sistēma u.c.).

 

P90280367_highRes_k-1600-grand-america.jpg

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website