Jaunumi

Jaunais BMW C 400 X

BMW Motorrad izveidoja jaunu urbānās mobilitātes produktu kategoriju, 2011. gadā klajā laižot divus maksiskūtera klases premium transportlīdzekļus – BMW C 600 Sport un C 650 GT. Nu BMW Motorrad sper soli tālāk un prezentē jauno BMW C 400 X, premium transportlīdzekli vidējā izmēra skūteru segmentā.

 

P90280368_highRes_bmw-c-400-x-11-2017.jpg

 

Jaunais BMW C 400 X: dinamisks BMW Motorrad vidējā izmēra skūteris maksimālam braukšanas priekam urbānā vidē

BMW Motorrad izveidoja jaunu urbānās mobilitātes produktu kategoriju, 2011. gadā klajā laižot divus maksiskūtera klases premium transportlīdzekļus – BMW C 600 Sport un C 650 GT. Nu BMW Motorrad sper soli tālāk un prezentē jauno BMW C 400 X, premium transportlīdzekli vidējā izmēra skūteru segmentā.

Taču jaunais BMW C 400 X nav tikai vidējā izmēra skūteris, kas radīts, lai izvairītos no nemitīgajiem lielpilsētas sastrēgumiem un ļautu ātri pārvietoties satiksmes džungļos no A uz B: jaunais skūteris arīdzan demonstrē, ka urbānā mobilitāte var sniegt daudz prieka. Citiem vārdiem, jaunais BMW C 400 X transformē braucienu pilsētā vai uz darbu no dienas neinteresantākās daļas par pašu aizraujošāko: patiesībā tā vietā, lai izvēlētos saprātīgu īsceļu, braucējs sajutīs vilinājumu doties pa garāko maršrutu – vienīgi braukšanas prieka pēc.

 

P90280371_highRes_bmw-c-400-x-11-2017.jpg

 

Jaudīgs, ekonomisks viencilindra dzinējs apvienojumā ar CVT, vibrāciju slāpēšanu un ASC

BMW C 400 X dinamisku pārvietošanos pilsētā nodrošina ar no jauna izstrādātu viencilindra dzinēju, kas optimizēts īpaši ekonomiskai darbībai un attīsta 34 ZS (25 kW). Griezes pārvadīšanai kalpo bezpakāpju variators jeb CVT un pret vērpi noturīgs aizmugurējais balsts ar stiprinājumu, kas samazina vibrācijas un tādējādi nodrošina maksimālu komfortu. Automātiskā stabilitātes kontrole ASC sniedz paaugstinātu drošību paātrinājumu laikā, it īpaši uz slapja seguma.

 

Robusts tērauda cauruļu rāmis, teleskopiska priekšējā dakša un augstas veiktspējas bremzes ar standarta ABS

Jaunā BMW C 400 X šasijas pamatā ir robusts tērauda cauruļu rāmis. Piekares un amortizācijas funkcijas nodrošina teleskopiskā dakša priekšā un divi amortizatori aizmugurē. To regulējums un piekares gājieni ir izvēlēti tā, lai sportiskas, dinamiskas braukšanas prieks ietu rokrokā ar ļoti augstu komforta līmeni. Ārkārtīgi spēcīgu bremzēšanu un izcilu drošību nodrošina divi bremžu diski priekšā un viens aizmugurē apvienojumā ar standarta aprīkojumā iekļauto ABS.

 

P90280376_highRes_bmw-c-400-x-11-2017.jpg

 

LED tehnoloģija bāzes aprīkojumā, BMW Motorrad Connectivity pieejams par papildu samaksu

Papildus standarta lukturiem, kuros izmantotas ārkārtīgi efektīvās diodes, jaunais BMW C 400 X piedāvā arī dažādus jauninājumus savienojamības jomā, kas šajā segmentā līdz šim nebija pieejami. Piemēram, daudzfunkcionālu instrumentu klasteri ar 6,5 collu pilnkrāsu TFT displeju, ko var izvēlēties kā papildu aprīkojumu. Apvienojumā ar pilnveidoto BMW Motorrad multikontrolieri un un tā nodrošināto integrēto vadību vadītājs tagad var piekļūt visām savienojamības un transportlīdzekļa funkcijām, nenovēršot uzmanību no tā, kas notiek uz ceļa. Papildus ērtībām, ko sniedz iespēja lietot telefonu un klausīties mūziku, esot ceļā, vēl viena priekšrocība ir navigācija, kas norāda ceļu, izmantojot praktisku virziena bultu sistēmu.

 

Moderns, inovatīvs dizains ar pirmklasīgu aizsardzību no vēja un nokrišņiem un atjautīga bagāžas koncepcija ar Flexcase

Kad runa ir par izskatu, jaunais BMW C 400 X momentā ir atpazīstams kā BMW Motorrad C saimes pārstāvis: tā dizains ir moderns, orientēts uz nākotni un funkcionāls. Skatoties no priekšpuses, dominējoša iezīme ir ikoniskā stilā veidotais LED lukturis ar izteiksmīgu dienasgaitas gaismu (papildu aprīkojums), kas radīta, izmantojot optiskās šķiedras elementus.  Tas jauno BMW Motorrad vidējā izmēra skūteru izceļ konkurentu vidū un pasvītro tā sportisko, dinamisko veidolu. Ar lielisku aizsardzību no vēja un nokrišņiem, rūpīgi pārdomātu bagāžas glabāšanas sistēmu, kas ietver divus integrētus nodalījumus un Flexcase zem komfortablā viensekcijas sēdekļa, jaunais vidējā izmēra skūteris piedāvā visu, kas nepieciešams, lai apmierinātu ikdienas praktiskās vajadzības un sniegtu ērtības ceļojumā.

 

P90280377_highRes_bmw-c-400-x-11-2017.jpg

 

Atraktīvi krāsojumi, kas izceļ rakstura iezīmes

Jaunajam BMW C 400 X ir radīti divi krāsojumu varianti. Zenith Blue metāliskā krāsa jaunajam BMW C 400 X piešķir uzsvērti modernu izskatu un izceļ tā atlētiskās proporcijas. Savukārt nemetāliskajā, matētajā krāsā Alpine White īpaši izceļas dažādās jaunā BMW C 400 X detaļas, vienlaikus tam liekot izskatīties kompaktam un vieglam. Kontrastējošie sēdekļi pelēkā-melnā vai sarkanā-melnā krāsā uzsver BWM Motorrad vidējā izmēra skūteru dinamisko veidolu un dod vēl vienu norādi uz to spēcīgākajām īpašībām: izveicību, pieejamību un vieglo vadīšanu.

 

Jaunā BMW C 400 X pārskats īsumā:

 • ekonomiskai darbībai optimizēts viencilindra dzinējs ar 350 cm3 darba tilpumu, liels griezes moments un CVT pārnesumkārba;
 • ārkārtīgi kompakta konstrukcija ar slapjo karteri;
 • 25 kW (34 ZS) pie 7500 apgr./min un 35 Nm pie 6000 apgr./min;
 • degvielas iesmidzināšana ar elektronisko vadību, dzinēja digitālā vadība un ASC;
 • robusts tērauda cauruļu rāmis;
 • pret vērpi noturīgs, stingrs aizmugurējās piekares balsts ar inovatīvu stiprinājumu minimālām vibrācijām;
 • teleskopiska priekšējā dakša un divi amortizatori aizmugurē ar lielu piekares gājienu;
 • spēcīgas bremzes ar ABS kā standarta aprīkojumu;
 • LED lukturi bāzes aprīkojumā;
 • sistēma Connectivity: daudzfunkcionāls instrumentu klasteris ar 6,5 collu TFT pilnkrāsu displeju un dažādām funkcijām pieejams kā papildu aprīkojums;
 • izteiksmīgs, dinamisks dizains;
 • izcila aizsardzība no vēja un nokrišņiem, kā arī moderna ergonomika;
 • plašas bagāžas pārvadāšanas iespējas ar diviem nodalījumiem un Flexcase;
 • atraktīvi krāsojumi, kas izceļ C 400 X iezīmes.

 

P90280380_highRes_bmw-c-400-x-11-2017.jpg

 

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website